Jump to content

Trazim servisera ( mehaničara ) VW


SVEN

Recommended Posts

Dakle u potrazi sam za mjestom gdje servisirati svoj auto jer doma nemam dizalicu i potrebne alate ( i naravno dovoljnu razinu znanja ) da to obavljam sam.

 

Ovlasteni je ok u nekim situacijama ali zbog prevelike cijene radnog sata izbjegavam ga.

 

U obzir dolaze svi ( prednost majstori ili bar gazde mlađi od max 40 godina ) cisto iz razloga da mogu s njima kao stranka normalno komunicirati i da znaju prepoznati moje probleme i potrebe.

 

Spominjem to zato sto mi je covjek gdje sam prije vozio auto rekao da ce mi namontirati viši profil gume jer mi je auto previše spusten i da to nije dobro za voziti tako... :notworthy:

 

 

 

Ajde pucajte s prijedlozima. Bilo bi ok bar ime i telefon za početak navesti :thumbsup:

 

Kao najbitniju stavku, cak ispred cijene izvdojit cu pristup poslu. Svako vase iskustvo vezano za to bi mi bilo od velike pomoci !

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

Jedan i jedini SMA...:thumbsup: Mislim da znas o kom je rijec

Drugi je moj mehanicar koji je u Zapresicu a to ti je pretpostavljam predaleko

 

Nakon sveg sto sam prosao nije mi daleko pa makar isao u Spisic Bukovicu !!

 

Ok osim SMA jos neki prijedlog ?

Link to comment
Share on other sites

Nakon sveg sto sam prosao nije mi daleko pa makar isao u Spisic Bukovicu !!

Ok osim SMA jos neki prijedlog ?

 

moj frend, ima garažu iza botinca.. isto doktor za TDI-e, vozio prošle godine octaviu TDI 90 na rejsu.. jako dobar i povoljan mehaničar

Link to comment
Share on other sites

a ja????ne smijem ili???:P:P:P

 

Pa to se i misli Miro...

 

Svi spomenuti su vjerojatno super majstori...ali istina je da se nitko ne može uspoređivati sa Mandek ekipom u kojoj je i Miro član...:thumbsup:

 

Ekipa je vrhunska ,uigrana, radiona kao kirurša sala, samo najkvalitetniji alati i testeri...a Mandek godinama već kupi nagrade...čovjek je sada osvojio 2. mjesto na svijetu u internom VAG natjecanju...

 

Odite u P.Z. Auto pa pogledajte diplome na zidu :)

Edited by fokusičar
Link to comment
Share on other sites

Pa to se i misli Miro...

 

Svi spomenuti su vjerojatno super majstori...ali istina je da se nitko ne može uspoređivati sa Mandek ekipom u kojoj je i Miro član...:thumbsup:

 

Ekipa je vrhunska ' date='uigrana, radiona kao kirurša sala, samo najkvalitetniji alati i testeri...a Mandek godinama već kupi nagrade...čovjek je sada osvojio 2. mjesto na svijetu u internom VAG natjecanju...

 

Odite u P.Z. Auto pa pogledajte diplome na zidu :)[/quote']

 

Znaci on i Vag Com su naj frendovi :dance3vs1:

 

Dobro daj napisi bar telefon molim te da mogu kontaktirat covjeka

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...