Jump to content

F1 Hungaroring 2010


Dominik

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ako je ono massino propuštanje alonsa bilo strašno i sramotno, kaj je onda ovaj potez schumia, on i hamilton bi jedini bili spremni ubit čovijeka za pobijedu, premda je ovo bilo za bod, a ne za pobijedu.

 

 

btw dominik još malo do isteka onih 300km, kaj si ono bio rekao??

Link to comment
Share on other sites

Da jeben je Schumacher :lol: Genijalan potez :lol:

 

tak se brani pozicija (i to 10-ta) a ne one plačljive pičkice koje lakše prepuste i prvu - drugu poziciju.

 

jel bilo prostora? očito je.

 

dakle kirurški precizno i do krajnjeg maksimuma, ali ne i preko toga.

Link to comment
Share on other sites

Al zato Deda još zna branit :D

 

a ove komentatore treba streljat, crybabies....

 

Crybabies????

Pa znam da si zaljubljen u Schumachera, ali ondje se radilo o centimetrima pri brzini od nekih cca 280 kmh.

Jesi ti upoće vidio o čemu se ondje radilo...Rubens i da je htio kočiti nije mogao, jedini izlaz mu je bio stisnuti jaja zubima i po gasu, i svaka mu čast na tome :notworthy::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

tak se brani pozicija (i to 10-ta) a ne one plačljive pičkice koje lakše prepuste i prvu - drugu poziciju.

 

jel bilo prostora? očito je.

 

dakle kirurški precizno i do krajnjeg maksimuma, ali ne i preko toga.

 

:lol::rofl::doh:

 

Kao sto rekoh, genijalno branjenje :lol: Vjerojatno ce dobit i neku "nagradu" za to sad nakon utrke :)

Link to comment
Share on other sites

:lol::rofl::doh:

 

Kao sto rekoh, genijalno branjenje :lol: Vjerojatno ce dobit i neku "nagradu" za to sad nakon utrke :)

 

jebga, neki se utrkuju na stazi, a neki plaču poslije

 

nemojte gledat f1 dečki, moglo bi vam srce stat :doh:

Link to comment
Share on other sites

tak se brani pozicija (i to 10-ta) a ne one plačljive pičkice koje lakše prepuste i prvu - drugu poziciju.

 

jel bilo prostora? očito je.

 

dakle kirurški precizno i do krajnjeg maksimuma, ali ne i preko toga.

 

jebo me pas ak si ti normalan čovijek

 

schumacher je žešći od nicka praskatona kad pri brzini od 300 km/h može u par centimetara ostavit mijesta za drugi auto.

 

nisi ti čist, baš me zanima da je rubens nedaj Bože poginuo kaj bi onda rekao??

 

daj se idi liječit jedno je plakanje za gluposti, a drugo ugrožavanje tuđeg, a i svog života.

 

očito je toliko frustriran što mu je bolid loš ove sezone da više nezna kako bi se obranil, ako je tako neka se onda makne i bok.

 

 

onaj kome je ovo normalno, on nije sigurno

Link to comment
Share on other sites

jebo me pas ak si ti normalan čovijek

 

schumacher je žešći od nicka praskatona kad pri brzini od 300 km/h može u par centimetara ostavit mijesta za drugi auto.

 

nisi ti čist, baš me zanima da je rubens nedaj Bože poginuo kaj bi onda rekao??

 

daj se idi liječit jedno je plakanje za gluposti, a drugo ugrožavanje tuđeg, a i svog života.

 

očito je toliko frustriran što mu je bolid loš ove sezone da više nezna kako bi se obranil, ako je tako neka se onda makne i bok.

 

 

onaj kome je ovo normalno, on nije sigurno

 

crybaby.jpg

 

Sljedeći put zovi mamu da ti drži rukicu dok gledaš F1 :rofl:

Link to comment
Share on other sites

budem, a ti svoju kad te psihijatar pošalje na zadržavanje u vrapče.

 

baš me zanima da ti se u rotoru ubaci čovijek kojem se žuri i pri brzini od 60km/h te na centimetar zgura na drugi auto ili ogradu, jel bi mu spustio prozor i dao mu ruku na odlićnom izračunu slobodnog prostora???

 

sad to pomnoži sa 7 i traži mamu broj psihijatra

Link to comment
Share on other sites

budem, a ti svoju kad te psihijatar pošalje na zadržavanje u vrapče.

 

baš me zanima da ti se u rotoru ubaci čovijek kojem se žuri i pri brzini od 60km/h te na centimetar zgura na drugi auto ili ogradu, jel bi mu spustio prozor i dao mu ruku na odlićnom izračunu slobodnog prostora???

 

sad to pomnoži sa 7 i traži mamu broj psihijatra

 

 

usporedba ti je genijalna , inteligencijo :rofl:

Link to comment
Share on other sites

When asked whether the move was the most dangerous he had been involved in, Barrichello's answer was emphatic.

 

"It was. I'm delighted in a way because I can get to 38 in my physical condition and I got there and Patrick was screaming he was so happy. We only got one point for that. It is the most dangerous thing that I have been through and I am sorry for that."

 

Schumacher defended his actions, stating that he left Barrichello enough space to go the other side but that he opted against it.

 

"There is not much to say other than he obviously had fresher tyres," said Schumacher. "My job was to get the last corner spot on and I had a line of about five centimetres I had to hit and in that lap I ran a little wide and started sliding so my exit speed was compromised. I was moving over to the inside to make it very obvious and clear to him to go on the other side, there is more space for you. He didn't choose to, so it got a bit tight. We know certain drivers have certain views and there is Rubens."

 

Responding to Schumacher's comments, Barrichello said he would let the race stewards and the general public be the judge.

 

"It has always been my fault for six years," added Barrichello. "It's unbelievable but I will let the stewards say whatever they have to say. His view is always that I am a big crier so I would like the public to vote and have a look at what they think. Tell me on Twitter!"

 

e slažemo se u nečem :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Bravo Alonso, voznja bez greskice

Weber odlicna taktika i voznja

Vettel ... kao sto rekoh, prosjecan vozac, jos puno pure pojesti....

Schumy ... sramota i supacki, ali toliko opasno da bi mu zabranio iduce 3 trke voziti, fujjjjj

Hamilton najbrzi kao uvijek , al eto da se i ovi crveni malo vesele

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...