Jump to content

Xenoni a.k.a HID-ovi i leće...


Recommended Posts

2 raptor: moras skroz rastavit far i s vanjske strane reflektora gurnut ovaj dio kroz rupu di ide zarulja i samo iznutra zasarafis. Plug and pray..:)

 

Znači, samo tu gurnem kroz rupu i s vanjske strane zašarafim?

 

faru.jpg

 

Kolika je razlika naspram originalnih farova i kako se svjetlo raspršuje/štela?

 

Tnx

Link to comment
Share on other sites

nekako mi ova leca izgelda preduboko da bi se samo gurnuo onaj zadnji dio i s vanjske strane zasarafio?

da ja ovo radim ja bi originalno sjenilo probusio i gurnuo lecu sve do ovog zadebljanja koje izgleda kao da ima zupce na sebi za uhvatit kljucem pa stegnut.

Link to comment
Share on other sites

Znači, samo tu gurnem kroz rupu i s vanjske strane zašarafim?

 

faru.jpg

 

Kolika je razlika naspram originalnih farova i kako se svjetlo raspršuje/štela?

 

Tnx

 

 

Da, ti bi morao maknut i ovo sjenilo ispred zarulje, a i izmjerit jel imas od rupe do stakla 10 cm. Jer je toliko projektor dug.

Stvarno dobro svijetlo, nema bljestanja, nepotrebnog rasipanja, cut je ostar... Doduse nije to hella bixenon, ali je miljon puta bolje nego stavit obican xenon u reflektor..;)

Stelas visinu ko i do sad, na onaj kotacic.

Link to comment
Share on other sites

nekako mi ova leca izgelda preduboko da bi se samo gurnuo onaj zadnji dio i s vanjske strane zasarafio?

da ja ovo radim ja bi originalno sjenilo probusio i gurnuo lecu sve do ovog zadebljanja koje izgleda kao da ima zupce na sebi za uhvatit kljucem pa stegnut.

 

Gle, to je plug and play ovak kak je i stvarno je pis of kejk to smontirat. Zato ne vidim zasto bi rezao far i onda kemijao nosace da to ucvrstis samo da bude par cm dublje. Osim ako nemas mjesta u faru tj ako nemas 10 cm od rupe do prozirne plastike/stakla. Jer citav projektor je dug 10cm plus ovaj predvidjeni nosac koji udje kroz rupu zarulje..:)

Link to comment
Share on other sites

ma da, vidim, al full mi cudno izgleda :(

 

nekako previse to unutra strsi u faru, da je onaj glatki dio sa ove strane do motora gdje se nevidi onda bi to bilo ok.

 

nebi ja kemijao nikakve nosace nego bi ispilio tocnu rupu i zalio dvokomponentnim epoxy ljepilom.

Link to comment
Share on other sites

daj ne jebi?

nije neka klasicna zarulja H1, H7, H4?

damn :(

 

pa ako naletim negdje na dobru lecu a koja je namjenjena za ovakvu ugradnju napravit cu si to ...

 

 

Jok, bas ta 880, jedinstvena je..:)

Koliko znam, ovo su jedini projektori za aftermarket ugradnju. Mozes nac samo vec tvornicki ugradjene bixenone koje cupas van iz tvornickih farova i montiras sebi..;)

Link to comment
Share on other sites

punto ima h4 zarulju i znate i sami kakve farove...

 

xenon h4 preko sebe ima onu limicu sto sprijecava svijetlost da bljesti okolo...

 

ja sam svebi to samo ugradio, nastelao snop i sve prolazi bez greske.

 

I moje imaju taj limić...znaci treba se igrat sa stelanjem...budem probao pa javim rezultate

Link to comment
Share on other sites

punto ima h4 zarulju i znate i sami kakve farove...

 

xenon h4 preko sebe ima onu limicu sto sprijecava svijetlost da bljesti okolo...

 

ja sam svebi to samo ugradio, nastelao snop i sve prolazi bez greske.

 

Na koji nacin se stela taj snop, ja mogu samo podizat i spustat snop...ali je i dalje razbacan

Link to comment
Share on other sites

Daj shvatite da vam ti kvazi ksenoni svijetle za popizdit, mozda se vama svima iz auta cini dobro, ali ovi sto vam dolaze u susret skidaju vam sve sa neba, snop je rasipan na sve strane kako vam i kaze Booster da mu je receno na tehnickom, to se nemoze"postelat" jos ako je 6k ili vise to je prava milina za vidit u susret....

Ako nemas lece u farovim na te HID-ove ne treba uopce pomisljati, kupite si kvalitetnu zarulju....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...