Jump to content

MyHraweb F1 Liga


msporis

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

spojeba mi se setup nakon spičkanja.

 

yeben ti sauber da ti yebem i šta se koju peechku materinu mora razbit.

 

sad mi trazi da mu stavim nove postavke u setupu.. ma yebeno

popušit ću i ovu utrku a tako me je dobro krenilo.

briljirao na treningu, odlican na kvalifikacijama i onda se spičkam u zagrijavanju...

podsjecam se na Kimija :D

Link to comment
Share on other sites

ne seri to je zato kaj vidiš mene u retrovizoru pa se pravdaš, da nisamo imo greškou zadnjim kvalifikacijama bio bih ispred :D

 

edit: kaj je sad s ovim cudom i meni postavke ošle u k.......... mislim ostale mi iste ali one granice u kojima jesam su se uništile ne fakat mi nista nije jasno i govori mi da moram dici nesto sto mi je preije bilo taman, ono spot on, ne kužim jel neki bug ili kaj jer imam debelo najbolje vrijeme

Edited by File
Link to comment
Share on other sites

edit: kaj je sad s ovim cudom i meni postavke ošle u k.......... mislim ostale mi iste ali one granice u kojima jesam su se uništile ne fakat mi nista nije jasno i govori mi da moram dici nesto sto mi je preije bilo taman, ono spot on, ne kužim jel neki bug ili kaj jer imam debelo najbolje vrijeme

 

znaci nisam jedini.... :dance3vs1:

vec sam se usra! znaci jos uvik imam sanse u utrci...........

 

điđi dobro razradi taktiku :D

 

i nastoj se NE zabit u mene na startu

 

edit: meni su krila bila "spot on" - oba, a sad mi pise lo:13 - hi:53 i lo:0 - hi:70

mamu im yebem,

 

i jos tako dosta stvari koje su mi bile spot on sad imam opet pogađat...

Edited by obie
Link to comment
Share on other sites

oskar ne diraj ništa ja sam ostavio set up iz kvalifikacija i samo mogu reči pogledajte semafor :D

 

da.... i jos uvik sam u treningu i kvalifikacijama radia brze krugove :cice::cice::cice::cice:

Link to comment
Share on other sites

pa to je server zajeba, naime pokazuje ko da su se vrem. uvjeti promjenili a nisu... uglavnom, nisu se promjenili, ko nije mjenjao profitirao je, ja se zajebao pa mjenjao i sad ne znam koje su mi orginal postavke

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...