Jump to content

F1 VN Brazila (2.11.)


Don-0007

Recommended Posts

Nije baš sve točno što čuješ na našoj televiziji od komentatora, vlada prevelika subjektivnost... tako da ti mogu sve prodati ako gledaš samo njih ili ne pratiš neki drugi kanal... Vjeruj, isplati se gledati F1... :thumbsup:

nadovezao bi se, da, isplati se gledati, ali ne na HRT-u, nego negdje na satelitu gdje nece biti reklama svako malo, gdje se necu scimati kad mi komentator pocne plakati i vristati u eter i gdje nece biti kretenskih komentara na razini srednjoskolaca.

nisam mislio da cu prestati gledati f1 skroz, vec da ga necu sljedece sezone gledati sa tolikim entuzijazmom, iz godine u godinu sve manje pratim f1, a ovo od neki dan mi je to samo potvrdilo :)

 

edit: evo jedna slicica : )))

 

i211005_hamilton.gif

 

:rofl:

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 511
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

@Don: evo što meni nije nikako jasno, Hamilton dolazi u zavoj i spušta brzinu ili dvije odmah na početku snimke, zatim neposredno prije apexa zavoja stišće neutral i neposredno poslije toga pokušava ubqaciti u višu brzinu i ne ide mu, stišče i dalje polugu iza volana da ubaci u višu i nema reakcije, zatim opet sitšče N 2 puta i polugicu poteže i zatim sve skupa proradi

 

meni nikako nije jasno zašto je on stisnuo N prvi put, nema apsolutno nikakvog razloga za to :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nadovezao bi se, da, isplati se gledati, ali ne na HRT-u, nego negdje na satelitu gdje nece biti reklama svako malo, gdje se necu scimati kad mi komentator pocne plakati i vristati u eter i gdje nece biti kretenskih komentara na razini srednjoskolaca.

nisam mislio da cu prestati gledati f1 skroz, vec da ga necu sljedece sezone gledati sa tolikim entuzijazmom, iz godine u godinu sve manje pratim f1, a ovo od neki dan mi je to samo potvrdilo :)

 

edit: evo jedna slicica : )))

 

i211005_hamilton.gif

 

:rofl:

 

 

DOBRAAAAAAAAAAAAAA:rofl:

Link to comment
Share on other sites

@Don: evo što meni nije nikako jasno, Hamilton dolazi u zavoj i spušta brzinu ili dvije odmah na početku snimke, zatim neposredno prije apexa zavoja stišće neutral i neposredno poslije toga pokušava ubqaciti u višu brzinu i ne ide mu, stišče i dalje polugu iza volana da ubaci u višu i nema reakcije, zatim opet sitšče N 2 puta i polugicu poteže i zatim sve skupa proradi

 

meni nikako nije jasno zašto je on stisnuo N prvi put, nema apsolutno nikakvog razloga za to :unsure:

 

Pa stvar je u tome što je vjerojatno nešto zaštekalo... kao što si rekao na kraju "sve skupa proradi"... zašto nije proradilo prvi put...? vjerojatno se nešto desilo kod te promjene brzina... možda je osjetio prazni hod ili nešto drugo, tko zna... :huh:

 

Edit:

 

a984babe3db3feffe4e295c5e18197cfo.gif

 

:D

Edited by Don-0007
Link to comment
Share on other sites

Pa stvar je u tome što je vjerojatno nešto zaštekalo... kao što si rekao na kraju "sve skupa proradi"... zašto nije proradilo prvi put...? vjerojatno se nešto desilo kod te promjene brzina... možda je osjetio prazni hod ili nešto drugo, tko zna... :huh:

 

:D

 

ali nema smisla on ulazi u zavoj i šalta niže sve je ok, usred zavoja stišče N i onda nema reakcije, na kraju sve skupa proradi kad opet stišče N, barem meni tako izgleda, znači išlo bi ulazi u zavoj izbacuje u N i tekad kad to poništi sve sa vrača u normalu

 

nema smisla stiskati N usred zavoja baz da je prije toga pokušao promijeniti brzinu, sumnjam da je bolid sam izbacio kad je već bila ukopčana brzina, osim toga ne znam jesi primjetio koliko vremena prolazi dok se opet nije stisnuo N, da je pomislio da nešto nije uredu s time onda bi ga stiskao isto kao i polugicu za brzinu

 

evo moje mišljenje ali to je samo nagađanje, utrka je počela tako kako je i dolazi do malog smirenja u tom trenutku želi malo popiti da se smiri i pripremi za nastavak i slučajno stišče N

Link to comment
Share on other sites

Ali kad N pritisneš više ne moraš pritiskati tu tipku da bi opet ubacio u brzinu... da bi krenuo dalje dirneš desnu polugicu i bolid leti dalje... i vide se da proba prebacit u višu, ali ne reagira... na tom, a ni na drugom djelu volana nema tipku koja bi samo tako lako prouzročila restartiranje programa... treba se kretati kroz izbornik i dosta je komplicirano... tko zna što je osjetio nakon ili za vrijeme promjene brzina, vjerojatno mu je samo izbacilo i tko zna... naravno ne smije se ni zanemariti to što ti kažeš, ali po ovome što znam o volanu to nije samo tako lako izvesti...

Link to comment
Share on other sites

e sad je to pitanje, dali on kad ubaci u N jel dovoljno samo stisnuti polugicu da bi išao dalje ili ne, ako kažeš da je ja ti vjerujem, samo ti kažem meni je jedino čudno da je uopće išao petljati po tome u tom trenu, da je prvo stisnuo polugicu pa N bilo bi mi jasno ali ovako vjerovatno samo on zna i oni koji su vidjeli telemetriju :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Možemo se složit u tome da sigurno nije toliko glup da ne zna kako prebacit u više brzinu nakon što ubaciš u neutralnu... nešto se moralo zblesirat... a sad tko, kako i zašto... nikad nećemo znati... :thumbsup:

nisam na to niti mislio da ne zna već da u tom trenutku nije skužio već je htio popiti i onda kad je skužio dalje je proradilo, no uglavnom potpuno nevažno

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...