Jump to content

Garett T28 Nissan Skyline-pomoć


Recommended Posts

Nazalost po brojevima ti nece pasat sa t25 sa nissana s13 sto debeli ima.

Probaj svjedeno...oba su kucista .64

 

Da turbinsko krilce je sa t28 kao i centralno kuciste....tako da bi trebao nac bas turbinsko kuciste sa t28 sa s14.

Upili malo Pinjusica jos jel sigurno ima to kuciste ako ga nije prodao i to kuciste je bilo u super stanju i to ti pase sigurno.

 

Da mogao bi dobit na mjestu za napravit bolji dp.....

Ako ne nades javi pa cu ja skinut ovo kuciste sto imam...

Link to comment
Share on other sites

Nazalost po brojevima ti nece pasat sa t25 sa nissana s13 sto debeli ima.

Probaj svjedeno...oba su kucista .64

 

Da turbinsko krilce je sa t28 kao i centralno kuciste....tako da bi trebao nac bas turbinsko kuciste sa t28 sa s14.

Upili malo Pinjusica jos jel sigurno ima to kuciste ako ga nije prodao i to kuciste je bilo u super stanju i to ti pase sigurno.

 

Da mogao bi dobit na mjestu za napravit bolji dp.....

Ako ne nades javi pa cu ja skinut ovo kuciste sto imam...

 

kontaktiro sam ga ali nije baš voljan pogledat..jooooj neeeeznam,mooožda i imaaaaam ali neznam diiii je...:blink:

ajd vidite ljudi ko bi imo pa mi javite:notworthy:

 

kak je moje T25 išlo na taj T28???

Link to comment
Share on other sites

2 seb: mitja ti je pojasnio.

 

Uglavnom A/R nema nikakve veze sa velicinom krilca nego samo sa velicinom kucista.

Takoder samo kucista iz iste porodice tipa t2/25/28 ili t3 mozes medusobno usporedivat sa brojevima.

Znaci nije isto .64 A/R u t25 i u t3 seriji itd.......

 

I da bi mogao zamijenit kucista bitno ti je da je exducer turbinskog krilca isti,inducer nije bitan...

Edited by kutija
Link to comment
Share on other sites

jel da ja uzimam ili ne...jer vjerovao bi striki kutiji a i sam sada razgovarao sa frendom koji nije uspio staviti sa t25 na t28 :(

 

ha ak nejde onda niš...to bi moglo bit isto kučište koje imam što mi je Alfa dao

Link to comment
Share on other sites

hm, imam ja doma i vece kuciste, ali ispravne su turbine tako da ne mogu donirati :( ali ako zelis posudim ti, dodji sa svojom pa cemo vidjet koja pase, imam jos jedno 5 kucista, jedno bi moralo pasati

 

 

 

E Kutija, sta to mislis o tome da SEB stavi naj obicniju T3 trim 50? Tako mu ne treba vise od 250 konja a i kuplung mu klizi

Meni se to cini boljom idejom od stavljanja ove relativno male turbine na 1900cc motor.

Link to comment
Share on other sites

hm, imam ja doma i vece kuciste, ali ispravne su turbine tako da ne mogu donirati :( ali ako zelis posudim ti, dodji sa svojom pa cemo vidjet koja pase, imam jos jedno 5 kucista, jedno bi moralo pasati

 

 

 

E Kutija, sta to mislis o tome da SEB stavi naj obicniju T3 trim 50? Tako mu ne treba vise od 250 konja a i kuplung mu klizi

Meni se to cini boljom idejom od stavljanja ove relativno male turbine na 1900cc motor.

 

ha treba mi trajno riješenje...zamolio sam danas Pinjušića ak može malo bolje potražit ono org kučište od ove turbine

Link to comment
Share on other sites

hm, imam ja doma i vece kuciste, ali ispravne su turbine tako da ne mogu donirati :( ali ako zelis posudim ti, dodji sa svojom pa cemo vidjet koja pase, imam jos jedno 5 kucista, jedno bi moralo pasati

 

 

 

E Kutija, sta to mislis o tome da SEB stavi naj obicniju T3 trim 50? Tako mu ne treba vise od 250 konja a i kuplung mu klizi

Meni se to cini boljom idejom od stavljanja ove relativno male turbine na 1900cc motor.

 

On sad ima kompresorski dio t3 trim 50...I sa .64 kucistem ce to bit isto kao da ima t3 trim 50 sa .48 A/R.

 

Inace t28 sa nissana je "veci" turbo od t3 trim 50.

T28 sa nissana je u rangu t3 trim 60.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...