-
Posts
8.777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
111
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maredo
-
Zastita/sjaj guma?Glicerin,gel?
maredo replied to drahic's topic in Detailing: pranje - čišćenje - održavanje
Glicerina sam imao ko šute u firmi i super je za nanošenje ali ako ideš odmah voziti zasraćka kod kotača i prva lokva vode i nema ga...Meguiars majka -
Zastita/sjaj guma?Glicerin,gel?
maredo replied to drahic's topic in Detailing: pranje - čišćenje - održavanje
+1....znakovi -
Ma nije problem odvesti robu u ZG samo nemam vremena razvoziti po Zg...
-
Ha, pa blizu si moje podružnice u Jablanskoj (Medika Jablanova 25, blizu PSC Opel)) Jel moguće ako ću naručivati neki alat kad platim da to odbaciš do mojih pa ja pokupim kad po noći u Mediku dovezem robu iz ZG?
-
Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi
maredo replied to Luky's topic in Servisi i trgovine
i super...stanjili su tvornički lak do minimuma... -
Da nisi tih dana više grijao auto u mjestu? Mislim, da ti auto radi goriva poveća potrošnju za 3,5 l... daj se saberi
-
Dok ti ne uberu auto...
-
Na pola tanka 100 km razlike? Daj ne pretjeruj..
-
Zato kaj je nakrcan aditivima...ali bitna stvar..koliko košta litra toga a koliko random diesel?
-
Koliko košta ta Shell V Power diesel?
-
Moj Volvo kamion Euro5 star malo preko godinu dana točen isključivo samo na OMV/Croduxu zbog AdBluea u 260k km nije ni jednom zakašljucao...
-
Evo čuo sam se s ujakom....dakle... INA razlike ima samo na brendiranim gorivima (INA Class, OMV/Crodux Premium, Petrol nekaj..) ali ne po kvaliteti nego po dodanim aditivima. ditivi nisu svi isti i ista količina nego se dizajnira prema bazi koja je slična kod svih. Npr INA proizvodi svoje gorivo u Rijeci i Sisku, a ako nema dovoljno kupuje u Mađarskoj koje se proizvodi iz ruske nafte, Tifon ima sve iz Mađarske...(INA jedino po ljeti kupuje od Katara mlazno gorivo za avione kad nema dovoljno, to su točili u Antonova kad je bio tu) OMV je prije kupovao gorivo sa Sicilije i od Grka, porijeklo Maroko, Crodux kupuje od INE, Petrol kupuje godinama od INE i imaju skladište na Žitnjaku. Dakle, kaj vam to govori? Jedino je prije bio problem za zasumporenim gorivom dok nisu bile modernizirane rafinerije do cca 2007 i tada je jedino Tifon imao gorivo za moderne dizelaše kao i benzin samo kaj je bio cca 1-1,5 kunu skuplji od ostalih pumpi... Tako da priče Klijo DCI mi ide 300, a Pasat mi troši mjer'cu 3l/100 zaboravite...svaka vožnja je potpuno drukčija i lažete sami sebe
-
Baš ću ga nazvati da ga pitam jel ima kaj novoga...
-
Ujak mi je voditelj laboratorija za kontrolu kvalitete goriva i u zadnjih 7-8 godina razlike se mogu ustanoviti samo u labu, na autu nikako...
-
Najčešće su 3°C granica rada kompresora... Passat međulinija je model iz Međuzemlja?
-
T: Limara, lakirera + procjena popravka HITNO
maredo replied to msporis's topic in Servisi i trgovine
Meni su i treći put sfušali tako je četvrti put radila druga radiona... -
T: Limara, lakirera + procjena popravka HITNO
maredo replied to msporis's topic in Servisi i trgovine
Honda Automehanika Lopašićeva...upropastili Jazza...toliko smeća, curaka, fleka u životu nisam vidio... -
Jedan M3 CSL je prebačen sa rhd, možda bi mogao saznati cijenu ali tko zna koliko je realna jer su vlasniku prilično dostupni dijelovi...
-
Mene su dva puta ševili sa Sensationom i izvukli se...za taj problem gašenja i resetiranja prvih serija u cijelom svijetu mijenjaju matičnu ploču samo kod nas ne..resetiraju ga i prodrkaju po softveru i za dva mjeseca isti problem
-
U njihovom dućanu na Oranicama gumeni tipski za Astru H su 320,00 Kn. Nemaju skoro nikakav miris za razliku od kineskih gumenjaka iz Konzuma i Kauflanda koji te hoće udaviti...vjerujem da je cijena vrlo slična za sve kompakte
-
Bilo je u rezervoaru cca 15 litara, ulio aditiv i onda do vrha benzin da se promiješa..piše da je za do 70l benzina, a rezervoar je 45l, bilo me malo frka na malu količinu zamiješati...jel bi rezultat bio bolji ili bi mogao nekaj zasrati?
-
Evo..danas natankao pun rezervoar na Pugu i puknuo unutra neki Liqui Moli injection cleaner... ...i može reći ko kaj hoće ali nakon samo 20-ak km auto ide bolje, najbolje se kuži u vožnji bi-nebi u koloni, npr. treća brzina 50-ak km/h tu je nekako lagano štuckao i zacukivao, sada toga nema. Pričal sa mehom u firmi o nekakvom aditivu i veli on da je dobil od dobavljača dijelova taj cleaner i da mu samo stoji na polici jer nemamo benzince i dal mi ga je...bumo vidjeli za stotinjak km, valjda se ne budu ventili rastopili Govorim o ovome: http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/en_5110.html?Opendocument&land=GB&voilalang=e&voiladb=web.nsf
-
Octavia 2009-2010 diesel motori info?
maredo replied to perka's topic in Tehnicke rasprave, kvarovi i popravci
A kaj su tek naši Caddyi preživljavali...jedan je samo imal problema sa getribom... -
Nisam mislio na nekaj kaj stvara keramički film na motoru za mirniji rad i dulje trajanje motora nego nekaj kaj protjera mikro smeće aka ga ima Auto je single point 1.1 60 KS motorić
-
Imam Peugeot 106 iz 1998. sa, pazi sad, 46000 km, znači više stajao nego vozio Auto ponekad malo zacukiva, ne previše i prejako ali se osjeti, nema baš skroz uglađen rad Svječice su OK, filter benzina, ulja, zraka i ulje su novi...prije nego počnem eksperimentirati sa kablovima nekaj bi natočil u benzin za čišćenje. E sad, kaj bi preporučili...ali ono baš sa čime ste osjetili neku promjenu na autu, a ne rekla kazala?
