Jump to content

Xenon kit 4300 - gdje povoljno s garancijom ?

SVEN

Recommended Posts

Recite gdje povoljno uzet kompletan kit 4300K sa garancijom od godinu ili dvije godine i da je cijena normalna. Znaci one nebuloze iz molydona od 1900kn i takve stvari padaju u vodu.

Jel uopce ima razlike između tih kiteva i onih za 700kn ? Koliko sam ja cuo sve su to fake BOSCH jer oni navodno izvorno ni ne rade te kiteve..

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Recite gdje povoljno uzet kompletan kit 4300K sa garancijom od godinu ili dvije godine i da je cijena normalna. Znaci one nebuloze iz molydona od 1900kn i takve stvari padaju u vodu.

Jel uopce ima razlike između tih kiteva i onih za 700kn ? Koliko sam ja cuo sve su to fake BOSCH jer oni navodno izvorno ni ne rade te kiteve..

imas na VWCC-u za 400kn normala...i za 450kn slim...

godinu dana garancije...

Neznam onda ko tu koga...

Dva frenda kupili tamo i godisnje par puta dolaze mjenjat...

Ovog jednog je xenon kostao oko 3500kn do sad

a garancija?? koliko ja znam ako u garanciji (tih godinu dana) rikne - zarulja, balast, relej i sl... ulazi u garanciju i dobivas drugo for free??

ja uzeo u chipoteci bili su 650kn s popustom prije više od godinu dana i sve super radi, možda je i cijena u međuvremenu pala

garancija godinu dana, možda je glupost, al svagdje gdje sam gledao xenoni budu u plastičnoj kutiji, kod njih dobiješ u metalnoj, sve super izgleda

a garancija?? koliko ja znam ako u garanciji (tih godinu dana) rikne - zarulja, balast, relej i sl... ulazi u garanciju i dobivas drugo for free??

Prvu godinu da. Al ostale dvije godine je natuko 2000kn zarulja i balasta...

@toc - mislva mu je reko da ga jebe sto ima bufler i pojacala u gepeku i da je to vjerovanto razlog zasto crkavaju balasti i zarulje :huh:

garancije nema???

Svi setovi su provjereni i 100% ispravni, tako da se ne moze desit da dobijete neispravan set.

Garancije nema. Prilikom primopredaje se vrsi proba, da se vidi da je sve ispravno!

Ups...kako sam onda zabrijao da ima...sorry :dry:

Prvu godinu da. Al ostale dvije godine je natuko 2000kn zarulja i balasta...

@toc - mislva mu je reko da ga jebe sto ima bufler i pojacala u gepeku i da je to vjerovanto razlog zasto crkavaju balasti i zarulje :huh:

U vecini slucajeva ljudi ne koriste xenone kak spada, ono pale i gase ih pa pale svijetla pa onda auto i tak to . Xenoni ne toleriraju padove napona koliko sam skuzio

U vecini slucajeva ljudi ne koriste xenone kak spada, ono pale i gase ih pa pale svijetla pa onda auto i tak to . Xenoni ne toleriraju padove napona koliko sam skuzio

bas i pogotovo paziti pri paljenju auta da su ugaseni, te ako je jaca muzika nista cudno da i po 2V i vise pada napon ako slab akumulator...

uzmi kod jensa, ima dobru robu + ako nesto slucajne rikne imas jamstvo.... a i da ne velim da nemas cekanja ako rikne...

cijena ti nije naravno kao na ebayu ali bar znas kaj kupujes i imas strucnu i profesionalnu montazu.... za to sve kaj radi je smijesno jeftin

uzmi kod jensa, ima dobru robu + ako nesto slucajne rikne imas jamstvo.... a i da ne velim da nemas cekanja ako rikne...

cijena ti nije naravno kao na ebayu ali bar znas kaj kupujes i imas strucnu i profesionalnu montazu.... za to sve kaj radi je smijesno jeftin

Poslao sam mu PM pa cekam odgovor..

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Announcements

• Create New...