Jump to content

Grobnik voznja thread


TomiTraktor

Recommended Posts

  • 1 month later...
ajde da vas čujem, budući da ste puno trabunjali, a niš pametno rekli.... neki savjet za grobnik? :D

osim pun gas i motaj :D nešto konstruktivno hahah

 

Instruktora metni na suvozacevo sjedalo, slusaj i radi sto ti kaze par krugova :)

ili nekog ko ima puno krugova na pisti ostavljenih.

Link to comment
Share on other sites

Instruktora metni na suvozacevo sjedalo, slusaj i radi sto ti kaze par krugova :)

ili nekog ko ima puno krugova na pisti ostavljenih.

 

to nažalost neće proći budući da je utrka....

a na grobniku se nisam nikad (za nevjerovat) vozila ni na suvozačkom sicu pa... :)

bit će veselo :D

Link to comment
Share on other sites

20 sekundi je malo za tak dugu stazu. al dobro kaže tcode, sreća da je opel iza tebe :lol:

 

 

Kevin, staza je usporena a nije to auto od 300-400+ konja da će imat neku velku brzinu. tak da ako i izleti nebu daleko :D

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

Nicol, s obzirom na čunjeve, sasvim druga priča je Grobnik sada.

 

Pogledaj si filmiće sa neta, mislim da ti Hrky ima par dobrih.

 

nema čunjeva, ima 8 šikana + dva umjetna S-a.

Naravno da bi bila druga priča da su čunjevi....

 

Joža pusti ti to, opel ima duplo više konja neg ja :lol:

 

ma gledala sam onboarde...samo sam mislila da će netko od ovih velikih vrlih pametnih i najbržih šta svaki dan melju gluposti o brzini i vožnjama reći nešto pametno, al vidim da ti opet ostaju sa strane srat, a da se mi idemo vozit...

dakle, ostaje moja tvrdnja sa početka, gas i motaj. valjda bude ograda dovoljno daleko :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da se nemože naučit vozit na forumu, eventualno možeš dobit neki savjet nekoga tko vidi kaj radiš s autom. i nemoj slušat bilo kog :lol:

imaš 4 vožnje sa dosta zavoja i šikana pa ćeš do 4-te vidjet i sama di griješiš :D

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...