Jump to content

F1 VN Brazila (2.11.)


Don-0007

Recommended Posts

  • Replies 511
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

2 outlaw: Pa nitko ne kaže da nije bila greška u Kini prošle godine, ali za Brazil nisam siguran... nešto se desilo i to je to... jel' bila ljudska greška ili elektronička nikad nećemo znati, iako si ti uvjeren Novakovom teorijom da je Lewis sam pritisnuo nešto... Kimi je došao do naslova unatoč zaostatku od 7 bodova prije trke... I uopće mi ne pada umanjivat njegov naslov kao što vi umanjujete Lewisov... I da se Glock nije upleo u igru pojedinci bi opet pljuvali kako nije imao muda izgurati Vettela sa staze kao što je to napravio Massa u Japanu... ;) Već su se i tako javljali komentari tog tipa... :(

 

Da je Glock uspio sa slikovima do cilja pisali bi da je car što je jedini izvrsnim manevrima ostao na stazi usljed kiše koja je pojačavala... ploča se okrenula i sad pišete da je papak, idiot i ostale gluposti... nebuloze o dogovoru s Trullijem da se kvalificira u prednji red i takve stvari... pa rasplet se nije znao do zadnjeg kruga, a ne da se nešto odigralo po dogovoru... ne zaboravimo i to da FIA ima uvid u sve komunikacije vozača i tima i sigurno bi prva nešto iskopala da je bilo čega... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mislim da je ima ista sumnjivo s Glockom...

 

Nije mi jasno od kud ekipa vadi neko micanje s trkace linije, pa na ovom filmicu se dobro vidi da je Glock na trkacoj, na na ravnici ga prolaze s lijeva obojica, Hamilton taman prije zavoja.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mislim da je ima ista sumnjivo s Glockom...

 

Nije mi jasno od kud ekipa vadi neko micanje s trkace linije, pa na ovom filmicu se dobro vidi da je Glock na trkacoj, na na ravnici ga prolaze s lijeva obojica, Hamilton taman prije zavoja.

 

Pa to ja i stalno govorim, ali stalno se priča o nekom micanju s trkaće linije... na kraju tog kadra vidi se kako Glock daje gas i bolid počinje preupravljati, odnosno gubi zadnji kraj... i tako je bilo nakon svakog zavoja s tim gumama, a Brazil ih ima jaaako puno i to one jako oštre i duge... pa kako ne bi izgubio 15 sek u jednom krugu... Kubica, Lewis i Seb su ga preletjeli s unutarnje strane... a do cilja su ga u samo 300-400 metara ostavili 5-6 sekundi... ;) Gume nisu imale grip, drugačije bi bilo prošle sezone kad je bilo TC-a, ali ove godine toga više nema... Bar smo imali priliku gledati SPA i kako izgleda slick na kiši... bolid od 750 konja i težine 600 kg... baca na sve strane... Kimi se par sto metara prije cilja zakucao u zid, dok je Heidfeld na kišnim gumama skidao ogromno vrijeme... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja nisam nigdje vidio nekontrolirano silaženje sa putanje , nego jako usporenu vožnju pri kojoj se u tom zavoju maknio potpuno izvan putanje kao da mu je netko pokazao plavu zastavu!

 

ja ne znam jesam li ja jedini koji je to vidio, jer ako jesam moram hitno na očni, a zasad mi je sa očima bilo sve u redu!

 

POTPIS :thumbsup:

 

a984babe3db3feffe4e295c5e18197cfo.gif

 

:haha::haha:

 

Bez komentara...da čovjek ZAVOJ PRIJE KRAJA TRKE PROPUSTI 2 BOLIDA - pa stari moj, vozio bih na felgama ako treba.

Da nije mogao zatvoriti samo Hamiltona? Stari moj, pa u posljednjem si zavoju posljednje utrke sezone, na odličnom si mjestu, izdržao si XY krugova na identičnim gumama i onda izgubiš 12s?! Meni to nema nikakve logike.

 

Putanja??!?!?!?!?!?!?!? Pa on je izašao iz idealne putanje...šta, trebao je hladiti slickice na vodi pa se zahebo? :doh:

 

(Ja kada sam imao puuno slabiji motor na PH, nisam ništa mogao dečkima po ravnom, ali sam vozio na granici fizike po zavojima, zbog čega sam i završio van staze, ALI sam na kraju završio utrku kao drugi.)

 

Svaka čast Hamiltonu i cijeloj momčadi na izborenom prvenstvu (vozačkom) jer cijele godine su se trudili i bili konstantni. :thumbsup:

 

Meni se osobno Hamilton ne sviđa, ali da mu se nije mogao osporiti vozački talent, želja ("drive") i borbenost - nije - DO JUČERAŠNJEG DANA.

 

Ono jučer je bila stvarno preziheraška vožnja bez srca i muda (nadam se da netko prati MotoGP i gleda Dottorea - e, to je "materijal za prvaka"). :bag::bang:

 

"Rain man"? Hamilton? Buahahaha - dajte se sjetite Schumachera? Talentiran dečko? Vjerojatno, samo treba vježbati na "hladnoj glavi" jer za SAMOPROZVANOG nasljednika Senne i Schumachera on je još "prebalav".

 

Iskreno, mislim da je Vettel KOMPLETNIJI vozač od Hamiltona. Pri tome mislim na "hladnu glavu", talent, "drive" i borbenost. Massa je odličan vozač, nema šta, ali mislim da nije u njihovom rangu.

 

Iduće sezone Alonsa u još bolji Renault, Vettela u Ferrari, Massa na osvetničkom putu, Raikonnena u Alcoholics Anonymous, Hamiltona bez pritiska da mora biti SP - i imat ćemo sezonu snova. :punk:

 

Još jednom, čestitke Hamiltonu i navijačima MM-a na zasluženom osvojenom prvenstvu od "Ferrariste", ali s GORKIM OKUSOM u ustima. :palac :notworthy:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

 

Timo Glock

 

Q: What was it like in wet conditions with dry tyres?

TG: It was not so bad until the final lap when the rain really began to come down very heavily and it was just impossible. It was so difficult to just keep the car on the track because it was very wet and the car was basically undriveable in those conditions. I was sliding everywhere, with absolutely no grip at all.

 

Q: Were you taking it easy on the final lap?

TG: Absolutely not! It was completely the opposite; the final lap was one of the hardest laps I have done in Formula One because there was no grip at all and on dry tyres it was almost impossible to keep the car on track. I was pushing really hard to keep fourth place and if you look at the lap times I was actually faster than Jarno on the final lap and he was the only other car on dry tyres at that stage.

Q: Was it the right decision to stay on dry tyres?

TG: Absolutely no doubt about it. We were running seventh before the rain came and we would have probably finished there if it had been totally dry. Instead we finished sixth so that shows the strategy was the right one.

 

Q: Did you realise the significance of Lewis Hamilton fighting with you on the final lap?

TG: To be honest I was racing for Toyota and my place which is the correct thing to do. I didn't even know that Lewis was directly behind me. The team told me that Sebastian Vettel was catching me and they kept me updated on his position but I was concentrating so hard on keeping the car on the track. I didn't even know that Lewis had overtaken me until after the race. I was passed by three or four cars on the final lap and it was not easy to keep track of what was going on.

 

http://www.autosport.com

 

Glock je na suhom djelu staze, Lewis prolazi s unutarnje strane (mokri dio)... Glock je nemoćan i na suhome... jer kao što sam kaže pojačava kiša, posebno zadnji krug...

 

slika.php?z=glo0.jpg

 

Glock je ovdje još uvijek na suhoj putanji, a Lewis prolazi...

 

slika.php?z=glo10.jpg

 

I jedan Williams na kišnim gumama prolazi Glocka... Redom Lewis, Vettel i Kubica već odmiču jako daleko...

 

slika.php?z=glo30.jpg

Edited by Don-0007
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je ovdje opći kaos u nesuglasicama u vezi jučerašnje utrke, meni je drago što je Hami pobjedio jer navijam još od prošle sezone za njega i mislim da nema nikakvog govora da ga je Glock pustio što se vidi po svemu. Jedino mi je žao što je McLaren previše išao na ziher ovu utrku, trebali su pustiti Hamiltona da vozi kao inače i sve bi bilo puno zanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

ma dobro sad sve na stranu, što je bilo bilo je i nema pomoći. samo je jedno sigurno: za ovom utrkom će se repovi vući još jaaaaaaaaako dugo, i hamiltonu je bolje da osvoji novi naslov, jer će mu velika većina ljubitelja f1 ovaj osporavati(uključujući i mene)

 

2don: čovjeće , prestani stalno quotati glocka, pa nije on j..ote neka treća strana pa da daje svoje mišljenje. on je sastavni dio ovog cirkusa- šta je trebao reći˝da namjerno sam pustio lewisa da osvoji naslov˝...mislim svašta...pa normalno je da će se ograđivati...

Link to comment
Share on other sites

2 problemator: Pa slike govore više od tisuću riječi... vidiš da nije bilo nikakvog micanja... a to se najčešće povlači i priča... Glock ostaje do kraja na trkaćoj putanji... prolazili su ga svi na kišnim gumama... kiša je pojačavala i sasvim je normalna stvar da je gubio više nego prethodna 2-3 kruga... samo ne kužim na osnovu čega jedino "ti" briješ o nekakvom propuštanju Glocka i Toyote... team radio postoji i pod nadzorom je FIA-e... da je nečeg bilo kazna bi sigurno došla... a ovakav završetak nisu mogli predvidjeti ni 5 Rossa Browna ili Pata iz Renaulta... pomiri se time, sezona je gotovo, prvak je prošlogodišnji viceprvak koji je u ove dvije sezone skupio više bodova, polea i pobjeda od svih konkurenata za to vrijeme... nema se više što dokazivati, sve je pokazao...

 

RD: If you look at the statistics, he has won more points in the last two years than any other driver. He's won more races than any other driver, he's had more podiums than any other driver. He's the youngest world champion ever. He just keeps delivering and, at the end of the day, he's just two years into his career. So there's a long way to go.

 

http://www.autosport.com

Link to comment
Share on other sites

Meni je apsolutno glupo raspravljati, sa detaljima da su njega, koji je vozio po idealnom putanji, po suhoj stazi, prolazili bolidi koji su na kisnim gumama vozili po mokrom dijelu staze. Ne postoje te kisne gume koje ce biti brze po kisi nego slickovi na suhom dijelu staze. Sad ove rasprave koliko je mokro bilo i takve gluposti ne uzimam u obzir uopce, izgubiti 12 sekundi mozes samo ako pustis gas i kocnicu u tom zavoju, pa nema sanse da kocis ili izmisljas gluposti jer ides na glavu do kraja, zadnja utrka, zadnji zavoj, zadnja voznja u sezoni i on ide ziheraski ... ma da, sigurno je pazio da ne razbije bolid, ili da ne sjebe gume, trebali bi mu sigurno za iducu utrku :P

Link to comment
Share on other sites

dobro sad sam bio kod doktora nečemo precizirati kojega, ali mislim da se zna:doh::doh:

 

danas sam još jednom pogledao utrku, imam snimljeno pa ak nekog zanima (p.s. nisam vidio da jabolchica traži):rofl::rofl:

 

no idemo ozbiljno, ovako Don presnosiš sve i svašta i pratiš F1 pa me čudi kako ne znaš da je HAMILTON prošle sezone sam priznao da je pritisnuo krivi gumb, znači njegova izjava:thumbsup:, ja tu ne vidim neserću već posljedicu pritiska, kao što je već pokazao više puta, na kraju prošle sezone i sredinom ove godine kad je u trenutcima gubitaka pozicije radio gluposti (namjerno zabijanje u kimija, a i bila je jedna situacija u utrci kad je zajahao nekoga kad je pao nekoliko mjesta na startu)

 

Stoga ne vidim povezanost između ovoga što se dogodilo Massi ove sezone i GREŠAKA koje je prošle godine napravio HAMILTON:thumbsup:

 

Slučaj Glock je glupo komentirati, jer tu je stvarno svašta bilo u igri stoji jedino činjenica da je 6 krugova prije kraja došlo do promjene guma, u tom trenutku Glock se nalazio na 4 mjestu iza Kimija, na kraju utrke razlika između Kimija i Vettela je bila 21 sec, a koliko znam u posljednij krug su ušli otprilike ovaku 3.Kimi razlika 9 sec 4.Glock 12sec 5.Vettel..... Uglavnom jedino ako se jako pojačala kiša odjednom pa opet stala može opravdati ovakav gubitak vremena, to ne mogu znati jer nisam bio tamo isto kao niti nitko od vas, ali se na snimci kad izlaze iz bolida baš i nije neki spektakularan pljusak, osim toga bolidi uopće ne dužu vodu iza sebe (vidi se na snimci sa Hamiltonovog bolida:thumbsup: jer kamera je gotovo čista), naravno teoriju o potrošenim gumama i ostalom bi bila ok da nije razlika samo u zadnjem krugu ovako ispada da je frajer skurio gume u jednom krugu

 

Glock vozi trkačom putanjom, ali niti jednim potezom ne pokušava omesti Vettela i Hamiltona, što je ako je zaista bio onako spor po meni i uredu, jedina sumnja koja mi se porvlači je zaista taj čudan pad, jer recimo ako je bio na guzici Kimija u 6 kurugu onda je u 5 krugova izgubio 9 sec, a u jednom 20-tak, s time da treba uzeti u obzir i konfiguraciju staze u Brazilu i satelitsku snimku koja je u jednom trenutuku pokazala oblake i nad koji dio staze dolaze, uglavnom isto kao i onaj prvi pljusak znači največi problem je trebao biti u 1-2-3 zavoju

 

 

Nadalje ove gluposti pa Timo je nabrijan na Hamiltona i slično su prikazane u medijima i ko zna tko je to izjavio, ja samo znam tko je jedini od vozača uz Kovalainena da je čestitao Hamiltonu i da se vidi na snimci, Timo Glock:thumbsup:, skoro zaboravih netko je uspoređivao vremena Glocka i Trullija uglavnom svi koji prate znaju da je Trulli čovjek koji se najviše boji kiše, pa sječam se ovu sezone u jednom trenutku pale tri kapi kiše svi nastavili normalno osim Trullija koji je sljedečih 2-3 krugova vozio osjetno sporije i kad je skužio da više ne pada onda se vratio u normalan tempo:rofl:

 

No kako je tako je, Massa je u ovoj utrci napokon pokazao karakter i vidi se očito rad sa Schumcherom i dijelom njegovog bivšeg tima i stvarno respekt za napredak, Vettel fantastičan i zaista bih želio da dođe u Ferrari jednog dana, Hamilton kao što rekoh puca pod pritiskom, ali to sam primjetio već par sezona a i Kimijeva izjava govori jedno Mclaren nije pobjednička momčad(naravno tu nije govor da oni ne mogu pobijediti, već da češće gube u najbitinijim trenutcima), Kovalainen se pokazao čunjem kojega vozači obilaze bez problema, Alonso standardno dobar napravi veliki napredak u ekipi, Kubica demoraliziran s obzirom da su sve snage prebačene na sljedeču sezonu i to već mjesecima

 

I na kraju malo osvrt na sljedeću sezonu u kojoj se događaju brojne promijene

 

Ferrari

U dosta velikim problemima što se tiče KERS sustava i same organizacije momčadi, u zadnjih par sezona otišlo dosta važnih ljudi i to se osjeti, motivacije nikad nije nedostajalo i kad su bile promjene obično je Ferrari bio najspremniji, ipak ovo je jedna sasvim druga ekipa

 

Massa- oporavit će se od ovog šoka i ako nastavi surađivati sa Schumijem bit će još jači

Kimi - dobio naređenje da mora odvoziti 9000km za vrijeme stanke pa bu valjda bolje

 

Mclaren Mercedes

Što se tiče same momčadi nisu niti oni u bajnoj situaciji s KERS-om ali ipak boljoj od Ferrarija vjerjujem

 

Hamilton - vjerojatno puno jači i stabilniji nego ove sezone, osim ako ne odleti u oblake

Kovalainen - vodonoša

 

BMW

Največa nepoznanica ako su krenuli u dobrom smjeru možda budu ne dodirljivi, ali isto tako može biti i katastrofa, to je u srži ipak Sauber koji su imali velikih oscilacija istina sad je tu i puno više novca i razvoje je krenuo dosta rano i zasad izlgeda obečavajuće

 

Kubica- rules:punk:

 

Renault

Alonso ostaje i vjerujem da će biti u gornjoj polovici poretka, lagano pada zanimanje uprave za F1 pa čemo vidjeti kak će biti s novcima ali banka Santander bi mogla uskočiti

 

Red Bull/Toro Roso

Veliki napredak ove sezone posebice Toro Roso u kojemu je bivši Mclarenov glavni inžinjer Adrian Newey imao odriješene ruke, vjerojatno će mu gazda osloboditi ruke još više ove sezone, inaće Newey je poznat da radi brze ali i relativno ne pouzdane bolide(stara škola - izvuci najviše štzo možeš pa ak se raspadne jbg.) Također pitanje je i čiji će motori unutra sljedeče godine

 

Toyota/Honda

Sumnjam da će napredovati posebice Toyota za koju vjerujem da bi se mogla u narednih par godina povuči iz F1, Hondu jedino može spasiti bivši Ferrarijevac i čovjeka kojeg smatram da je jedan od četvorice koji su stvarili dominaciju Ferrarija i omogučili 5 naslova Schumaceru, a naravno riječ je o Ross Brawn genijalnom taktičaru i ođi momčadi

 

ostali : jad, bijeda i čemer

 

 

eto to je moje mišljenje

Link to comment
Share on other sites

Vas par fakat ko da nikad nije vidjelo bolid s gumama za suho po mokrom :)

 

Vjerujem da nisi ni ti vidio bolid sa gumama za suho po mokrom. Ovdje pricamo o Formuli 1, vozacima koji bi valjda na zmirecki znali u 3h ujutro odvozit svaku stazu F1 napamet, i opet raditi dobra vremena. Pa pobogu radi se o laganoj kisi na tom dijelu staze, ne o 2cm vode na tom dijelu, lijepo se vidi razlika izmedu suhog i mokrog dijela staze, ne radi se o nekakvoj spektakularnoj kolicini vode tamo. Isto tako, receno je vec da je to zadnji zavoj, zadnje utrke, zadnje borbe za bodove u sezoni, prema tome nema kalkuliranja nikakvog :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

inače, ja sam za neku peticiju il neš da hrt počne i MotoGP prenositi...

 

To se neće tako skoro dogodit... pa bila je spika da bi čak HRT F1 mijenjao sa RTL-om za rukomet sljedeće godine... intenzivno se na tome radilo, ali ipak nije bilo dogovora... toliko im je važan motorsport... stvarno fali nešto takvog, npr. par riječi o WRC-u na našim televizijama nisam čuo već odavno... jedino ono malo 10 sek. na vijestima... katastrofa... :doh:

 

2 File: Ako nađeš izjavu gdje je izjavljeno da je on sam pritisnuo gumb imaš veliki :notworthy:...

 

:P

 

2 all (urotnici :D): pa vidi se djelomično suha staza, ali kiša pada konstantno... vidjeli ste prije starta kako je puno napadalo u prvome zavoju dok na sredini staze nije bilo tako mokro... sve zavisi o pojedinom sektoru... s tih loših snimki sigurno nemožemo tvrditi kako je bilo... baš svi vozači su izjavili da je u zadnjih par krugova, pogotovo u zadnjem krugu, padalo jako puno kiše... ako su oni ludi onda sam i ja... pa netko bi vjerojatno izjavio nešto da to nije istina... svi su bili na mukama, pogotovo ovi koji su ostali na potrošenim gumama za suho... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

evo ti video pa ti meni reci, da je bilo slučajno

 

http://www.f1fanatic.co.uk/2007/10/23/video-did-hamilton-cause-his-gearbox-problem/

 

edit: osim toga, ako nije kriv ljubljeni Hamilton kaj si ono pričao o pouzdanosti :unsure:

 

Malo sam gledao i sliku tog volana i mogu ti reći da srednji gumb s lijeve strane je gumb "N" neutral... Što znači i da je pritisnuo taj gumb samo je trebao povući desnu "polugu" na volanu da natrag ubaci u brzinu... ali nije htjelo... ;) Sad zašto, kako i zbog čega tko zna... imaš i dolje izjave... vjerojatno elektronički problem... Sjećam se isto tako dok je još Kimi vozio za McLaren, jednom je na slobodnom treningu u Francuskoj bila gotovo ista stvar... vozi normalno i samo brojke na displayu počnu treptati... sistem se sam restartirao, tako su poslije rekli... zašto? Objašnjenje je bilo zbog nekog kratkog spoja... Pali Windowsi... :blink:

 

Što se tiče pouzdanosti to je bio jedini kvar na njegovom bolidu prošle godine i najviše ga je stajao... izgubio je naslov... Ove godine je sve prošlo tip top i nije imao nikakvih problema s bolidom... znaš i sam kako je bilo... gledali smo utrke... :thumbsup: Izgleda gotovo predobro kako su pouzdani zadnje 2 godine... konačno se sve posložilo... dok konkurencija stalno trpi od kvara na motoru, pa jednom kočnice (Kimi - Monza 2007), mjenjač, ovjes (Španjolska - Kimi 2007) itd...

Link to comment
Share on other sites

znam sve isto kao i ti ali i sam znaš da se ne može uspoređivati način na koji je Hamilton izgubio naslov u odnosu kako ga je Massa izgubio, naravno ja ne tvrdim da je Glock pustio već samo da je sumnjivo i da nikad nećemo saznati osim ako telemetrija ne izađe na vidjelo u što zaista sumnjam

 

uglavnom po meni je sezona završila tako kako je, svatko ima pravo na svoje odluke, veselje, tugu i čekati novu sezonu a u međuvremenu se pozabaviti s vjestima iz garaža, nakraju svega svatko će nosti svoj križ na leđima

 

@ Don: kad je Newey otišao iz Mclarena, jer mi se baš čini tada uglvnom kako sam rekao negdje kad sam pisao o hondi genijalni konstruktor ali je uvijek previše htio

 

edit: ja sam sad baš proučavao i ovako mi se čini, hamilton je na ulasku u zavoj stisnuo srednji od ona tri gumbića, to je gumbić s oznakom N, znači neutral, sad je veliko pitanje zašto je sitskao N, nažalost na snimci ne mogu točno odrediti trenutak kad motor počinje lošije raditi jer je u tom trenutku naletava na apex zavoja i ne stišče gas

 

http://f1chequeredflag.com/photos/miniatur_mclaren_steering_wheel.JPG

Edited by File
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno je da se sad dok je sve friško povlače raznorazne špekulacije, toga je uvijek bilo... svatko je emotivno vezani za tim i vozača za koga navija... isto je bilo prošle godine, kad Kimi nije bio siguran je li prvak ili ne zbog niže temperature goriva u BMW-u i Williamsu... to je jednostavno dio igre...ne bi bilo zanimljivo da nema malo mistike... odavno se to radi... ali kako vrijeme prođe te se stvari stavljaju na stranu i više nitko na to ne misli... isto je bio i sa mnom prošle godine, normalno još si vruć nakon utrke i svašta se vrti po glavi... k tome se odmah pročula navodna neregularnost spomenuta dva bolida... to je bilo dovoljno da zaigra mašta isto kao i ovo s Glockom... Za mjesec dva sve će sjesti na mjesto i kad realno sagledaš stvarno ne vidiš razlog o nekom puštanju, momčadi nisu povezane, a vozači se mrze... dobar pokušaj Toyote, da su otišli u boks sigurno bi izgubili poziciju, ovako su mogli napakostiti samo McLarenu i Lewisu... Massa je ovim potezom Toyote mogao postati prvak, da su Toyota ili Glock htjeli pustiti McLaren mirno bi otišli u boks kao i svi ostali po odgovarajuće gume... nitko ih ne bi spominjao... ovi bi prošli... jedina mogućnost da ih ugroze je bio ostanak na stazi... kiša je pojačala i jbga nisu uspjeli... :thumbsup:

 

:pifouz9: 2 ALL

 

EDIT: Sad vidim da si napisao za volan, vidiš kako je sve jasno kad imaš sliku pred sobom i nekog vraga znaš prethodno prije nego što napišeš... neki ljudi govore o nekakvom restartiranju sistema izazvanom od Lewisa, a o tome nema riječi kad se pogleda slika... Prije je na McLarenovoj stranici bilo objašnjenje svih gumbića... više nema, ali ja ih znam...

 

+10 - kretanje kroz menu, preskakanje 10 mjesta u menu-u

N - neutral

Drinks - piće

PIT - komunikacija s boksom... inače svijetli plavo kad je uključeno

 

... iz priloženog se vidi da nije mogao ništa pritisnuti što bi izazvalo onakav učinak... nešto se zblesiralo u najgorem mogućem trenutku i jbga... otišao naslov Kimiju... :D

 

 

p.s. Ako nekog zanima mogu objasnit značenje svih gumbova na volanu... :D

Edited by Don-0007
Link to comment
Share on other sites

super mi je bila utka do jedno 30 sekundi prije kraja, onda sam skuzio da je to sve jedan veliki show i sve mi se cini da cu prestat gledat F1 kako sam ga gledao do sada.

i da, mislim da bi jedna od ovih nasih domacih tv postaja trebala uvesti wrc tv :) :cice:

Link to comment
Share on other sites

super mi je bila utka do jedno 30 sekundi prije kraja, onda sam skuzio da je to sve jedan veliki show i sve mi se cini da cu prestat gledat F1 kako sam ga gledao do sada.

i da, mislim da bi jedna od ovih nasih domacih tv postaja trebala uvesti wrc tv :) :cice:

 

Nije baš sve točno što čuješ na našoj televiziji od komentatora, vlada prevelika subjektivnost... tako da ti mogu sve prodati ako gledaš samo njih ili ne pratiš neki drugi kanal... Vjeruj, isplati se gledati F1... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...