Jump to content

Uljadirekt


mAx

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja nemam veze s uljima, oni su klijenti mojoj firmi. Pošto smatram da imaju interesantnu ponudu stavio sam na forum...

 

Nemam veze s njima, nemam nikakve provizije čisto informacija...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
e bagy jel imaju normalan maloprodajni ducan ? tam na onoj adresi Vlamimira Preloga 13 il je samo dostava ?

 

zvao sam ih telefonom pa se nitko ne javlja

 

čuo sam se preko telefona...rekao šta mi treba i osobno došao na adresu Vladimira Preloga 13 (jer mi se nije dalo čekati dostavu)

 

isto tako mi je gospodin rekao da će se tokom ovih dana selit u Ličku ulicu (kako sam shvatio) i da će im tamo bit maloprodajna trgovina :)

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=Li%C4%8Dka,+Zagreb,+Hrvatska&sll=45.795357,15.976005&sspn=0.010323,0.01929&g=Una%C4%8Dka,+Zagreb,+Croatia&ie=UTF8&hq=&hnear=Li%C4%8Dka,+Zagreb,+Croatia&ll=45.796004,15.975763&spn=0.002581,0.004823&z=18

 

ugl. sve se može samo se dogovoriš :thumbsup:

Edited by BaGy
Link to comment
Share on other sites

e bagy jel imaju normalan maloprodajni ducan ? tam na onoj adresi Vlamimira Preloga 13 il je samo dostava ?

 

zvao sam ih telefonom pa se nitko ne javlja

 

frend ih je zvao, i pitao jel može doći kod njih u dućan, pa je frajer rekao kad da se nađu negdje u gradu:D ne kužim u čemu je fora

Link to comment
Share on other sites

Odličan, drago mi je da stvar radi kako treba...

 

i ja neki dan narucio 4 litre ulja od njih, narucio u 7 navecer, stiglo slijedeci dan prije podne, cijena odlicna

 

Isto tako je i prijatelj (Rijeka) naručio popodne i došlo dan kasnije.

 

Ja sam recimo naručio i rekao datum kad mi treba. Taj dan je i došlo kod mene :D

 

A ovo mi je posebno drago pročitat :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

danas me je frend nazvao i rekao da postoji mogućnost da tu nešto smrdi.

ne optužujem nikoga, ali molim sve zainteressirane da se pokušaju raspitati.

u današnje vrijeme sve je moguće.

Uglavnom, rečeno mi je da treba obratiti pažnju na bočice i naljepnice ukoliko se razlikuju od originala.

Link to comment
Share on other sites

danas me je frend nazvao i rekao da postoji mogućnost da tu nešto smrdi.

ne optužujem nikoga, ali molim sve zainteressirane da se pokušaju raspitati.

u današnje vrijeme sve je moguće.

Uglavnom, rečeno mi je da treba obratiti pažnju na naljepnice ukoliko se razlikuju od originala.

ja cu i dalje kod njih kupovat...auto radi odlicno i ne vidim razloga da bi "smrdilo"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...