Jump to content

Repariranje amortizera


Outlaw

Recommended Posts

Trebao bi savjet/preporuku gdje otic reparirat amortizere?

 

S tim da su amortizeri "radeni" (kraceni, itd) u ATS amortizerima i blago receno da nisam bas zadovljan. Em su skupi, em su napravili sranje, em mi je vec par puta riknuo, em su mi odrezali opruge, a rekli da nisu, itd...:doh:

 

 

Jedan prednji je sad opet u kurcu pa bi trebao negdje to reparirat da bude kao ovaj (valjda) ispravan. Inace otpocetka amortizeri nes lupaju pa mozda bi bilo dobro oba napravit? Cak i ovi iza mi lupaju nes, sve se bojim i to skinut :doh:

 

Uglavnom, gdje amortizere rijesit, dobro i naravno sto jeftinije...?

Link to comment
Share on other sites

Ovo si mislio http://www.amortizer.si/

 

Posto je sigurno bile ekipe s foruma tamo... i mene zanima jel mogu tamo doci s autom i da to sloze u jednom danu?

 

Ili druga opcija, dali uopce ima smisla doci samo sa amortizerom van auta i da onda slozi? Mislim posto nema auto na koji ide amortizer vec samo goli amortizer jer to moze uopce napravit kako treba?

Link to comment
Share on other sites

Ovo si mislio http://www.amortizer.si/

 

Posto je sigurno bile ekipe s foruma tamo... i mene zanima jel mogu tamo doci s autom i da to sloze u jednom danu?

 

Ili druga opcija, dali uopce ima smisla doci samo sa amortizerom van auta i da onda slozi? Mislim posto nema auto na koji ide amortizer vec samo goli amortizer jer to moze uopce napravit kako treba?

 

Ja sam slao njima amortizere i naručio da ih odrade u kombinaciji ulje-plin, dvosmjerno. Odradili su u kratkom roku, cijena je bila cirka 70Eura/kom.

 

Mislim da možeš tamo s autom i da ti odrade u jednom danu. Ali se trebaš naručiti.

 

Evo ti i direktni broj:

 

Mladen +38615638031

Link to comment
Share on other sites

Znaci bez auta? I kako si zadovoljan?

 

A kako je kod Severa? Jel bio netko tamo na repariranju a da je htio "tvrde" amortizere ili tako nesto?

 

Da bez auta. Nisam ih još probao, nisam sastavio auto. Koliko čujem da ljudi sa Severom baš nisu zadovoljni!

Link to comment
Share on other sites

 

:lol: Kod njih sam i radio sva 4 i ono... NE LOL. Glavno da onaj stari ima neku spiku :lol: Jos mi lik ide pljuvat kao po Severu, kako kako on ne zna slozit amortizer, a on zna :doh: Je zato sam ih vec par puta reparirao ponovno i zato mi svaki put lupaju ko mutavi :doh: A 2800kn za sva 4 :doh: A sto su mi odrezali opruge (vrijedne 1800kn) i rekli da nisu, da ne pricam... A i super im je fora da kad reklamiras amortizer koji se sjebe nakon par km da ti naplate skidanje i montiranje amortizera :doh::doh:

Link to comment
Share on other sites

ja ok sam imao lanciu dedru bijelu poslao sam upit...na amortizere.si

i zenska mi je odgovorila u mailu da je sve isti dan gotovo..znaci dodjes...malo zujis i kad je gotovo picis za HR :-)

cijenu mi je rekla 240E za sva 4 amortizera....

Edited by hrga
Link to comment
Share on other sites

Nazoves Slovence, narucis se, dodjes, odes u birtiju malo vamo tamo i ides doma, naprave ti u istom danu, samo se naruci...

 

Tako sam i ja napravio, gotovo kroz par sati.

Ne moraš s autom dolaziti. Samo se najavi obavezno.

 

Sever radi već jako dugo i imaju iskustvo, ali ne s "sportskim" ovjesima, to sam provjerio.

Kolko god mi se neda davati novce slovencima, činjenica je da u hrvatskoj nitko nemože to tako kvalitetno odraditi kao turnšek.

Link to comment
Share on other sites

A recite mi jel zna tko sto o onom "Vugi" iz Slovenije, Nove Gorice? Neki ga hvale, neki kazu da je Turnsek bolji... Ali ovaj Vuga navodno uzima malo preko 100E za reparaciju sva 4 amortizera :blink:. Sto je puno manje od 250E koliko okvirno uzima Turnsek...

Link to comment
Share on other sites

Skinuo i zadnje i naravno jedan zadnji je takoder otisao...:doh:

 

Nego... Koji su tocno simptomi sje*anog amortizera? Znaci kad je amortizer nikakav, rukom mices sipku gore dolje bez problema (otpora)?

 

EDIT: mislim u voznji naravno

Edited by Outlaw
Link to comment
Share on other sites

Pitam jer meni auto JAKO nabija na rupama. Zvuk stvarno ful jak, metal o metal recimo, ali tup i jak. Recimo nes kao letva volana, ali puno jace...? I skace. To je napred...

 

A iza sam primjetio da kad nekog vozim iza onda na rupama takoder slicno lupa. Samo naravno ne osjetim toliko na volanu kao napred...

 

Pa me zanima ako je to moguce samo radi amortizera onda sam nasao problem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...