Jump to content

Garett T28 Nissan Skyline-pomoć


Recommended Posts

jedna molba...

modificirajuči Fiat-ov 1.6 16v N/A na 1.9 16v Turbo motor stavio sam turbinu (za koju mi je rečeno da je od Nissan Skyline-a) Garett T28 sa pojačanim kompresorom i osovinom ali sam ostavio ispušni kučište od T25 od Alfe 166 jer sam predhodno imo složen down pipe za taj turbo...e sada bi htio vratit org kučište od te turbine pa me zanima dali ima ko sliku od te turbine sa down pipe-om na autu da vidim kak stoji tj dali si mogu ja to pripasat na svoj motor

 

ovak bi trebala izgeldat org T28

t252.jpg

 

a ovak izgleda na mom autu

p4090007.jpg

p4090008.jpg

p4090009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Netko ti je prodao pricu....

 

Taj t25 nije definitivno za skyline sto se vidi po kompresorskom kucistu.Nadalje nikakve pojacane osovine nemaju za t25.

Ako se mijenjaju turbinska kucista moras bit siguran da su krilca potpuno ista ,kod turbinskog dijela je bitan exducer,kod kompresorskog inducer.

 

Uglavnom ostavi kako jeste jel neces sa mijenjanjem turbinskog kucista nista dobit,a mozes samo shebat stvar jel ovaj tvoj turbo koji imas nije sa skyline-a.

 

Ti si mi slao vec brojeve tog turba ako se dobro sjecam i to je sa alfe neke t25.

Link to comment
Share on other sites

Netko ti je prodao pricu....

 

Taj t25 nije definitivno za skyline sto se vidi po kompresorskom kucistu.Nadalje nikakve pojacane osovine nemaju za t25.

Ako se mijenjaju turbinska kucista moras bit siguran da su krilca potpuno ista ,kod turbinskog dijela je bitan exducer,kod kompresorskog inducer.

 

Uglavnom ostavi kako jeste jel neces sa mijenjanjem turbinskog kucista nista dobit,a mozes samo shebat stvar jel ovaj tvoj turbo koji imas nije sa skyline-a.

 

Ti si mi slao vec brojeve tog turba ako se dobro sjecam i to je sa alfe neke t25.

 

ne...ta T25 je bila na 1.6 motoru...kupio sam repariranu T28 i dao ugradit ispušno kučište od svoje stare T25 da mi paše down-pipe koji mi je bio Sole složio da nemoram radit novi...sad bi stavio kučište od T28 i drugi down pipe jer ovaj što je Sole radio mi se od početka činio loš a sad kad mi je motor vani bio iskoristio priliku za to

ovo je T25 i T28

t25t3.jpg

 

..i da debeli,to je to što me zanimalo

 

mislio sam nabavit ovaj down pipe i složit si ga ...

trustdump.jpg

Edited by Seb
Link to comment
Share on other sites

ok...inace ovo je prije t28 sa fiat coupe-a .Sa skyline sigurno nije.

Ali u biti nebitno.

Jesi li mjerio turbinska krilca da li su ista tj. da li im je exducer isti kad si mijenjao kucista?

Ako nisu ista puno se gubi na efikasnosti turba.

Sto se tice kucista izmjeri da l isa ovim stop trazis ces dobit vise mjesta pa onda mozes napravit bolji luk.Vidim da smeta na ovom kucistu sto sada imas smeta ovo desno za izvest dobar luk?

Link to comment
Share on other sites

Evo isao sam provjerit.

 

Ako imas broj sa ove t28 posalji ,ali sam uvjeren da je sa coupe-a 20vt.

 

Uglavnom ovo kuciste sto ti trazis(.64 A/R) je vece od ovih sto su isla i na 166 i na 20vt(. 49 A/R) i s tim bi poboljsao taj pad poslije 5000 rpm samo vrlo vjerovatno je da je to kuciste za krilce sa malo vecim exducerom i tu ne mozes nista napravit tj. nece pasat.

 

 

Inace jel si mjerio razlike u krilcima izmedu ove dvije turbine kad si mijenjao krilca?

Link to comment
Share on other sites

kod tebe ce biti problema sa downpipeom posto nema mjesta, nemozes kupiti gotovi nego ces morat dati radit jer mislim da nepostoji downpipe sa takvim koljenom za kupit!! a ako je onaj downpipe sole radio ono je fakat jadno, mislim covjeka su hvalili u nebesa ali ono je kaos ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo isao sam provjerit.

 

Ako imas broj sa ove t28 posalji ,ali sam uvjeren da je sa coupe-a 20vt.

 

Uglavnom ovo kuciste sto ti trazis(.64 A/R) je vece od ovih sto su isla i na 166 i na 20vt(. 49 A/R) i s tim bi poboljsao taj pad poslije 5000 rpm samo vrlo vjerovatno je da je to kuciste za krilce sa malo vecim exducerom i tu ne mozes nista napravit tj. nece pasat.

 

 

Inace jel si mjerio razlike u krilcima izmedu ove dvije turbine kad si mijenjao krilca?

broj sa one pločice:

YE 01 04J

14411-75f 00

466543-1

 

nisam ništa mjerio jer nisam tolko stručan u tom...turbinu sam uzo kod Pinjušića i on mi je to složio

Edited by Seb
Link to comment
Share on other sites

a di je slika tog downpipea od soleta :D

 

seb izreži flanđe za 124 kn/kom na staroj samoborskoj koja paše na turbinu, i onda iskroji downpipe i daj nekom da ti tigom povari :D

 

evo...ja mislim da to nije ok...tu na slici se još i ne vdid kak je to presavinuto i stisnuto

p2260013.jpg

p2260014.jpg

 

vido sam na netu ovaj down pipe košta 50$ pa sam mislio da se ne j uzet ga no možda napravim i sam

Link to comment
Share on other sites

majstore, imam ti ja jedno ispusno kuciste t25 ako zelis isprobati kako ti pase ;)

 

budem ti donio danas-sutra kad cu ici u VG

 

 

 

ja ovo kuciste koje imas ne bi ostavio ni pod razno. Zasto?

radi ovoga:

p4090009.jpg

 

 

kako smo vec pricali, dobio bi mjesta jedino ako bi tokario ovaj v-band ali opet ostaje ti blesavi položaj krilaca, kojima plinovi prvo moraju gore, pa dolje.

 

Radije uzmi drugo kuciste, i na njega stavis koljeno da plinovi nemaju prepreku

Link to comment
Share on other sites

evo...ja mislim da to nije ok...tu na slici se još i ne vdid kak je to presavinuto i stisnuto

p2260013.jpg

p2260014.jpg

 

vido sam na netu ovaj down pipe košta 50$ pa sam mislio da se ne j uzet ga no možda napravim i sam

Cekaj ovo je taj downpipe kojeg je slozio Sole???:blink:....a ja sam mislio da je on neki strucnjak za ispuh:no2:

Link to comment
Share on other sites

majstore, imam ti ja jedno ispusno kuciste t25 ako zelis isprobati kako ti pase ;)

 

budem ti donio danas-sutra kad cu ici u VG

 

 

 

ja ovo kuciste koje imas ne bi ostavio ni pod razno. Zasto?

radi ovoga:

 

kako smo vec pricali, dobio bi mjesta jedino ako bi tokario ovaj v-band ali opet ostaje ti blesavi položaj krilaca, kojima plinovi prvo moraju gore, pa dolje.

 

Radije uzmi drugo kuciste, i na njega stavis koljeno da plinovi nemaju prepreku

 

dođem do tebe danas da probamo nekaj skemijat:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Joj sad mi se lampica upalila:)

Uglavnom ovo kompresorsko kuciste i krilce definitivno nije t28 sa nissana s14,ali ovaj broj koji si mi dao kaze da je turbo sa nissana s14.

Ja sam nabavio dva turba sa s14 za napravit hibride za moj turbo na peuegotu.

Jedan sam dao Mariu,bivsem vlasniku t16 i on je to nosio kod pinjusica.

Posto su skinuti samo kompresorsko krilce i kuciste ,cijeli turbo je ostao kod pinjusica.

I on je na to centralno kuciste(odatle ovaj broj) stavio ovo kompresorsko kuciste i krilce sa mariove turbine tj. original sto ide na peugeot(t3 trim 50) i turbinsko sto si mu ti dao sa tvoje bivse t25.

 

Pinjusic bi trebao imat ovo kuciste koje ti trazis jel na ovom t28 sto je ostao u njega je bilo turbinsko kuciste u super stanju,pitaj ga.

 

Inace imam ja kuciste sa ove druge i ima malu pukotinu,ali vrlo vjerovatno bi se dalo to povarit.

 

Sto se tice downpipe koji je na slici je blago receno katastrofa,ali takoder se vidi da bas i nema mjesta pa je tesko rec da li se moglo napravit nesto pametnije.

Link to comment
Share on other sites

Joj sad mi se lampica upalila:)

Uglavnom ovo kompresorsko kuciste i krilce definitivno nije t28 sa nissana s14,ali ovaj broj koji si mi dao kaze da je turbo sa nissana s14.

Ja sam nabavio dva turba sa s14 za napravit hibride za moj turbo na peuegotu.

Jedan sam dao Mariu,bivsem vlasniku t16 i on je to nosio kod pinjusica.

Posto su skinuti samo kompresorsko krilce i kuciste ,cijeli turbo je ostao kod pinjusica.

I on je na to centralno kuciste(odatle ovaj broj) stavio ovo kompresorsko kuciste i krilce sa mariove turbine tj. original sto ide na peugeot(t3 trim 50) i turbinsko sto si mu ti dao sa tvoje bivse t25.

 

Pinjusic bi trebao imat ovo kuciste koje ti trazis jel na ovom t28 sto je ostao u njega je bilo turbinsko kuciste u super stanju,pitaj ga.

 

Inace imam ja kuciste sa ove druge i ima malu pukotinu,ali vrlo vjerovatno bi se dalo to povarit.

 

Sto se tice downpipe koji je na slici je blago receno katastrofa,ali takoder se vidi da bas i nema mjesta pa je tesko rec da li se moglo napravit nesto pametnije.

 

zvao sam ga i veli da nema tj da se ne sječa da možda ima ili nema,ma...ili sere

inače veli da je ispušni propeler od T28 gore

mislim da ispušno kučište od T28 je malo više uvučeno unutra a ovo T25 ima ispupčen ovaj okrugli dio (rupu za ispuh) pa možda tih nekih 2 cm bude pomoglo...idem do Alfaluđaka danas on ima neko kučište pa čemo nekaj probat skemijat

tnx kutija

...i svi ostali

Edited by Seb
Link to comment
Share on other sites

seb javi se danas imam ti ja jedno ar64 kučište sa t25 koja je stock na 200sx-u i imam ti downpipe pa ti morem njega posuditi čisto da imaš za uzorak da vidiš i probaš jel ti paše...koliko vidim moglo bi pasati na ovo tvoje :D

Link to comment
Share on other sites

seb javi se danas imam ti ja jedno ar64 kučište sa t25 koja je stock na 200sx-u i imam ti downpipe pa ti morem njega posuditi čisto da imaš za uzorak da vidiš i probaš jel ti paše...koliko vidim moglo bi pasati na ovo tvoje :D

 

di da te kontaktiram???

Link to comment
Share on other sites

dakle....ovo mi treba...

uz malo modifikaciju down pipe-a stvar bi mogla radit

p4140015.jpg

no pojavio se problem što mi je ispušni propeler veči od rupe u novom ispušnom kučištu turbine tj satro kučište ima veču rupu

p4140013.jpg

p4140014.jpg

znači trebam takvo kučište sa prihvatom za down pipe sa večom rupom

jel imade ko?????

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...