Jump to content

Drift show - 402 sr grobnik 02.-03.05.2009.


Toninho

Recommended Posts

Na prvom ovogodišnjem Streetraceu na Grobniku 02. i 03.05. napravit ćemo DRIFT SHOW. Bit će odličnih vožnji, twinova i Drift-taxija. Nastupit će najbolji domaći drifteri, pa vas pozivamo da nas dođete podržati u što većem broju

 

Vozit će:

1. Marino

2. Toninho

3. Gjuro

4. Kas

5. Vladx

6. Foler

7. Tikky

8. Ozy

...

 

Vozit ćemo na početku avionske piste, odnosno kod samog ulaza na event. Vožnje će biti podijeljene na subotu i nedjelju, a točnu satnicu javit ću naknadno

 

stazagrobnik2.jpg

 

gjuro01.jpg

 

hacitwin.jpg

 

kas04.jpg

 

marino01.jpg

 

ozy03.jpg

 

tom01j.jpg

 

tonci01.jpg

 

vlado1jz6.jpg

 

foler03.jpg

 

 

Vidimo se na Grobniku!!!!

Link to comment
Share on other sites

gledam naslov i reko ko je tu lud pa na taj datum je u zadru :D ... i onda sam vidio sad da nije u zadru,nego je na grobniku zbog tehnickih uvijeta i to je preseljno iz zadra na grobnik :D:D ... uopce nisam u toku...

 

jos bolje... do grobnika smo taj cas s motorima... vidimo se tonči ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jako dobro, svi ste vozili super (osim crvene kockice - malo je suicidalan i vidi se da mu treba još prakse) .. po meni crna kocka je najbolje vozila.. cijelo vrijeme u boku bez prekida i odlično je spajao zavoje..

al ponavljam, svima ristekpa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

.. po meni crna kocka je najbolje vozila.. cijelo vrijeme u boku bez prekida i odlično je spajao zavoje..

al ponavljam, svima ristekpa :thumbsup:

 

Marino je CAR.

 

Meni je još u subotu počela posustajati lamela i auto je bio

jedva za voziti.

Dokusurio sam je sa par 80+ kg ljudi koje sam provozao. :blink:

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da primate suvozače, inače drage volje bi išao krug napraviti s vama :D

 

Inače prošao sam bio u subotu par puta kraj vas, isprike na onom "divljanju" za koje ste me upozorili, isprobavao sam bio kretanje i nikako nisam uspio pogoditi da se ne zaguši zbog onog hrapavog asfalta, na kraju se sjetio da sam prošle godine bio kretao na 5000 i gle čuda mali se počeo ispaljivat ko metak :)

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam drifteve i najbolje su po meni vozili siva i crna kocka, ajkula i Hači ! 200sx je bio najgori po meni al valjda je čovjek tek počeo driftati

 

tako si i ti meni kretao tamo kad si se spredivljavao kroz nas... ko da si tek počeo vozit...

(da te nisam zaustavio u sljedećem naletu te čekala čelična 13'' cola felga u rukama jednog povećeg mladića s Krka... pokraj auta je stajalo dvoje mladih sa prinovom koja je taman prohodala...)

 

isprika prihvaćena, ali nisi se trebao glup pravit "nisam znao da se nesmije"... no nema ljutnje... bilo prošlo, znamo za dalje...

Drugi put navrni, ja ću te prvi provozat ;)

 

cool fotke lacko... ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...