Jump to content

preporuka BOV-a za TDI


Recommended Posts

znam da necu sigurno dobit s njime nista osim zvuka i tanjeg novcanika.al eto,zanimaju me vasa iskustva s tim na td-u,kakav je kojem zvuk,koliko je komplicirana ugradnja i koliko taj sport košta??

ako netko ima snimljeno kako se cuje odlicno!!

hvala

btw radi se o 2.0 tdiju

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

koji god uzimao, molim te nemoj uzeti onaj sto je kao zvucnik i ima stalno isti zvuk nasnimljeni

 

to je takav šabanizam da ni angel eyesi na non-bmw ili devil eyes na non-audi nisu ni do koljena...čak i shark anetan na npr opel corsi je manji šabanizam

 

sta si saban ako imas angel eyes farove, a nemas BMW ? :doh:

 

matas zajebi to, skupo je i za*urac

Link to comment
Share on other sites

@tt-ova oktavija mi je ipak malo preglasna...

neupucen sam u te ventile ali moze se stelat ,jel?

i koliko sam skopca za tdi postoji cak ON/OFF prekidač..

 

pa blow off ventil ispusta nakupljeni stlaceni zrak iz usisne grane van kada ti pustis gas i na benzincu zatvoris klapnu, a na dizelu nemam pojma da li imaju klapnu ili ne (neki imaju, neki ne)

 

2.0tdi ima 100% recirkulirajuci bov koji ili siba tlak opet u usis ili u auspuh kao kod bmw-a jer sam ga dosta vozao i znam kako se cuje

 

cudi me da stavljanjem otvorenog ispuha nisi dobio taj zvuk

 

Iskreno, ja nebih to petljao po motoru jer tko zna kakav readout ce ECU dobivati kada mu tlak iz usisa od van, a on racuna da se vratio u usisnu kutiju i prema tome daje gorivo.

 

Mislim da nije ni do bacanja love ni do nicega osim sto nisam siguran kako ce se ponasati nakon toga. Sva sreca da na forumu imamo ljude koji servisiraju vwove i znaju detaljnije kako je to slozeno

Link to comment
Share on other sites

pa blow off ventil ispusta nakupljeni stlaceni zrak iz usisne grane van kada ti pustis gas i na benzincu zatvoris klapnu, a na dizelu nemam pojma da li imaju klapnu ili ne (neki imaju, neki ne)

 

2.0tdi ima 100% recirkulirajuci bov koji ili siba tlak opet u usis ili u auspuh kao kod bmw-a jer sam ga dosta vozao i znam kako se cuje

 

cudi me da stavljanjem otvorenog ispuha nisi dobio taj zvuk

 

Iskreno, ja nebih to petljao po motoru jer tko zna kakav readout ce ECU dobivati kada mu tlak iz usisa od van, a on racuna da se vratio u usisnu kutiju i prema tome daje gorivo.

 

Mislim da nije ni do bacanja love ni do nicega osim sto nisam siguran kako ce se ponasati nakon toga. Sva sreca da na forumu imamo ljude koji servisiraju vwove i znaju detaljnije kako je to slozeno

otvorenim ispuhom sam dobio zvuk...al ovakav a ne kao bov

 

uostalom taj zvuk mi je posta iritantan tako da cu vratit serijske lonce

Link to comment
Share on other sites

Ovaj prvi clip koji je stavio TT je moj auto.

 

Jedna od prvih verzija mene i BOV (auto style, nikako nije radio, sa skupom elektronikom, nije valjala), nakon toga sam proso sita i rešeta da bi dobio ovo sta sada imam tj. ono sta sam zelio od pocetka.

 

Kao prvo neznam koje su razlike po tom pitanju između 1.9 i 2.0 TDi-a. Sve ovo sta pricam pricam iz osobnog iskustav na 1.9 TDi 130 KS

 

Sve se da slozit, da nema niti nus pojava niti da kosta X00 E, samo je pitanje volje.

Meni je Mille dao pocetnicko znanje, pa cu ga ja prenjet dalje, on ga je imo na Toyoti.

 

2 Mex : Sve je pitanje kakav zvuk hoces, na kojem principu radi itd.

Ja cu opisat onako kako sam sebi slozio, pa ti onda pitaj sta te interesira...

 

Kupio sam bov vrlo slican ovom

http://cgi.ebay.de/Pop-Off-Blow-Off-Ventil-VW-Audi-Opel-Toyota-G40-G60_W0QQitemZ150370743403QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2302cb746b&_trksid=p3286.c0.m14

 

Obrati pozornost na cijenu i za koje aute je (benzince), da dobro ste procitali, bov nezna ciji zrak ispusta dali je montiran na TD ili TB.

 

Znaci kada si nabavio bov, treba ga ugradit, dobro promisli kako ces ga ugrađivat jer svaka cijev od IC kosta po 500-1000 kn ( na mom autu).

 

Zatim famozna elektronika, koja gotova kosta previse, zato se i cijene za dizela krecu +200E, a istu stvar mozes napravit za 100 kn.

 

Potreban ti je tzv. vakum šalter, malo kabla, malo vakum cijevi, i mikro prekidac koji ide na papucicu gasa.

 

Zatim... Imas vise kombinacija spajanja, jedna od je ona na video clipu koji je stavio TT

 

 

Nisam bio zadovoljan jer je bov ispustao previse zraka tj. bov je bio spojen na vakum preko papucece gasa, znaci cim si pustio gas bov se otvaro (uvjek) i tako je osto dok nisi opet stisnuo papucicu. Spoji ga na vakum ako hoces da ti tako radi.

 

Sada mi je spojen na slicnu foru kao ovaj, mozda i mrvicu bolje radi...

 

http://boost4you.de/blowoffdiesel.html

 

Stvar je u tome sto trenutna postava funkcionira bez vakuma, bov ne otvara vakum, nego tlak koji je u cijevima s donje strane bov-a (nazovimo tako), bov se otvara samo onda kada bi ja to zelio tj. kada bi bilo ''potrebno'' (na TDi-u nikada nema potrebe ali radi zvuka). Treba se malo poigrat oprugama, tvrđe, mekse itd. da se dobije ono sta vlasnik zeli (kada ce se otvorit i kolko dugo ce biti otvoren, tj. kolko ce zraka ispustit).

 

Naravno da postoji i prekidac, koji mora biti prisutan u slucaju da auto ima tempomat ( i ako ga zeli koristiti).

 

Znaci bov mi se otvara samo onda kada ima malo veci tlak, kada sam mu našiljio gas, nije mi se otvorio 100 puta dok sam parkiro auto, nemam nikakvih nus pojava, ne pali mi se nikakva lampica, ne dimi...

 

I vrlo bitno je da se spoji kontra tlak da se bov ne otvara onda kada se nesmije otvarat, kada je pritisnuta papucica gasa.

 

Tko nije shvatio neka procita par puta :)

 

(previse je toga da se moze opisat u jednom postu)

 

Svi nesto pljuju po bov a ili nisu probali ili ga nisu slozili kako bi trebalo, a nitko nezeli objašnjavat

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...