Jump to content

Uljadirekt


mAx

Recommended Posts

ja uzeo vec dosta puta tws za m5 i do sada bi se vec nesto desilo valjda da nije u redu a i usporedio sam DETALJNO ambalaze i sve je ok a znam gro ljudi sta je tamo uzelo i sve 5

edit:i po boji i po gustoci mi je isto kao i ono sto sam platio 150 pa na vise

Edited by Tomek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

danas me je frend nazvao i rekao da postoji mogućnost da tu nešto smrdi.

ne optužujem nikoga, ali molim sve zainteressirane da se pokušaju raspitati.

u današnje vrijeme sve je moguće.

Uglavnom, rečeno mi je da treba obratiti pažnju na bočice i naljepnice ukoliko se razlikuju od originala.

 

takve stvari cesto cujem dok netko trzi s manje od 100% marze.

Vjerovatno tipicno olajavanje postene "konkurencije"(ako se moze nazvati konkurencija koja je 50% jeftinija).

Link to comment
Share on other sites

danas me je frend nazvao i rekao da postoji mogućnost da tu nešto smrdi.

ne optužujem nikoga, ali molim sve zainteressirane da se pokušaju raspitati.

u današnje vrijeme sve je moguće.

Uglavnom, rečeno mi je da treba obratiti pažnju na bočice i naljepnice ukoliko se razlikuju od originala.

 

to i ja mislim, a prije god-dvije se pojavilo dosta falš castrola kaj se prodavalo na našem tržištu

 

recimo ja dobivam edge iz castrolove tvornice, i nije mi jasno da je maloprodajna cijena kod njih skoro ista onoj cijeni za koju ja dobivam ulje

 

ja čekam da otvore dućan, a do tad ništa ne vjerujem

Link to comment
Share on other sites

to i ja mislim, a prije god-dvije se pojavilo dosta falš castrola kaj se prodavalo na našem tržištu

 

recimo ja dobivam edge iz castrolove tvornice, i nije mi jasno da je maloprodajna cijena kod njih skoro ista onoj cijeni za koju ja dobivam ulje

 

ja čekam da otvore dućan, a do tad ništa ne vjerujem

pa nemaju samo castrol,imaju pun kufer marki ulja i cak i kamijonski program,za hidrauliku i slicno a ducan otvaraju uskoro

Link to comment
Share on other sites

Cijene su smiješne, mobil 0w40 koji ja uzimam u dućanu gdje dobijem 40% popusta je tamo još jeftiniji, i to za preko 10 kuna ! Evo uzeo sam sada ipak za probu SAF-XJ (sutra će doć doma, došlo me sa poštarinom 3 litre 331kn), stvarno povoljno, jeftinije nego bilo gdje da sam pitao i uz sve popuste !

Link to comment
Share on other sites

danas me je frend nazvao i rekao da postoji mogućnost da tu nešto smrdi.

ne optužujem nikoga, ali molim sve zainteressirane da se pokušaju raspitati.

u današnje vrijeme sve je moguće.

Uglavnom, rečeno mi je da treba obratiti pažnju na bočice i naljepnice ukoliko se razlikuju od originala.

 

:lamo:

 

Da flasiraju ulje iz Lidla u ambalazu po zelji i onda prodaju :drink:

 

Čemu ovakav post?

Što smrdi? Uzeo je ulje pa nije zadovoljan ili?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Očito svi naši dućani imaju brutalne marže jer evo kao što sam rekao, uz 40% popusta u jednom poznatom dućanu gdje uzimam Mobil 0w40, uljadirekt imaju 10kn jeftiniju cijenu nego u tom dućanu ! Ako ovako nastave mislim da će svi počet kod njih kupovat ulja, evo ja slučajno naletio na stranicu i nisam mogo vjerovat koje cijene imaju

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi bas usporediti boju ulja i sl...jeftino je full

Ambalaza i etikete se lako krivotvore, a ulje moze biti isto u svim paketima.

Recimo u metrou ima isto neki mobil ali ne super s nego special s i 10w 40 u pakovanju od 5 litar kosta 170kn. Ali to ulje je posebno kao za metro u hr i vani i valjda ima neka caka.

Link to comment
Share on other sites

aj da ja pitam...

 

jel jako bitna "marka" ulja? znači 2 ulja iste gradacije npr 5w30, jedno duplo skuplje od drugog, jel i duplo "bolje"? u čemu je caka? izmjena bi bila na istom broju km, kako je i preporučeno...

 

konkretno, trebam ulje za mercedesa, dizlo, 4000ccm, neznam šta točit unutra :) dosad bio mobil 1

Link to comment
Share on other sites

kupio sam puno toga kod njih zbog cijene i čini se potpuno uredu...

ali me frend zbedirao sa glasinama o muljanju i to je sve.

jer ako se ispostavi da je muljaža osjećat ću se grozno što sam se ciganio da uštedim par sto kuna a neko me slatko zajebo.

ulje je ulje, novo ulje je bolje od starog bez obzira na gradaciju.

jučer sam proučavao deklaraciju sa stražnje strane i nije bila ista na svim bočicama identičnog ulja. uglavnom zemlja porijekla je turska. a primjetio sam i da su 2 tipa bočica

i datumi proizvodnje otisnuti na različitim mjestima.

al ko ga jebe uštedio sam al neznam šta sam dobio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...