Jump to content

Seat Leon FR my 2006 TDI PD-problemi


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Kažu u servisu sve do 0.8 deci ulja na 1 000 km je normalno, znači kantu ulja u gepek i po gasu do sljedečeg servisa:notworthy:

 

Vec par puta vidio na odmoristu na autocesti, dode novi passat i izlazi covjek u odijelu, uzima kanticu ulja i uljije litru ulja u motor i dalje gas. Nisu losi auti, zabavljaju ljude po odmoristima :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vec par puta vidio na odmoristu na autocesti, dode novi passat i izlazi covjek u odijelu, uzima kanticu ulja i uljije litru ulja u motor i dalje gas. Nisu losi auti, zabavljaju ljude po odmoristima :thumbsup:

 

ovo se i meni par puta dogodilo...:P

 

prednost je to šta žuta lampica od ulja prosvjetli cim padne na minumum...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kažu u servisu sve do 0.8 deci ulja na 1 000 km je normalno, znači kantu ulja u gepek i po gasu do sljedečeg servisa:notworthy:

 

Tako je, sve to lipo pise i u prirucniku koji dobijes s autom, neki napamet pricaju, to je potrosnja ulja koja je u gornjoj granici tvornicki tolerantne potrosnje ulja, mada rijetko koji toliko trosi!

 

Obicno trose 1-2 litre na 15 t km!

Link to comment
Share on other sites

Frendu 2.0 TDI Passat do 5 tkm preko 1lit ulja uredno, pa ti sad računaj kolko je to do 15 tkm, auto kupljen nov, zvao servis kao da mu neš nevalja s motorom ali su ga ljepo utješili da je to sve normalno:thumbsup:

Što se tiče mog Španca, smrdi u servisu, naravno disna krepala i sad fino natezanje s PZ autom kako to bezbolno riješit, mislim da če bit najbezbolnije istrest 7 kila i čekat ponovno šlepu da ga fura u servis kad rikne, ili kad se netko ubije na autoputu kad mu se u vožnji odjednom ugasi,.

Edited by Zlaya
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su krivac za tu potrošnju longlife ulja gradacije 5w30, prerijetko je kad se zagrije. Treba to ulje odjebat i točit 5w40 ili 0w40. A4 od starog 0w40 doslovno pije a 5w40 ništa skoro. Moj ne troši skoro ništa, čak niti 0w40 ne popije preko litre na 10kkm. U sve te motore idu skoro sva ulja na tržištu koja imaju 502.00 i 505.00 standard i sve se to može točiti bez problema i treba eksperimentirati, možda uhvatite ulje koje motor uopće neće piti a sa drugim se desi da ga pije.

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

a kaj je to obično, 5w40 ? U dizele se ne kužim al znam da 5w30 za benzinca koji se malo jače vozi definitivno nije

 

5w30 rađeno isključivo po spec za PD TDI motore, 180 kn lit u servisu, i sad računaj da ti ga popije cca 3 litre do 15 tkm kad je servisni interval, plus 4,5 lit koliko ide u motor pa računaj skoro 200 eur samo za ulje:doh:

 

Skoro zaboravih, da sam po drugog Leona išao prekjučer u Split dolje osto narvano u kvaru disna otišla, šlepa i na servis, tu smo uspijeli riješit bezbolno, sad su na njemu tek 3 promjenjene ostala još 1 koju nam nisu dali a otiče 100% uskoro, čekam kad če me zvat da je auto opet na šlepi.

Edited by Zlaya
Link to comment
Share on other sites

5 w 40 ide u 140ks tdi 2.0,ja ga livam i auto mi ne trosi kapljice.

nisam citao prirucnik nikad jer sam primitivac koji neviruje tim sranjima,al imam prakse pa mi je taj njihov prirucnik SMIJEŠAN.. al majke mi da mit rosi 0.8l na 1000km zapalio bi auto u srid servisa,otisa po hondu civic vti ,vratio se u ducan,zamolio ekipu da ispusti ulje iz nje i lupa u blokadu 20 min bez kapljice ulja. mater im jebem lopovsku.5w 40

ako je nekom 1l ulja na 1000km u granici tolerancije onda svaka cast!! jos se ti motori vrte do 4k okretaja!!!

nije normalno,sve priko pola litre NIJE NORMALNO.

mogu mi napisat u prirucniku sta god zele,zna se koliko je potrosnja normalna.

edit-bas sam sad pogleda u vw-ov prirucnik.pise da mi auto trosi 6litara gradske.

morat cu popravit board comp jer on nikad nije reka ispod 10

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

Frendu 2.0 TDI Passat do 5 tkm preko 1lit ulja uredno, pa ti sad računaj kolko je to do 15 tkm, auto kupljen nov, zvao servis kao da mu neš nevalja s motorom ali su ga ljepo utješili da je to sve normalno:thumbsup:

Što se tiče mog Španca, smrdi u servisu, naravno disna krepala i sad fino natezanje s PZ autom kako to bezbolno riješit, mislim da če bit najbezbolnije istrest 7 kila i čekat ponovno šlepu da ga fura u servis kad rikne, ili kad se netko ubije na autoputu kad mu se u vožnji odjednom ugasi,.

 

ako već rikne na autocesti ostaviš ga u brzini pa neka uspori lagano do nule ili zakočiš dok je u brzini, ako staviš u ler ili stisneš kvačilo ugasi se pa ne rade kočnice baš jelte :)

Link to comment
Share on other sites

Samo što ti u ove PD TDI motore ide 507.00 sključivo.

 

Tako je jer je tu rječ o dizelu sa filtrom čestica i zato je norma 507.00 tj LongLife III ulje.. 5w30.... U servisu je preko 200kn istina :thumbsup:

 

Osobno imam 10-15l na lageru 110kn/l :dance3vs1:

 

 

 

Što se tiče pumpi-dizni..ehhh 90% passata 2.0tdi je bilo u servisu zbog jedne il vise dizni :) :no:

 

2kroky nece motoru bit nista jer tako i treba stat na autoputu il bilo gdje jer servo kočnica postane tvrda ako motor nema okretaja... To sto tizna neradi nece stetit motoru jer ubrizgavanja vise nema...tak da nema straha.

 

Inače ako imate torx kljuce i kljesta.....(skidanje pok. ventila) to se moze rjesit pa se moze na 3cilindra dovest do servisa a motoru nebu ništa (umjerena voznja)

 

Samo treba otkrit koja dizna neradi...a to se moze ohmmetrom il nasumično iskopčavat jednu po jednu pa dok neupali (skidanje pok. ventila)

 

To kazem ako nemate mobilno jamstvo :)

 

vw se tu zajebo sto odmah nemjenja sve 4 dizne kad jedna crkne a ne ovako svako god dana slepa i sramota za vw.

Edited by WD40
Link to comment
Share on other sites

Da li postoji kakva jeftinija opcija, zamjenske dizne ili nešto slično....?

 

Ovo za zaustavljanje sam naveo iz razloga što par auta voze kolegice i u takvim situacijam teško da bi tako brzo reagirale, nemsilim ništa loše ali tak je, ja sam stao bez beda ali da je ugodno baš i nije.

Link to comment
Share on other sites

Jućer prćao sa starim koji je direktor voznog parka i baš malo o diznama prićali pa mi kaže kako su dobili obavijest da sve dizne priznaju pod garanciju iako je istekla

 

tako da trk u servise o gnjaviti

 

Evo da se i ja malo ubacim :thumbsup:

 

meni je istekla garancija i krepala je dizna pa su je u Škodi zamjenili kao reklamaciju i rekli da je sad po novome garancija 150 tkm ili 5 godina....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...