Jump to content

Koju ceradu i gdje kupiti?


mr_G

Recommended Posts

Znači ceradu za auto veličine kompakt (moj auto). Preporuke, debljina, možda zaštita od tuče, itd... A i nije loše po ovim vručinama kao termo izolacija dok auto stoji... Jer crni auto i sunce... :no2:

Link to comment
Share on other sites

Ja znam da ako stavim obično šatorsko krilo preko auta i auto stoji na najvećem suncu, da je u autu relativno hladno kad digneš ceradu i uđeš unutra.

 

A ako recimo nije prekriven kad dođeš unutra ne da je pakao, a krov ili okvir vrata ne smiješ pipnuti jer dobiješ plikove od opekotina, dok je i volan panika za držati, ako nisam stavio barem onaj mali suncobran na konzolu...

 

Ove cerade se čine prva liga. Ali i koštaju poštenski... Preko 100EU..

 

Evo nekih jeftinjara za 200kn... http://www.molydon.hr/pro_all.php?grupa=Cerade%20za%20automobile%20i%20motore&mid=99

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

gle, dodješ doma sa posla oko 5 i auto ti je vruć (od sunca, isijavanja sa asfalta i rada motora) tako da ga ne možeš pokriti dok se ne ohladi. a ako ga parkiraš na suncu kao većina trebat će mu ohoho za to. svaka čast ako će ti se da dati čekati za to.

 

ujutro kada ideš na posao dovoljno je rano da ti cerada ili ne preko noći ne bi napravila veliku razliku. kada dodješ na posao auto je već vruć zbog motora (15min vožnje dovoljno). opet ne možeš staviti ceradu. kužiš? uzaludno

 

ako ti je samo do toga da te ne dočekuje vruć auto svaki puta kada sjedaš u njega najjednostavnije i najbolje ti je od bijele obične plahte ili nekog drugog tekstila napraviti djelomičnu ceradu (samo preko stakala). to možeš pokriti preko auta bilo kada, manje mjesta će ti zauzeti i najjeftinije ti je.

Link to comment
Share on other sites

gle, dodješ doma sa posla oko 5 i auto ti je vruć (od sunca, isijavanja sa asfalta i rada motora) tako da ga ne možeš pokriti dok se ne ohladi. a ako ga parkiraš na suncu kao većina trebat će mu ohoho za to. svaka čast ako će ti se da dati čekati za to.

 

ujutro kada ideš na posao dovoljno je rano da ti cerada ili ne preko noći ne bi napravila veliku razliku. kada dodješ na posao auto je već vruć zbog motora (15min vožnje dovoljno). opet ne možeš staviti ceradu. kužiš? uzaludno

 

ako ti je samo do toga da te ne dočekuje vruć auto svaki puta kada sjedaš u njega najjednostavnije i najbolje ti je od bijele obične plahte ili nekog drugog tekstila napraviti djelomičnu ceradu (samo preko stakala). to možeš pokriti preko auta bilo kada, manje mjesta će ti zauzeti i najjeftinije ti je.

 

Evo što su oni odgovorili na upit jel se može staviti cerada na vruč auto.

 

"

Poštovani,

kao prvo zahvaljujem na upitu.784 kn Naše cerade su stvarno kvalitetan proizvod i mogu vam iskreno reč da do sada nemamo nikakvih reklamacija, a nemaju ni kolege iz drugih zemalja. Razlika izmedju bijele i metalic cerade uopšte nema. Jedina je azlika boja, jer nekome se bijela ne svidja. Ali ipak bi vam preporučio bijelu, jer na suncu s njom stvarno nema nikakvih problema unatoč visokim temperaturama. Izrađene su od kvalitetnog materiala Tyvek top cover. Iz svog iskustva mogu vam reč da cerada stvarno štiti od visokih temperatura u autu i da joj visoka temperatura ne smeta te je neče oštetiti.

Cerada je pakirana u posebnoj vrećici od istog materijala i zauzima vrlo malo prostora. Proizvod se isporučuje u kutiji na kojoj se nalaze i upute za upotrebu i održavanje. Cerada prekriva *cijelo* *vozilo*. Na donjem dijelu ima ušivenu elastičnu gumicu i uže kojim se cerada pričvršćuje na vozilo. Cerada se stavlja i slaže vrlo *jednostavno* i brzo.

 

Cerade šaljemo poštom na naš trošak, plača se pouzečem. Ako vam proizvod ne odgovara možete ga slobodno vratiti. A druga opcija za poduzeča je plačanje predračunom. Locirani smo u Zadru, tako da naravno možete navratiti i kod nas te vidjeti kako izgleda cerada i kako izgleda zaštita protiv tuče.

 

Srdačan pozdrav,

Alen"

 

Stoga, ako se cerada ne smije staviti na vruč auto onda nema nikakvu svrhu...

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

preporuka: ne koristiti.

ne smiješ stavljati na auto dok je vruć (što je po ovim temperaturama 90% dana), mokar ili zmazan. nema smisla

 

za zaštitu od tuče treba biti barem cm-dva debela (vjerovatno neka specijalna za tu svrhu)

 

koji je to materijal koji nemoze izdrzat temp od 40ak c?

 

Cuo sam da je ovo ok, ali je i skupo....

 

http://www.auto-cerade.com/

 

ovo mi se jako svidja

a ako malo bolje pogledas ako je bas sve onako kako oni kaz u na reklami onda se isplati dat tih 800kn i trebala bi trajat, e sad, ovisi ako imas dobre susjede pa ti to maznu na parkingu :(

Link to comment
Share on other sites

ovo mi se jako svidja

a ako malo bolje pogledas ako je bas sve onako kako oni kaz u na reklami onda se isplati dat tih 800kn i trebala bi trajat, e sad, ovisi ako imas dobre susjede pa ti to maznu na parkingu :(

 

Jer mi vjeruješ da bi ja ovo odmah naručio. No upravo zbog ovoga me strah.. :huh:

 

Zato budem otišao u molydon poslijepodne i kupio si onu za 200kn. Ako ju maznu nek ju nose... A onda na njoj testirati i neki alarm za ceradu.. :rofl::naughty:

Link to comment
Share on other sites

pa tebi bar to nebi treba bit problem (sta se alarma tice)

stavis triger na retrovizor i usijes na ceradu neku ušicu, naravno ti znas da je treba otkopcat kad skidas ceradu, onaj ko nezna, povuce ko sivonja jer brze bolje ide ukrast ceradu i ono kujac, auto pocme cviit :)

 

svidja mi se ova bjela cerada

samo nema za aute manje od 4m ?

 

edit, ima ova do 410cm

Link to comment
Share on other sites

Hebote MRGa, pa ti uvijek od svega radiš nauku, tražiš najbolje, a onda u 99% slučajeva improviziraš i kupiš najpovoljnije što u 99% slučajeva NIJE najbolje...

 

Čemu onda sva ta nauka...kupi, probaj, vidi da li će ti netko od susjeda maznut.

 

:doh:

 

Car si. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hebote MRGa, pa ti uvijek od svega radiš nauku, tražiš najbolje, a onda u 99% slučajeva improviziraš i kupiš najpovoljnije što u 99% slučajeva NIJE najbolje...

 

Čemu onda sva ta nauka...kupi, probaj, vidi da li će ti netko od susjeda maznut.

 

:doh:

 

Car si. :thumbsup:

 

Hahahaha Al sta je najbolje istina.Iz svega radi nauku i nesto izmislja i na kraju kupi skoro pa skroz kontra...

 

Kupi ovu za 200kn i gotovo...

Link to comment
Share on other sites

koji je to materijal koji nemoze izdrzat temp od 40ak c?

 

 

nismo se razumjeli: nije stvar u ceradi nego o laku auta. napari se ispod cerade i vlaga sjebe ;)

kupio sam ceradu iz molydona i zbog nepravilnog korištenja sam završio sa oštećenim lakom na svim vratima (vlaga se zadržavala ispod plastičnih lajsnica kod prozora)

 

dok vi teoretizirate ja govorim svoje praktično iskustvo :lamo:

 

odustani od full cerade. točka. pravilno korištenje je pain in the ass, nepravilno će ti sjebati lak. ako ti je do zaštite od sunca, pogledaj moj prethodni post ili koristi samo ceradu koja djelomično pokriva auto i propušta puno zraka :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2rene: Evo vidiš, tko pita ne skita. Dobiješ iskustva drugih ljudi, umjesto da se učiš na svom autu i svojim greškama. I onda iz iskustva drugih možeš donijeti neki svoj sud.

 

2slay: znači ta iz molidona je vjerovatno najobičnija plastika? Jer ovi gore kao garantiraju da para može proći kroz ceradu, dok vlaga ne prolazi.

 

Iako mi ovo nije jasno kakve veze vlaga i para imaju zajedno, i zašto misliš da je cerada kriva zbog vlage ispod plastičnih lajsnica. Isto tako, tebi je očito auto stajao pod ceradom neko vrijeme ili?

 

Gle, nije loša niti ona varijanta što prodaju u molydonu za 100kn. Cerada samo preko krova i prozora.

 

BTW, idem uskoro na more, znam kakvo je tamo parkiralište, nema hlada nigdje, i znam što znači kad uđem u auto poslijepodne, crne boje bez klime... Prošle godine sam koristio obično šatorsko krilo kojime sam djelomično prekrivao auto (nije dovoljno veliko za cijeli auto) i bila je ogromna razlika...

Link to comment
Share on other sites

nije bila najobičnija plastika, tekstilno nekakvo vlakno sa rupicama koje su kao trebale spriječiti zadržavanje vlage ispod cerade. bježi od toga.

 

cerada je korištena cca godinu dana ali auto je najduže bio tjedan dana bez prekida pokriven. oštećenja na laku su otkrivena nakon što je cerada izbačena iz upotrebe.

Link to comment
Share on other sites

Tyvek je proizvod Du Pont-a i riječ je o parnim branama, koriste se i na krovištima odnosno u potkrovljima i radi se o najboljim na svijetu zato ne trekeljajte gluposti. Jeste ikada vidli kak taj materijal izgleda???Pa finiji je od svile i nije mi jasno kak on može oštetit lak??? Problem je samo u tome kaj to ljudi stavljaju na neoprane aute prepune pijeska i to im u suradnji s vjetrom koji loše složenom ceradom stalno maše par centimetara odere lakove.....

 

Gomila stvari se radi od Tyveka recimo primjerice ovo http://www.safetysupplies.co.uk/trolleyed/images/products/whtetyclapl.jpg

 

Prošvrljajte malo po netu pa ćete vidjet i zašto prave cerade i koštaju....Ja imam self made ceradu od Tyveka za krovište i s unutarnje strane je Metaprenom zaljepljena spužva srednje tvrda debljine 25 mm i nema te tuče koja nešto može laku kad je to gore :thumbsup: Jedina mana je malo zahebano pakiranje takve cerade s spužvom i ako se namoči dugo se suši i mora biti na otvorenom dok se do kraja ne osuši:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tyvek je proizvod Du Pont-a i riječ je o parnim branama, koriste se i na krovištima odnosno u potkrovljima i radi se o najboljim na svijetu zato ne trekeljajte gluposti. Jeste ikada vidli kak taj materijal izgleda???Pa finiji je od svile i nije mi jasno kak on može oštetit lak??? Problem je samo u tome kaj to ljudi stavljaju na neoprane aute prepune pijeska i to im u suradnji s vjetrom koji loše složenom ceradom stalno maše par centimetara odere lakove.....

 

nauči se čitati polako. nigdje nisam spomenuo da je cerada ogrebala lak.

vlaga je bila problem zbog loše ventilacije kod jeftine cerade (300-400kn) a od čega su skupe cerade nitko ovdje nije spomenuo, ti si prvi. ako tvrdiš da taj materijal dobro odrađuje taj dio posla (propušta paru i vlagu samo prema van) iz vlastitog iskustva, vjerujemo ti. ;)

 

...Ja imam self made ceradu od Tyveka za krovište i s unutarnje strane je Metaprenom zaljepljena spužva srednje tvrda debljine 25 mm i nema te tuče koja nešto može laku kad je to gore :thumbsup: Jedina mana je malo zahebano pakiranje takve cerade s spužvom i ako se namoči dugo se suši i mora biti na otvorenom dok se do kraja ne osuši:thumbsup:

 

ti mi se čini dobro home made rješenje za tuču. ali ljepljenjem spužve poništavaš sposobnost materijala da propušta vlagu prema van, zar ne? kako si to riješio?

 

i sad si spomenuo još jednu manu cerada: zajebano ih je pospremati. mokra cerada, vjetrovito = noćna mora

Link to comment
Share on other sites

Spužva se nemože namočiti jer Tyvek izvana ne propušta vlagu i vodu prema unutra osim ako je ne složiš na auto kak treba pa je odozdo polije:thumbsup:

LJepljenjem spužve nema sprečavanje izlaska vlage jer je spužva izuzetno porozan materijal:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da dignem temu.... kakve su na kraju cerade iz bauhausa? Ne mogu si priuštit trenutno kupiti ceradu od soma kuna, koliko košta ova Tyvek varijanta.... Auto će stajati neko vrijeme, lakiranje će mu trebati tak i tak, al opet ne bi htio da ga cerada ubije (prošli auto mi je razbijen stajao pod šatorskim krilom neko vrijeme i dobio je nekakve užasne mat flekove po sebi (obična farba, akril crvena, pa možda zbog toga, i nije bila baš kvalitetna)...

 

Ceradu prvenstveno stavljam zato što mi auto prokišnjava :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...