Jump to content

4+1 pojačalo sa optičkim ili SPDIF ulazom?


mr_G

Recommended Posts

chipoteka, dobar zvuk, kr electronic. u principu kolko para tolko muzike. imas pojacala u autu?

 

i gledajte da se masa ne provlaci paralelno sa cinch kablom, nego ako se vec mora krizat, onda nek bude okomito jedna na drugu. ako ni to ne pomogne (shit chinc) omotaj ga folijom (alu za kucanstvo) i onda jos izolirkom ili necim

 

Da, dva komada. Samo na Pioneercima imam pucketanja(ovo mi je treći sad), koja se nekada čuju i to prokleto iritantno(samo kada auto radi-alternator najvjerojatnije), a nekada ništa. Probati ću onda ovo sa folijom prije nego piknem GLI ;)

Link to comment
Share on other sites

Najkvalitetniji kablovi su koaksijalci kablovi za RF. Znaci kupis neki kvalitetniji 75omski kabel(cavel npr dode 2.5kn/m), na to chincheve i gotovo.

Imali blind testove na faxu, nitko nije uspio cuti razliku izmedu toga kabla i kabla od 5000kn/m u bezsumnoj okoline, a u sumnoj okolini(EM smetnje) je obican koaxksijalac pobjedio.

Link to comment
Share on other sites

Stavio mase na istu točku na štok vrata. I sada se više ne čuje plazma u zvučnicima, a i čini mi se da je se više niti alternator ne čuje.

 

Ali i dalje se jako čuje komp, možda ventilator?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...