Jump to content

Popravljanje udubina od leda i dr.-Dentled


Recommended Posts

Napokon sam riješio problem udubina od leda, parkinga tj. udaraca vrata, još od prošle godine kad je u Zagrebu bila tuča nažalost poharalo je i moj auto, ukupno cca 80-ak udubljenja od toga recimo 15-ak malo većih, ostale sitne čak jedva vidljivo jer je auto sivi, inače kategorija auta/oštečenja je kak dečki iz Dentleda kažu 1,5 boduju od 1-3.

Uglavnom riješili gotovo sva udubljenja vrhunski, nevidljivo lak neoštečen, napokon če mi se opet milit prat auto da nemoram buljit u ta udubljenja, čak neka starija oštečenja od parkinga su riješili bez problema.

Auto je bio na popravku dan i pol, fakat sam zadovoljan poslom i cijenom koja je bila puno jeftinija od recimo drugih ponuda koje sam dobio i mogu ih preporučit svakom kom treba sličan posao, inače rade i vrhunska poliranja profi. opremom.

Posle mog auta imali su za radit gotovo novi Mercedes C klase izlupan od leda ove godine u Sisku, crna perla boja vidi se na njemu i komarac kad sleti sigurno preko 200 udubljenja, pod specijalnim lampama se vidi gotovo svaka neravnina, isti je bio napola gotovo kad sam ja bio i odrađen vrhunski, izvlače sva moguča udubljenja samo bitno je da lak nije oštečen jer takvu udubinu mogu izvuć ali oštečenje ostaje.

 

Tel: 098/728-102, 095/9224-964 Marin

 

Par fotki prije rada:

p1030229e.th.jpg

p1030230.th.jpg

 

Poslije:

p1030230.th.jpg

 

Drugi uradci:

getimagevariation1.th.jpg

getimagevariation.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stavio si iste slike za prije i poslije. :)

 

Nisam vidio, evo kako to poslije izgleda;:thumbsup:

p1030225t.th.jpg

 

Josey@.. uglavnom 80% udubina se riješava štangicama/polugicama specijalnim za to, kontraefekt, ostatak tzv. vakum ali nije to princip vakuma več se ljepe plastični čepići drito na udubinu s nekim slikonskim ljepilom i onda s alatom izvlači udubljenja povlačeći te čepiće prema van, uglavnom cijeli postupak je za lak bezbolan tj. nevide se nikakva oštečenja a nemreš ni skužit gdje je to udubljenje bilo.

Link to comment
Share on other sites

super jebote, ja imam jednu udubinu od guzice, pa kad svratim u zege mogao bi otic na izvlacenje...

 

u biti to na silikonsko ljepilo radi ko spoter, samo ne vari neg ljepi :)

 

Upravo tako riješe ti to bez beda fakat su dečki maximalno profesionlni imaš gore broj pa ih cimni.

 

Branx@.. 2500 kn, meca mislim da je cca 4000 kn al je fakat hebački izubijana.

Link to comment
Share on other sites

naplaćuju po rupi ili kako? :)

 

znaš li možda mogu li izvući udubljenja na debljem limu kako što je A nosač recimo?

 

Baš sam imao takvu jednu na A stupu i izvukli su ju, po rupi da najbolje je da ih nazoveš i odmah če ti reč što i kako.

Link to comment
Share on other sites

da ih sad ne zivkam.. jer ne idem za ZG uskoro... koliko se ranije treba narucit? Oni Tuča d.O.o. su mjesec dana...

 

jel dobio ko cifru po udubljenju?

 

Ako nisu zauzeti odmah dolaziš na red, ja sam bio po pozivu sutradan primljen.

Link to comment
Share on other sites

da ih sad ne zivkam.. jer ne idem za ZG uskoro... koliko se ranije treba narucit? Oni Tuča d.O.o. su mjesec dana...

 

jel dobio ko cifru po udubljenju?

 

cyber je bio ali smo jednu rupu - 320 ili 370 kn - imas thread negdje gdje je napisao

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ako ti treba, preporučam Prospeks u Zaprešiću, možda nekih 300 metara od Tuča.hr, dečko koji je radio kod njih , vrlo pedantan i korektan.

 

Meni je izvukao udubinu na okviru vrata (crtu), a na haubi sam imao udubinu od debila koji su se potukli pa je jedan završio na mom autu... Tu je izvukao isto vrhunski, ali on nije bio zadovoljan jer se pod određenim kutom vidi mala crtica (ja osobno je ne vidim :lol: ) , i zato je za to naplatio samo pola od dogovorene cifre.

 

Svaka preporuka.

 

EDIT: U Tuča.hr ni pod razno, ekipa je bahata, nekulturna, auto mi je tamo stajao tjedan dana, kad sam popizdio jel gotov, rekli su da je taman rastavljen, ja banem nenajavljen, a auto stoji tamo gdje sam ga i ostavio, naravno ni taknut.

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

Ako ti treba, preporučam Prospeks u Zaprešiću, možda nekih 300 metara od Tuča.hr, dečko koji je radio kod njih , vrlo pedantan i korektan.

 

Meni je izvukao udubinu na okviru vrata (crtu), a na haubi sam imao udubinu od debila koji su se potukli pa je jedan završio na mom autu... Tu je izvukao isto vrhunski, ali on nije bio zadovoljan jer se pod određenim kutom vidi mala crtica (ja osobno je ne vidim :lol: ) , i zato je za to naplatio samo pola od dogovorene cifre.

 

Svaka preporuka.

 

Također, starcima izvukao hrpu udubina od leda na autu za normalne novce, više se ne sjećam koliko točno ali mene su u Tuči oženili 500 kn za jednu udubinu, a starcima je jedno 15-20 udubina izravnali

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
meni i velikoj vecini prijatelja je momak iz Zagreba radio poslje tuce.

decko se zove Matija radi vrhunski kvalitetno i pedantno i nije skup.

inace veliki je ljubitelj automobila

ako kome treba broj mogu ga poslati

ovaj decko vrhunski radi pa ako netko hoce broj posaljem na PM

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...