Jump to content

C-Mod reklamacije


mislav

Recommended Posts

Daj prvo pročitaj sve što sam napisao pa baljezgaj. Ukrao mi je bonus sa police, nije me obavijestio niti se potrudio ispričati. Trebao je policu prenjeti na svoje ime pa bi onda on izgubio bonus a ne ja. I već sam napisao da je stvar u odnosu a ne novcima.

 

Sad ekipa ismijava DariaB, a čovjek je potpuno u pravu:

 

Ako je C-MOD OZBILJNA firma koja prodaje auto dijelove, onda je razumljivo da čovjek od njih očekuje punu uslugu, robu i nakon prodaje podršku u vidu garancije, savjeta...

 

a ko ide prenosit policu na svoje ime i sl,napravis prijenos vlasnistva placanjem poreza i promjenom knjizica i to je to i na iducoj registraciji radis policu na svoje ime!!!!! a ti ako si imao 50%,prilaganjem ugovora da si prodao auto ostvarujes svojih 50% imao on sudar ili ne i to je to,vec ti je objasnjeno!!!

cak se da napraviti ako imas 1 auto i na njemu 50% i kupis 2auto na kojem nemas,napravis ugovor na bilo koga da si prodao 1 auto i ovjeris kod biljeznika naravno i prilozis taj ugovor kod registracije 2 auta i ostvaris na njemu 50% isto,znaci bitan ti je ugovor i da si ga tamo tada prilozio,NEMOGU ti skinut nikakav postotak!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

a ko ide prenosit policu na svoje ime i sl,napravis prijenos vlasnistva placanjem poreza i promjenom knjizica i to je to i na iducoj registraciji radis policu na svoje ime!!!!! a ti ako si imao 50%,prilaganjem ugovora da si prodao auto ostvarujes svojih 50% imao on sudar ili ne i to je to,vec ti je objasnjeno!!!

cak se da napraviti ako imas 1 auto i na njemu 50% i kupis 2auto na kojem nemas,napravis ugovor na bilo koga da si prodao 1 auto i ovjeris kod biljeznika naravno i prilozis taj ugovor kod registracije 2 auta i ostvaris na njemu 50% isto,znaci bitan ti je ugovor i da si ga tamo tada prilozio,NEMOGU ti skinut nikakav postotak!!!!!!!!!!!

 

to sam i ja rekao, a pošto sam auto prebacio na sebe i na murji već, ko bi razmišljao da će njemu skinut bonus...

Link to comment
Share on other sites

Ja imam isto prituzbu na Mislava tj. na jegovu firmu C-imos.

Naime, narucio sam kod njih namjestaj od PUNOG DRVETA, a dobio od njih namjestaj od IVERICE !!!!

Na naljepnici namjestaja je pisalo MEBLO Made in China.

I sta bi covik sad nakon ovog rekao,POSVEEEE !!!

Link to comment
Share on other sites

i ja imam prituzbu na C-mod direktno na Mislava.

kupio sam nesto novo, naravno hrvatski proizvod proizveden iza garaze C-Moda sa oznakom "hrvatska kvaliteta".

i kad je ustanovio da je neispravno, Mislav to ode odmah naruciti novo a ja sam ocekivao da ce biti kao i kod svih drugih, da ce uzet moj broj i "javiti se kroz par dana".

to ODMAH mi nesto ne stima, sigurno je taj C-Mod u jorcu s poslovanjem.

Link to comment
Share on other sites

a ko ide prenosit policu na svoje ime i sl,napravis prijenos vlasnistva placanjem poreza i promjenom knjizica i to je to i na iducoj registraciji radis policu na svoje ime!!!!! a ti ako si imao 50%,prilaganjem ugovora da si prodao auto ostvarujes svojih 50% imao on sudar ili ne i to je to,vec ti je objasnjeno!!!

cak se da napraviti ako imas 1 auto i na njemu 50% i kupis 2auto na kojem nemas,napravis ugovor na bilo koga da si prodao 1 auto i ovjeris kod biljeznika naravno i prilozis taj ugovor kod registracije 2 auta i ostvaris na njemu 50% isto,znaci bitan ti je ugovor i da si ga tamo tada prilozio,NEMOGU ti skinut nikakav postotak!!!!!!!!!!!

 

Sve mi je jasno, ali desilo se to kaj je. I ponavljam, da je nazvao, rekao, objasnio... nema frke.

Link to comment
Share on other sites

Sve mi je jasno, ali desilo se to kaj je. I ponavljam, da je nazvao, rekao, objasnio... nema frke.

 

ma sve 5,mozda ti je trebao javit da je imao sudar,kaj je tu je:thumbsup: al da znas za ubuduce,ugovorom sve rjesavas kaj sam ti naveo:)

Link to comment
Share on other sites

neradi se to u C-modu nego o ljudskim odnosima. da si covjek (nevleim da mislav nije, neznam ga) al rekao bih stari gle zajebao sam tak i tak je. vjerujem da bi dejan rekao ok nema veze. desi se al onda presutis i saznas od 213 osobe da se desilo nekaj. e to nejde tak

 

ja sam covjeku prodao neispravne amortizere za haubu( nisam znao da nisu u redu) covjek me nazvao i vratio sam mu novce i ispricao se. mogao sam reci ko te jebe, meni su radili, i pustiti se glup.

Link to comment
Share on other sites

OT. Tomek nisi bas u pravu. Zadnjih god. dana mozes s ugovorom napraviti prijenos i samo ako si u istom osiguranju. Prije sam morao ic na policiju da mi izdaju potvrdu da je auto odjavljen/prtenesen, jer nisu vjerovali ugovoru bas radi ovog razloga koji si naveo.

Link to comment
Share on other sites

OT. Tomek nisi bas u pravu. Zadnjih god. dana mozes s ugovorom napraviti prijenos i samo ako si u istom osiguranju. Prije sam morao ic na policiju da mi izdaju potvrdu da je auto odjavljen/prtenesen, jer nisu vjerovali ugovoru bas radi ovog razloga koji si naveo.

 

napravio to 3puta u zadnjih 4mj:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja rekao, a pošto sam auto prebacio na sebe i na murji već, ko bi razmišljao da će njemu skinut bonus...

 

Ako je auto bio na tebi ne kužim kak su njemu skinuli bonus (iako je polica glasila a njega). Imao sam potpuno istu situaciju. Lik kupio od mene auto, prepisao ga i nakon par mjeseci imao saobracajku, napusao nekog lika. Nazvao me i reko šta se dogodilo i da će mi skinut bonus, šta da radimo. Reko stari, nema šanse jer auto glasi na tebe. Zvao frenda u osiguranje za svaki slučaj i kaže mi frend nemaš brige, auto na njegovo ime i tebi ostaje tvojih 50%

Link to comment
Share on other sites

Pa tu se stalno vuče to osiguranje 16 stranica kao nešto zbog čega kamenovati mislava i cmod... :doh:

 

Gle Gorane. Ako sam ja korektan prema nekom, a prema njemu sam bio jer sam mu uz auto dao i brdo drugih dijelova koje je trebao, i koje sam imao, očekivao sam isto od njega. A sad ako tebi nisu bitni međuljudski odnosi, odnosno korektnost bez obzira da li nekog poznaješ ili ne to je tvoj svjetonazor.

 

I niti tražim išta od njega, čak sam i poslovao s njim nakon toga, ali mislim da je bitno da barem u ovoj zajednici možemo biti manje više sigurni da ćemo poslovati fer i korektno, a koliko čitam, i drugim članovima foruma koji traže od njega odgovore, istih nema, već se Mislav fura na stil koji po meni nije primjeren.

Link to comment
Share on other sites

Ako je auto bio na tebi ne kužim kak su njemu skinuli bonus (iako je polica glasila a njega). Imao sam potpuno istu situaciju. Lik kupio od mene auto, prepisao ga i nakon par mjeseci imao saobracajku, napusao nekog lika. Nazvao me i reko šta se dogodilo i da će mi skinut bonus, šta da radimo. Reko stari, nema šanse jer auto glasi na tebe. Zvao frenda u osiguranje za svaki slučaj i kaže mi frend nemaš brige, auto na njegovo ime i tebi ostaje tvojih 50%

 

Meni je žena u kompu pokazala da imam malus od 15% po tom i tom štetnom događaju. Dakle bio je u pisan u bazu osiguravatelja. Mislim da auto nije bio prenesen.

Link to comment
Share on other sites

bonus glasi na ime a ne na auto.

osim ako skrivis nezgodu onda ti se skida dio bonusa ili cijeli.

 

Znači, auto je glasio na mene i polica je glasila na mene što znači da nije bio prenesen. Moja izravna šteta, a s kojom nisam imao nikakve veze je cirka 2500 kuna.

Edited by dejanR
Link to comment
Share on other sites

Ja imam isto prituzbu na Mislava tj. na jegovu firmu C-imos.

Naime, narucio sam kod njih namjestaj od PUNOG DRVETA, a dobio od njih namjestaj od IVERICE !!!!

Na naljepnici namjestaja je pisalo MEBLO Made in China.

I sta bi covik sad nakon ovog rekao,POSVEEEE !!!

 

posveeee:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

napravio to 3puta u zadnjih 4mj:thumbsup:

 

To sam bas nekidan napravio, i kazem ti sada to radi, prije 1g nije, znam jer svake godine mijenjam auto. Isao sam napraviti osiguranje u mupu heinzelova pa je zenska iz osiguranja zvala tetku u mup soba 106, da provjeri da li je auto prenesen ugovor je nije zanimao.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...