Jump to content

Mini Moto, Martićeva, Zagreb


jabolchica

Recommended Posts

Kao prvo, da mogu, stavila bi 100 crvenih palčeva dolje...

Vlasnik Ante Gotovac, navodno su izgubili licencu za Renault (pitam se zašto)...

 

Neki su upućeni u sve zavrzlame koje sam imala sa dotičnom auto kućom, a oni koji nisu će saznati tokom dana (kasnije napišem što se sve izdešavalo, kako i zašto).

Ovo sam otvorila sada jer sam dobila slom živaca...

 

Naime, idem ja sad u Samobor registrirati kamion i reko super, budem si usput i novu putovnicu izvadila. Prikupila sve papire, biljege, bla bla bla i sjetim se da mi treba i stara putovnica (istekla 2006., no manje važno). Ne mogu je nigdje naći, preokrenula cijelu kuću naopačke, mamine papire, sestrine papire, svoje papire... I sjetim se, moja putovnica uopće nije kod mene, nego je ostala u faking Mini Motu...

Kako mi nije trebala jer je istekla, a i nisam išla nigdje van od 2006., totalno sam zaboravila na nju, a istu sam njima dala kad su mi sređivali kredit...

I naravno, zovem lika u salon, on pojma nema, pita kolegicu koja zna još manje. Zovem na mobitel frajera s kojim sam kontaktirala u vezi auta, kaže da bude provjerio u sefu.. E sad, pošto je meni vrlo jasno da taj frajer laže čim zine, ja dam ruku u vatru da su izgubili moju putovnicu...

Ok, znam da je dio moja krivica jer sam trebala uzeti putovnicu odmah kad sam preuzela auto, ali sjećam se da sam ih stalno zivkala oko drugih stvari i usput uvijek pitala za putovnicu, a on(i) su uvijek nešto izmišljavali, tako da mislim da je ista izgubljena već davno, davno prije.... Isto tako, lik kojem sam davala kaparu, putovnicu i prvotno dogovarala sve oko auta, je tamo prestao raditi 2007. (kad sam auto kupila).

 

Uglavnom, jebo me pas, dođe mi da im 8 bombi bacim na faking jebeni salon i imam mučnine čim čujem riječi "Gotovac", "Mini Moto" i SVE tome slično...

 

:yucky::yucky::yucky::yucky::yucky::yucky::yucky:

Link to comment
Share on other sites

2 godine te boli k. di je putovnica i sad si se nasla povrijedjenom.....

 

putovnica se nikom ne ostavlja, ako i treba se ostavit u tom slucaju

dodjes po nju drugi dan

 

mogo ti je ante dignut na tu putovnicu 10 k eura kredita pa

bi onda bila jos sretnija

Link to comment
Share on other sites

mogo ti je ante dignut na tu putovnicu 10 k eura kredita pa

bi onda bila jos sretnija

 

A tko kaže da nije?! :D

 

Isto tako' date=' lik kojem sam davala kaparu, putovnicu i prvotno dogovarala sve oko auta, je tamo prestao raditi 2007. (kad sam auto kupila).

[/quote']

Tko zna, možda su otkrili da mulja sa kreditima i tuđim putovnicama...

Edited by Kiki B
Link to comment
Share on other sites

same here :) iako nemam nikakvog iskustva s doticnom obitelji. :yucky:

 

A zakaj je uopce putovnica morala bit kod njih?

 

Zato jer su mi riješavali kredit (JMBG i te fore).

 

mi smo taman jucer u firmi dobili dopis da nam je Mini Moto i gosp.A.G na crnoj listi korisnika/suradnika

 

Ne čudim se. Nimalo.

 

šta ti kod vađenja nove putovnice treba stara???:huh:

 

 

u mater ti poljubim di je moja:doh:

 

Yep.

 

2 godine te boli k. di je putovnica i sad si se nasla povrijedjenom.....

 

putovnica se nikom ne ostavlja, ako i treba se ostavit u tom slucaju

dodjes po nju drugi dan

 

mogo ti je ante dignut na tu putovnicu 10 k eura kredita pa

bi onda bila jos sretnija

 

Kao što rekoh, putovnica je ISTEKLA 2006. i nije mi trebala jer nisam išla nigdje van.

 

Ja sam zivkala cijelo vrijeme da mi vrate putovnicu i dolazila sam tamo, pa je nisu mogli naći, pa je bila kod kolege, pa ovo, pa ono, uvijek neki izgovori, tako da mislim da su je izgubili i naravno da mi je ne mogu vratiti, ako je izgubljena.

 

E sad, jebo me pas ako se više sjećam, rekao mi je ovaj kreten da mi je donio putovnicu doma. Ja sam pretražila sve živo, ali je nisam našla i sad stvarno više nemam pojma...

Link to comment
Share on other sites

Sada prodaj priču 24 sata za 500,00 kn i kupi si nove japanke i torbu za plažu! :D

 

A putovnicu ionako zaboravi.

 

Slom živaca sam dobila sad. Pretražila sam SVAKI čošak u kući gdje bi mogla biti, svoju sobu, maminu, sestrinu, kuhinju, boravak, SVE i NEMA je...

I sad, kakve sam sreće, ako mi ju je ipak nekim čudom vratio, naći ću je kad prijavim gubitak u NN. Ista stvar se desila i sa osobnom. Jebemti Murphya... :doh:

 

pricekaj koju godinu da udjemo u EU...onda mozes s osobnom svugdje...

 

uostalom kaj ce ti putovnica

 

U principu mi netreba, ali me sad šupilo da hoću imati putovnicu ako zatreba, i nebi ni skužila da je nema da nisam išla vaditi novu. Jbga, uz sva sranja koja su mi priredili, na putovnicu sam skroz zaboravila, nakon što sam odustala od toga da ih zovem zbog svega. Jebiga.

Link to comment
Share on other sites

neznam ja ali mogla bi ti malo na ispitivanje di ti je putovnica i to ovaj put ne zajebavam, tak je frend završio koji je izgubio sestrinu putovnicu pa su ga malo propitali kaj je on radio s njenom putovnicom uglavnom ne baš ugodna situacija ;)

Link to comment
Share on other sites

vjerovatno pricas o marcijanu...smradurina teska:yucky::yucky:

 

Yep. Marcijan me "preuzeo" nakon što je Roman otišao iz firme, a kaj je najgore od svega, Marcijan je buraz od lika s kojim sam si fakat ok.

 

Namjeravala sam danas napisati cijelu priču i kako je to sve išlo sa mojim autom, ali stvarno nemam snage niti živaca, previše sam popizdila oko te putovnice i svega ostalog, pa ću to malo odgoditi.

 

Uglavnom, gamad kakve nema.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...