Jump to content

F1 Hungaroring 2010


Dominik

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

utrke F1 traju cca.300km, a sta ti gledas ne znam, ali sad znam zasto pises gluposti :lol::lol::lol:

 

 

ako je ono massino propuštanje alonsa bilo strašno i sramotno, kaj je onda ovaj potez schumia, on i hamilton bi jedini bili spremni ubit čovijeka za pobijedu, premda je ovo bilo za bod, a ne za pobijedu.

 

 

btw dominik još malo do isteka onih 300km, kaj si ono bio rekao??

 

ne kužim pa dominik je dobro rekao vozi se 300 km + 1 krug ili 2 sata što god došlo prije

 

BTW svi smo se lijepo uzgraktali zbog schumijevog zatvaranja, a nijedna pohvala za rubensa.

Gledam snimku i jebote doslovno par centimetara sa svake strane pri nekih 280-290 na sat, a niti na trenutak nije pustio gas :notworthy::notworthy:

 

svaka čast Rubinju za ovo, muda od čelika :notworthy::notworthy::notworthy: ali da me j*** može Schumacher imat 100 naslova ali ovo je za drastičnu kaznu, odmah crna zastava bez razmišljanja i onda neka se odluči koliko utrka ne smije voziti + da ga ne smiju zamijeniti s nekim drugim vozačem

Link to comment
Share on other sites

Bravo Alonso, voznja bez greskice

Weber odlicna taktika i voznja

Vettel ... kao sto rekoh, prosjecan vozac, jos puno pure pojesti....

Schumy ... sramota i supacki, ali toliko opasno da bi mu zabranio iduce 3 trke voziti, fujjjjj

 

:thumbsup:

 

Hamilton najbrzi kao uvijek , al eto da se i ovi crveni malo vesele

 

Kako je to Hamilton najbrži bio?? Najbrži peti možda :rofl::rofl: Odmah najbrži iza Red Bulla i Ferrarija :rofl:

 

Iako, dobio je Petrova na jeftino školsko cimanje...

 

 

Evo ga, schumi je dobio kaznu od 10 dolje za Spa....i premalo ako se mene pita...

 

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/240331/schumacher-receives-10-place-grid-drop-for-spa/

Edited by Nicko
Link to comment
Share on other sites

@file na ovo sam ja mislio

 

 

 

 

nema na niti jednoj stazi pretjecanja kad si sporiji od nekog 1-2-3s, ali u ovoj situaciji sto su pokazali bikovi, Alonsu se moze pustiti 10s prednosti i gotov je u 300km, razlika je predrasticna, pustite novinare sto laprdaju, oni ni statistiku ne znaju izvuci a kamoli sta drugo

 

 

a onaj genijalac Novak danas i prednje krilo mora izdrzati 500 i onda kN, to je oko 50kg :lol::lol::lol::lol:, i to je strucnjak, samo cega ????

 

 

ferrari je bio dobar danas koliko su im red bullovi dopustili, sad čekat spa i nadat se najboljemu :)

 

 

btw od svega ovog sam na kraju zaboravio pogledat koji je petrov bio?

Link to comment
Share on other sites

Ako ti tu vidis smisao, svaka cast, ja nazalost te informacije ne mogu polovit i spojit u nes smisleno...:lol: Slobodno mi pojasnis... tu smo da naucimo :)

 

nema na niti jednoj stazi pretjecanja kad si sporiji od nekog 1-2-3s, ali u ovoj situaciji sto su pokazali bikovi, Alonsu se moze pustiti 10s prednosti i gotov je u 300km, razlika je predrasticna, pustite novinare sto laprdaju, oni ni statistiku ne znaju izvuci a kamoli sta drugo
Link to comment
Share on other sites

htjel je reć da taman i da daju alonsu 10sekundi prednosti da bi ga svejedno do kraja utrke(300km) pretekli, al vidiš da nebi

 

 

Zato i rekoh ne mogu slozit u nista suvislo... Jer RB je imao prednost od bar 1sek po krugu (pogotovo kad bi morali lovit nekog). Dakle tih 10sek koje je naveo skinu u max 10krugova, cemu onda 300km :huh:... Zato sam i mislio da se sjebo, da je htio rec 30km ili 100sek ili sto vec.

 

Pretjecanje je naravno druga stvar kao sto smo i vidjeli...

Link to comment
Share on other sites

crybaby.jpg

 

Sljedeći put zovi mamu da ti drži rukicu dok gledaš F1 :rofl:

 

Malo si zabrijo, meni je schumi prakticki cijela formula 1 i zbog njega mi je jedino zabavno i gledat, ali danas je pretjerao, slazem se da su danas u kurcu s tim pretjecanjima i to sto vozaci placu za sve, ali ovo danas je previse.

Link to comment
Share on other sites

Scumacher je bez sumnje jedan od najboljih 10 vozaca svih vremena, ALI uvijek je bio pogan na neki svoj nacin, ne podnosi poraz bas najbolje ( iako je ovdje nesto drugo u pitanju ), anyway ne bas fer s njegove strane

Link to comment
Share on other sites

Scumacher je bez sumnje jedan od najboljih 10 vozaca svih vremena, ALI uvijek je bio pogan na neki svoj nacin, ne podnosi poraz bas najbolje ( iako je ovdje nesto drugo u pitanju ), anyway ne bas fer s njegove strane

 

 

tako je :thumbsup:

 

ja bih volio da ih je više takvih vozača danas, da su malo više nabrijani i rade gluposti, bilo bi zanimljivije.. a ne kad se nešto i dogodi onda se plače novinarima, momčadi dižu tužbe, bla bla... PUSSIES!

Link to comment
Share on other sites

Schumacher je petokolonaš poslan od strane čelnika F1 da radi sranja i privuče gledatelje. :D

Gad bio, gad ostao, najdraži mi je bio u benettonu nekad.. Da je pametan, ostao bi legenda, a ne se blamirao na ovaj način; imo, gazi sve što je napravio do sada..

Link to comment
Share on other sites

Schumacher je petokolonaš poslan od strane čelnika F1 da radi sranja i privuče gledatelje. :D

Gad bio, gad ostao, najdraži mi je bio u benettonu nekad.. Da je pametan, ostao bi legenda, a ne se blamirao na ovaj način; imo, gazi sve što je napravio do sada..

nadam se da se salis?

 

obozavam schumachera i od kad sam klinac bio gledam ga kao Boga...tako da mislim da svaki pravi obozavatelj nece promjenit svoje misljenje o tom covjeku...

 

znam da ce me sad neki pojedinci popljuvat...ali tog covjeka ili obozavas ili ga mrzis...

 

0271891.jpg

:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

nadam se da se salis?

 

obozavam schumachera i od kad sam klinac bio gledam ga kao Boga...tako da mislim da svaki pravi obozavatelj nece promjenit svoje misljenje o tom covjeku...

 

znam da ce me sad neki pojedinci popljuvat...ali tog covjeka ili obozavas ili ga mrzis...

 

 

 

 

Ne šalim se. Guza je gladna slave i novca pa se vratio; da zadovolji ego.

Činjenica -- vozači su evolvirali od njegovog vremena (čitaj Hamilton i mladi), a otkad je otišao, drugi su se dokazali (čitaj Button) i to ga je očito JAKO zasmetalo. Kako mi ovo izgleda je presmiješno.. "sad će vama tata pokazati kako se to radi" -- samo što mu baš ne uspijeva jer "bolid ne valja". Kako bolid "ne valja", onda ćemo perfidno gruvati druge u zid. Ma daj se leči bre, odi u Indycar pa liječi frustracije..

 

IMO trebao je ostati car i gledati sa strane; biti savjetnik momčadi, ići igrati golf, osnovati neku zakladu, biti filantrop, školovati mlade vozače, trošiti pare i uživati do kraja života. Biti car. Ovo što on radi je nakaradno.

 

Ali to je SAMO moje mišljenje koje ne namećem nikome; on je legenda F1 i iako ga nikada nisam obožavao, respekt postoji strašan, ali trebao je naučiti da se legende ne vraćaju; malo kome to uspijeva. :cool:

Link to comment
Share on other sites

...

Ali to je SAMO moje mišljenje koje ne namećem nikome; on je legenda F1 i iako ga nikada nisam obožavao, respekt postoji strašan, ali trebao je naučiti da se legende ne vraćaju; malo kome to uspijeva. :cool:

 

e ovo je bitno...radi toga i imas takvo misljenje...

 

pogledaj samo statistiku jednog Gumbica http://en.wikipedia.org/wiki/Jenson_Button

 

i jednog Schumacher-a http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher

tako da nemoj mi tu dvojicu usporedivat

 

meni je samo drago jer se Schumacher kao djecak iz siromasne obitelji IZBORIO u zivotu! pa nisu svi ti podaci izmisljeni...

 

taj covjek zivi motosport! Duhom i tijelom...a vi ga mrzite koliko hocete no jos se nije rodio covjek koji ce ga skinut sa trona...amen i tocka...

Edited by BaGy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...