Jump to content

unutarnje pranje (kemijsko) u autopraoni preporuka?


Recommended Posts

Ajd ne pricaj bedastoce...auto nije ofucan neg je iznutra ko nov samo je bio prljav jer ga nisam opral iznutra 2 mjeseca. Izvana osim one ogrebotine i par sitnijih mu isto nikaj ne fali. Dobro znam kak su mi auto oprali u drugim praonama i kak je ovo zgledalo, razlika nebo i zemlja, a o cijeni za ucinjeno necu ni pricat.

 

Kao sto rekoh...kaj je drugima napravil necu ulazit.

 

Krivo sam se izrazio nisam mislio ofucan nego prljav kao što ti kažeš nisi ga čistio 2 mjeseca,ja ne mogu jedan tjedan se voziti s prljavim autom,a ne 2 mjeseca,a kod Bobe sam išao jer su svi rekli kako je picajzla ipak nije takva picajzla kao što ga prikazuju:no2:

Link to comment
Share on other sites

evo danas oprao auto u praoni Box u Pescanskoj ulici u Rudesu, tocno prek puta Mcdonaldsa na Vrbanima,70 kn unutarnje i vanjsko al su decki stvarno posteno napravili posao :) jedino cu morat rjesit 2 zvake na suvozackom tepihu i na suvozackom sicu ima nesto kao zvaka (ne, nije ono sto mislite ;) ) i bit ce super..

Link to comment
Share on other sites

evo danas oprao auto u praoni Box u Pescanskoj ulici u Rudesu, tocno prek puta Mcdonaldsa na Vrbanima,70 kn unutarnje i vanjsko al su decki stvarno posteno napravili posao :) jedino cu morat rjesit 2 zvake na suvozackom tepihu i na suvozackom sicu ima nesto kao zvaka (ne, nije ono sto mislite ;) ) i bit ce super..

kad mi se neda prat auto, tam ga perem :) decki super rade.

Link to comment
Share on other sites

Ima tam jedna praona kod FER-a, dole u garazama... decki zbilja super rade, samo ih fino zamolih da ga malo bolje operu iznutra i uz racun ostavis za neku cugu, iduci put kad dodjes neces morat nista ni napominjat, auto bude ko nov.

 

I super poliraju, polirao kod njih 3 crna auta i svaki je bio fenomenalno odradjen, no to se treba prethodno telefonom naruciti

Link to comment
Share on other sites

Lahor-car.....

 

 

Ko najbolje polira u ZG i da mi stavi one zaštite i voskove, da voda samo klizi?

 

I kod koga bi mogao kožu lijepo očistiti i da mi ju namaže?

 

Pa ja bi ti preporučio black pearl. I za poliranje i za kožu. Ja kod njih idem svakih par mjeseci na impregnaciju kože i stvarno super obave posao, a pošto su mi sicevi od bijele kože kad ih očiste sicevi su ko novi

Link to comment
Share on other sites

Nemoj niti ići probavati budem ja sutra prebacio slike šta je napravio na mom autu ,KATASTROFA,a i vidio sam auto od Freaka i Filipa,ma kakvo poliranje,to je goli kurac!!!

 

Poslao sam ti slike...imaš mail. :naughty:

 

P.S. Bobo je i glycerin junky. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Kod Bobe se zna dogoditi da sam sebe prebukira i onda se poliranje radi na brzinu (čitaj samo strojno)...i auto ispadne loše...Isto se dogodilo s 5-icom od frenda...ali nije bilo nekih problema,osim kaj je ponovo trebalo ostavit auto jedan dan i ovaj ga je odradio ručno i auto zgleda ko novi....

 

Samo još jedno pitanje:

 

zakaj aute stare max godinu,dvije koji su redovno prani uopće vozite na poliranje???Ono ne znam kaj se tu može dobit???

Link to comment
Share on other sites

Samo još jedno pitanje:

 

zakaj aute stare max godinu,dvije koji su redovno prani uopće vozite na poliranje???Ono ne znam kaj se tu može dobit???

 

moze se tvornicki lak dodatno izravnati i uglancati

 

ali po meni bitnije - nakon svakog poliranja se stavlja sintetički tvrdi vosak koji stiti auto dobrih 6 mjeseci

Link to comment
Share on other sites

to ti je od tramvaja, vidim da ga stalno parkas na ozaljskoj....

 

Krov ne cistim jer nije prljav, tako da bi ja prije rekao da je od ispuha jer se skuplja po zadnje braniku te ispred i iza kotaca ( prednjih i zadnjih )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...