Jump to content

više smjese u cilindru


Recommended Posts

Radi se o 2T skuteru al spada pod tehnicka pitanja vise...

 

Znaci posto moj ima el. ubrizgavanje imam priliku nabavit ecu koji mu daje vise goriva, to bi ukomponirao s protocnijim filterom i dobio vecu kolicinu smjese, e sad s obzirom da bi ispuh ostao isti jel to moze imat kakvog efekta il bi se motor jednostavno gusio na gasu...?

Link to comment
Share on other sites

Bez toga nish? To mi se neda jer je onda vec ozbiljna investicija, tj. ditech navodno samo s auspuhom (zx) ide dosta bolje pa netreba prtljat po elektronici onda... Idem danas do zweitakta da vidi za onaj lezaj i semering a i kacigu mislim postenu kupit pa nemam soma ipo,2 jos i za ovo haha!

Link to comment
Share on other sites

imao sam ja ditecha sa kitom od 70ccm stavio sve auspuh, cijeli kit sa ecuom, variomatom, remenom, sekundarnim prenosom, zx auspuh i trajalo je dobrih 500km dok nije pukla klipnjaća :lol::lol:

 

mani se toga :no2:

Link to comment
Share on other sites

Radi se o 2T skuteru al spada pod tehnicka pitanja vise...

 

Znaci posto moj ima el. ubrizgavanje imam priliku nabavit ecu koji mu daje vise goriva, to bi ukomponirao s protocnijim filterom i dobio vecu kolicinu smjese, e sad s obzirom da bi ispuh ostao isti jel to moze imat kakvog efekta il bi se motor jednostavno gusio na gasu...?

 

prodaj skuter i kupi si veci motor...

Link to comment
Share on other sites

prodaj skuter i kupi si veci motor...

Za sad sigurno ne, ovo sam uzeo malo za promjenu kad napravim min 300km s autom dnevno pa da malo promjenim za na cugu i to. Jednog dana nesto jace budem al ne pravi motor, nes tipa vespe super 300...

 

vespa300gts.jpg

 

puko mi remen u subotu...i to nasred slavonske u pol 1 navecer...fušeru :P:P

 

Nemoj je.! Kaj na DajLimu? To cim ga je alfa vozio... :lol: Moj ide puno bolje nakon servisa!

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Nemoj je.! Kaj na DajLimu? To cim ga je alfa vozio... :lol: Moj ide puno bolje nakon servisa!

DA...na DajLimu :lol:

jbga..naviko se radit na talijanskim pilama...korejanci su mu jos strani pojam :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ja ti imam kompletan kit od Malossia sa ECUom.

Na ECU ovoj i stock Siemens se može dodavati još goriva i normalno da ide bolje i malo više troši, ali pumpa i injektor ga guše jer puštaju premalo benzine, pogotova kad je kit gore jer jača pumpa i veći injektor ne postoje pa ti zbog toga pukne klip kao meni ili klipnjača ili slično ako predugo držiš pun gas.

Ne možeš kao na karbu malo odvrnuti vidu i fali dosta djelova da bi se kompletno tunirao Pure Jet ili Ditech kao npr. magnet koji se meni odvojio:D

Ali da ide, ide...

Link to comment
Share on other sites

Znaci ostavit serijala pametnije... Neide uopce lose, pogotovo nakon servisa.

 

Za ditech-a ti je kit skup ko kuga, a trajati će ti ne, kao što su već neki rekli...

Taj ditech je po meni najveći promašaj ikad napravljen, frga je frga za 50ccm :thumbsup:

Samo ti fali ono R u nazivu skuta :)

Link to comment
Share on other sites

Ostavit cu serijala, sad je na slaganju kod zweitakta, lezaj, semering, ulje u getribi i to...

Ma lose je kaj ima hrpa elektronike koja moze radit probleme al dok ide trosi 2l a brzi sam od vecine serijskih skutera!

Link to comment
Share on other sites

Ostavit cu serijala, sad je na slaganju kod zweitakta, lezaj, semering, ulje u getribi i to...

Ma lose je kaj ima hrpa elektronike koja moze radit probleme al dok ide trosi 2l a brzi sam od vecine serijskih skutera!

 

E to joj je jedina i najbolja vrlina što se tiče te mašine i moram priznati da ima jako dobru krajnju :thumbsup: Barem je imala ona koju sam ja vozio...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...