Jump to content

Grobnik voznja thread


TomiTraktor

Recommended Posts

Sa upaljenim ESP-om nećeš naučiti ništa pametno o vožnji na pisti niti autu....bez obzira vrijedio on 2 000 000 € ili 200 €.

 

ESP je vjerovao ili ne jedna od najboljih nacina ucenja voznje po stazi. Naravno ako je dobar ESP, a ne neko smece da se pali na samu pomisao na brzi prolazak kroz zavoj

Link to comment
Share on other sites

ESP je vjerovao ili ne jedna od najboljih nacina ucenja voznje po stazi. Naravno ako je dobar ESP, a ne neko smece da se pali na samu pomisao na brzi prolazak kroz zavoj

 

Imaš ESP na Fiatu? Ne? Ja imao na F1. Grobnik vozio prvi put 1992.g. Također i neke druge staze i utrke u HR,SLO i BiH sa raznim autima. Slušam te dalje jer izgleda da znaš više od mene.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan primjer:

 

BMW fahrer trening kaze isto

 

DSC jako restriktivan

DTC - slobodniji mod dsc-a, ako je sve kako treba nece reagirati niti na stazi i sa time je auto brzi jer vozacu dopusta opusteniju voznju

elektronika off - samo za najiskusnije i za zabavu

 

Ferrari (fiat mvj) ima race mod i CST mod

 

CST je bez ikakvih pomagala, a race je sa svime podesenim tako da pruza maksimalnu trakciju i da ako je vozac pod kontrolom nece reagirati a dopusta i poprilican oversteer

 

Pogodi u kojem modu je F430 bio brzi

 

ali ok, nisu oni vozili grobnik 1992.-e

Link to comment
Share on other sites

wrong! kompjuter misli da radis nesto krivo :lol:

 

meni se prvih par krugova upalio par puta i to uglavnom na kocenju kada je guzica vani,

kasnije kada sam naucio puno bolje kočiti sa tim autom nije se niti pokusao ukljuciti

 

pravi i kvalitetan ESP je zapravo odličan trener voznje koji ti govori koliko čisto vozis, a svi znamo čisto = brzo

 

loš esp kakav je u 90% civilnih auta je sranje i naravno da ga treba isključiti. Nisam bas siguran da RS6 ima "los" esp

Link to comment
Share on other sites

na cliu najvecu korist, po meni, ima esp upaljen zbog ebs-a - stabilnosti pri kocenju, a ovo ostalo je manje vise nebitno jer nema on tolko momenta, a i sama staza je dosta gruba

 

pa da, ali ako ti vozis ko sivonja, nemas dobre putanje, prebrzo ulazis u zavoj, ne poštuješ valjanje g-sila naravno da ce se ukljucivati i to stalno

i zderat ces gume i trgati auto i imati lose vrijeme

 

ako vozis čisto, kvalitetno, promisljeno esp se nece paliti na nekom sportskom autu

niti ces toliko gume derati, a vrijeme ce biti sve bolje i bolje

 

ispravite me ako griješim ali ovo ja nisam izmislio, ucio sam od ljudi koji su nesto postigli sa svojom voznjom

isto kao i sto je skandinavian flick itd

Link to comment
Share on other sites

Koje vrijeme si imao?

 

Na Cliu je ESP vrhunski podesen, jako kasno reagira. :thumbsup:

 

2:0(dinnek mjerio), 1:58 frend mjerio, nije bilo sluzbenog mjerenja, vozio sam dok su mi vjeko i dinnek malo sugerirali oko putanja, a solo nisam vozio jer me slovenac sterao sa staze. i da esp je odlicno podesen

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

BTW u AMC-u gdje je škola SIGURNE vožnje vozi se sa isključenim ESP-om. Sa uključenim tek za primjer.

 

Pišeš gluposti....

 

Na Marsu nema zraka... kakve veze to ima sa vremenom na Grobniku?

 

Škola sigurne vožnje ti je potrebna kad zajebeš pravilnu vožnju po putanjama... zašto?- Zato što se uči o proklizavanju i vađenju iz takvih situacija, a Da bi imao dobro vrijeme-nema takvih situacija... Ima klizanja sa apexa prema vanjskom rubu, ali sa volanom u pravom smjeru... tu negubis nista...

Link to comment
Share on other sites

ESP je sjajna stvar. To je prvenstveno sigurnosni element. Ako sam došao na Grobnik voziti track day (zabaviti se) ili trenirati (upoznati auto ili unaprijediti sebe) vozim sa isključenim ESP-om jer mi umanjuje informacije,ispravlja moje greške i skriva pravo ponašanje auta. Ako sam otišao na Sljeme,Plešivicu ili negdje (treniram za rally,brdo ili idem u vinograd po mošt i čvarke) vozim bez ESP-a jer trkaći auto sa kojim ću na toj istoj cesti voziti utrku nema ESP.

 

Naravno da instruktor neki Audijev ili Renaultov neda isključiti ESP svakom brđanu koji sjedne pored njega za volan jer nemože imati povjerenja u njega. Ali ako sa svojim autom odeš na track day i cijeli dan se voziš sa uključenim ESP-om to nije ono pravo po mom ukusu. Kome se sviđa nek se vozi tako i nek si još kurton stavi za to vrijeme da ne zatrudni u boksu.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan primjer:

 

Pogodi u kojem modu je F430 bio brzi

 

ali ok, nisu oni vozili grobnik 1992.-e

 

Počeli smo sa Grobnikom,pa je uletio Mario sa Audi treningom na što sam ja iskomentirao vožnju sa ESP-om....sad ti tu uvaljuješ podatke o nekom F430 koji nitko od nas nije vozio na Grobniku!? Koje su to jebene poveznice?!

Link to comment
Share on other sites

Počeli smo sa Grobnikom,pa je uletio Mario sa Audi treningom na što sam ja iskomentirao vožnju sa ESP-om....sad ti tu uvaljuješ podatke o nekom F430 koji nitko od nas nije vozio na Grobniku!? Koje su to jebene poveznice?!

 

 

a i da ga je vozio, kao znali bi sta je bolje :lol::lol::lol:, ja samo znam da je upshift grozan u race modu i da auto stvarno hoce poprilicno pobjeci u oversteer

 

s extra osjetljivom elektronikom naravno da moras biti brzi na svakoj stazi,cesti,cem god, inace koja smisao vjestine vozaca

Link to comment
Share on other sites

Počeli smo sa Grobnikom,pa je uletio Mario sa Audi treningom na što sam ja iskomentirao vožnju sa ESP-om....sad ti tu uvaljuješ podatke o nekom F430 koji nitko od nas nije vozio na Grobniku!? Koje su to jebene poveznice?!

 

 

Kako nitko nije vozio F430 na Grobniku???

 

Pa ja sam vozio Scuderiu:P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...