Jump to content

Udubine na haubi?


Recommended Posts

A ne kažem da je jeftino ali meni za jednu rupu nije ni puno bilo dati toliko. Da je u igri više rupa kao kod starog na autu e tu ne bi baš dao 370 kn po udubljenju :D

A i ne volim baš isprobavati te neke okolne majstore koji operiraju po svojim garažama. Za ove sam bio siguran da će napraviti posao kak spada pa sam zato tamo i otišao

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja sam od Tuče dobio zamjensko auto, napravio s njim 200 km (nisam morao ništa nadoplačivati - uključeno je u cijenu)

Također sam dobio R1 račun - dakle od cijene mogu odbit PDV

 

U to skidanje udubina uključeno je: demontaža krovnog tapicirunga s bočnim airbagovima, demontaža tapicirunga u gepeku, demontaža izolacija i drugih djelova auta koji smetaju. Također i ponovna montaža svega navedenog.

 

Ja sam imao ukupno 21 udubinu, raspoređene na 15 različitih mjesta po autu.

Redovna cijena za to sve je trebala biti 3150 kn. Dobio sam 15% popusta na količinu i gotovinu. Zatim sam dobio još dodatno nekih 20% popusta za Audi klub Hrvatska, pa je to bilo 2200 kn.

Uz povrat PDVa na kraju me to izašlo 1900 kn. To je 90 kn/udubina ili ako cemo racunat samo jednom isto mjesto na kojem se nalazi više udubina, tada ispadne 125 kn/udubina

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Imam točno na sredini lijevog branika jednu omanju udubinu nastalu od vratiju nepoznatog automobila vjerojatno na kakvom parkiralištu no nebitno

 

covjek se zove tihomir br:0981828715
Inače moj auto je trenutno na tretmanu izvlačenja rupa od leda prošla godina ga poharala, udaraca itd, sutra je gotov pa ču stavit slike s dojmovima, cijena je puuuuuuuuuno povoljnija za jednu rupu nego ovih 370 kn u tuči, tj. na odnosu tuče koliko su mi procijenili rad više od duplo jeftinije, ako kome treba usluga slobodno nazovite 095/9099-249 i 098/728-102 Marin pozovite se na mene.

 

Pa me zanima da li su ovi gore navedeni majstori još uvijek aktivni te gdje se točno nalaze? Šta mislite koliko bi mi uzeli za popravak te udubinice jer ovih skoro 400kn za Tuču d.O.o. mi je malo preskupo i onda bi radije za nešto sitno više dao na popravak kakvom limaru pa da mi u kompletu riješi još jednu sitnicu što imam na autu.

 

Slobodno predložite još koga ako se u međuvremenu pojavio na sceni ali naravno da je dobar majstor a pritom cijenom pristupačan :thumbsup:

 

I nabitnije; koliko vremenski je potrebno za takvu udubinicu? Ja kontao da ostavim auto, prođem na pivo i kroz sat da je sve kao novo. To je izvedivo tako ili (naravno prethodno se naručim i dogovorim točno za termin)?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Polirao jedan auto kaj je bio tamo ravnat, ok je izravnao. ALI, na ravnoj plohi nije problem izravnat, na rubovima se poznaju junaci...

I btw, reklamiraju te popravke bez lakiranja itd, a ono kaj sam do sad vidio je da znaju izravnat i to je to. 

Da bi malo i lak doveli u red, to nije njihov posao (tu di su ravnali)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...