Jump to content

F1 Spa-Francorchamps


Sico

Recommended Posts

Sad će Schumi po plinu :)

 

aer1o3.jpg

 

Schumacher 6., pobjedit će na kraju! ;o)

 

Ide kiša, ide schumi, yup

 

Ma ovaj se tolko izgrčio da bude ispred njega da ga je pustio, neš ti 6. ili 7. mjesto ccccc...

 

Ma nema tu kruha, tek sljedeće sezone nazi schumi hebe krv i kopa pod drugim jamu, sad lagano kruza i ispija čaj...

 

 

2d8nbyx.jpg

 

Crni ak stigne Schumachera po rezultatima, a neće nikad, onda će bit hodajuća legenda

 

2sb0utj.jpg

 

bokte, svašta se tu pročita, no nema veze...

 

 

aer1o3.jpg

 

 

:notworthy::notworthy::notworthy:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

koji si ti car :cheer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

opet izljavjuješ žešće debilane , neargumetnirane, koje većim dijelom uopće ne odgovaraju na danu temu, te ispunjene vlastitim samoljubljem jer si eto slikao se s ross brawnom :doh:

 

Sve da i stoji ono iz prvog dijela, a ne stoji, to ne mjenja činjenicu da je većina promijena pravila uvođena iz pokušaja da se sport učini zanimljivijim... ostatak promijena je rađen radi ušteda.

 

ne, nego sam 2 godine dana bio s FIA-nim sucima,direktorima utrka,tehnicarima,promotorima utrka , tvornickim timovima i pratecim ekipama da znam iole kak tamo stvari funkcioniraju, za razliku od tebe koji nisi bio niti na jednoj trci osim preko TV-a

 

a ti si misli sta god hoces :P

Link to comment
Share on other sites

ne, nego sam 2 godine dana bio s FIA-nim sucima,direktorima utrka,tehnicarima,promotorima utrka , tvornickim timovima i pratecim ekipama da znam iole kak tamo stvari funkcioniraju, za razliku od tebe koji nisi bio niti na jednoj trci osim preko TV-a

 

a ti si misli sta god hoces :P

 

aha, sorry faco, pa ti sad sve znaš, sad Todt dolazi tebi po savjete :rofl:

 

kao što rekoh, samoljublje jer si prao cipele nekom u na trkama, i sad misliš da si svu pamet svijeta pobrao a pričaš gluposti.

 

pa se ti hvali koliko hoćeš, očito ti ni 30 godina u tom svijetu ne bi bilo dosta da naučiš neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

ne, nego sam 2 godine dana bio s FIA-nim sucima,direktorima utrka,tehnicarima,promotorima utrka , tvornickim timovima i pratecim ekipama da znam iole kak tamo stvari funkcioniraju, za razliku od tebe koji nisi bio niti na jednoj trci osim preko TV-a

 

a ti si misli sta god hoces :P

 

trebalo bi u svim topicima o f1 potražit koliko puta si se sa tim pohvalio, samo svaki sljedeći put kad to kažeš, ljudima to sve manje znači.

 

ok skužili smo bio si po utrkama, zajedno si vjerojatno sa mosleyem jebavo one "poštene žene" što svima daju, al to ne znači da svačije mišljenje o nećem moraš poklopit sa tim i to ne znači da si uvijek upravu, ak si se već smucao po utrkama.

 

ja sam možda bio na street raceu više nego neki ljudi, jel to znači da znam puno bolje od nekog, kako složit auto za street race?-ne normalno da ne, štoviše nemam pojma o tome.

 

 

šlag na toj tvojoj samohvali je smatranje monze najglupljom utrkom u kalendaru, a za većinu ljudi koji se bave f1 i koji su bili na puno više utrka f1 od tebe je to jedna od 3 najlegendarnije utrke u kalendaru.

 

jel to znači da se mora i tebi sviđat? normalno da ne, al neće sad tebi npr. jergović solit pamet kak je on bio na 5x više utrka od tebe i reć da je to ustvari legendarna staza, al tebi se svejedno i dalje neće sviđat.

Link to comment
Share on other sites

:notworthy::notworthy::notworthy:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

koji si ti car :cheer:

 

popeo mi se lik vise posred kurca stalno s istim forama. Ok voli ga, skuzili smo, hvala ajmo dalje.

 

Tekst i argument 0, samo jedna te ista fotka :doh:

Link to comment
Share on other sites

meni su zakon ovi komentari ljubitelja berača pamuka, da je ovaj trenutno prvi u prvenstvu isključivo radi vozačkih sposobnosti i da sreća nimalo nije igrala ulogu.

 

da nije imao sreće ove sezone odbio bi kotač pri onom izletanju i nebi pobijedio, ona kazna mu se nebi onako posložila sa alonsom da mu nije utjecala na rezultat, ovi red bullovci bi pazili kaj rade, a ne sami sebe izbacili i njemu poklonili pobijedu,

u zadnjim metrima je osvojio prvenstvo, a bio je nemoćan cijelu trku....

 

 

sasvim je normalno da neki vozač ima više sreće, a neki manje, npr. webber za razliku od prijašnjih godina ima više sreće nego prije kad su ga pratili pehovi, dok vettel ima manje sreće ove godine nego prošle, uz to što radi glupe greške.

 

 

jedan od tipičnih baksuza ove godine je alonso kojeg ja baš i nevolim, al uz to što radi nenormalno puno greški ove sezone, stvarno ga neće sreća, sa svim onim kaznama u krivo vrijeme, kišom, sudarima....

 

 

da je kojim slučajem sad u spa kiša nastavila pljuštat nakon što je on ušao u boks i stavio kišne gume, a ostali morali nastavit dugi krug po mokrom spa na slicku, a on ih obilazio kao autobuse, to bi bila njegova strahovita nadarenost il neznam šta, možeš mislit.

 

 

razumijem da svatko navija za nekog, al tvrdit da hamiltonu sreća ništa ne vrijedi i da je sve zaslužio svojim talentom je obićna glupost, a ta njegova sreća ne umanjuje činjenicu da je nadaren i da stvarno zna vozit, al samo nemojte mlatit gluposti.

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

meni su zakon ovi komentari ljubitelja berača pamuka, da je ovaj trenutno prvi u prvenstvu isključivo radi vozačkih sposobnosti i da sreća nimalo nije igrala ulogu.

 

da nije imao sreće ove sezone odbio bi kotač pri onom izletanju i nebi pobijedio, ona kazna mu se nebi onako posložila sa alonsom da mu nije utjecala na rezultat, ovi red bullovci bi pazili kaj rade, a ne sami sebe izbacili i njemu poklonili pobijedu,

u zadnjim metrima je osvojio prvenstvo, a bio je nemoćan cijelu trku....

 

 

sasvim je normalno da neki vozač ima više sreće, a neki manje, npr. webber za razliku od prijašnjih godina ima više sreće nego prije kad su ga pratili pehovi, dok vettel ima manje sreće ove godine nego prošle, uz to što radi glupe greške.

 

 

jedan od tipičnih baksuza ove godine je alonso kojeg ja baš i nevolim, al uz to što radi nenormalno puno greški ove sezone, stvarno ga neće sreća, sa svim onim kaznama u krivo vrijeme, kišom, sudarima....

 

 

da je kojim slučajem sad u spa kiša nastavila pljuštat nakon što je on ušao u boks i stavio kišne gume, a ostali morali nastavit dugi krug po mokrom spa na slicku, a on ih obilazio kao autobuse, to bi bila njegova strahovita nadarenost il neznam šta, možeš mislit.

 

 

razumijem da svatko navija za nekog, al tvrdit da hamiltonu sreća ništa ne vrijedi i da je sve zaslužio svojim talentom je obićna glupost, a ta njegova sreća ne umanjuje činjenicu da je nadaren i da stvarno zna vozit, al samo nemojte mlatit gluposti.

 

Da si malo, samo malo više talentiran za vožnju sad nebi pisao to što pišeš o Hamiltonu,ali pošto vidim i da si tvrdoglav neću se više ni trudit da ti objasnim njegove kvalitete u usporedbi s drugima.:no2:

 

Sve najbolje i živio frende:D

Link to comment
Share on other sites

meni su zakon ovi komentari ljubitelja berača pamuka, da je ovaj trenutno prvi u prvenstvu isključivo radi vozačkih sposobnosti i da sreća nimalo nije igrala ulogu.

 

da nije imao sreće ove sezone odbio bi kotač pri onom izletanju i nebi pobijedio, ona kazna mu se nebi onako posložila sa alonsom da mu nije utjecala na rezultat, ovi red bullovci bi pazili kaj rade, a ne sami sebe izbacili i njemu poklonili pobijedu,

u zadnjim metrima je osvojio prvenstvo, a bio je nemoćan cijelu trku....

 

 

sasvim je normalno da neki vozač ima više sreće, a neki manje, npr. webber za razliku od prijašnjih godina ima više sreće nego prije kad su ga pratili pehovi, dok vettel ima manje sreće ove godine nego prošle, uz to što radi glupe greške.

 

 

jedan od tipičnih baksuza ove godine je alonso kojeg ja baš i nevolim, al uz to što radi nenormalno puno greški ove sezone, stvarno ga neće sreća, sa svim onim kaznama u krivo vrijeme, kišom, sudarima....

 

 

da je kojim slučajem sad u spa kiša nastavila pljuštat nakon što je on ušao u boks i stavio kišne gume, a ostali morali nastavit dugi krug po mokrom spa na slicku, a on ih obilazio kao autobuse, to bi bila njegova strahovita nadarenost il neznam šta, možeš mislit.

 

 

 

Gle,malo previse bacas na srecu/nesrecu.

 

Kao prvo,prvenstvo se ne osvaja jednom utrkom,nego u cijeloj sezoni. Pa sta ako je u zadnjoj utrci bio los,kad je u globalu cijelu sezonu bio najbolji,i ergo,osvojio najvise bodova. Sigurno bi za tu sezonu mogao naci bar 4-5 Massinih losih utrka,a koliko je gluposti napravio Ferrari timski te godine,da i ne govorim.

 

Sta se tice ove utrke,da Alonso nije IZLETIO u onom zavoju,nebi ga bio pogodio Rubens. Da Alonso nije odvozio katastrofalno Q3 u kvalifikacijama pa kao Hamilton startao pri vrhu,nebi ga bio pogodio Rubens. Radar imaju svi pred sobom,i to sto su svi ispravno shvatili da u tom trenutku od kise nebu nis, takodjer nema veze sa srecom,nego sa pameti. Dakle malo sa sireg aspekta sagledavati situaciju.

 

 

BTW sreca ti je kad npr. izleti safety car bas kad Alonsu treba,kao sto je bilo u ovoj utrci...a i u Monacu :D I to Alonsek koji je prvi naslov uzeo iskljucivo radi neprestanog crkavanja Mercedesovih motora Kimmiju, a mozes se i prisjetiti zadnje utrke kad je osvojio drugi naslov,i to kad je Michaelu nakon laaganog dodira otisla guma,i to bas na kraju pit lane-a. Zato mislim da si apsolutno krivi primjer "nesretnika" nasao

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

A ONI KOJI SMATRAJU DA HAMILTON IMA SREĆE ONI NEZNAJU VOZIT NEGO SAMO MISLE DA ZNAJU I NISU SVJESNI SVOJE NESVIJESTI:doh:

 

Stvarno nepodnošljivo je da tako pišete o Hamiltonu:doh:

 

HAMILTON JE HODAJUĆA LEGENDA ZA VOLANOM I OVO ŠTO VIDITE KAKO ON VOZI KAD BUDETE NAUČILI MALO BOLJE VOZITI ONDA BUDETE RAZUMILI O ČEMU PIŠEM

 

U vrijeme Šumaherove vladavine popularnosti u F1 Montoya je u Wiliamsu nakon jedne sezone postao 2 najpopularniji vozač F1.

 

Montoya je u vladavini Šumahera i Ferarija prestigao na stazi 3 puta a njega Šumi nije niti jednom.

 

Montoya je preticao bolide s vanjske strane dok drugi nisu mogli nikako zbog aerodinamike, pa frende ja nekužim šta je za tebe vrijedno spomena ili ti možda nisi vrijedan da se raspravljam s tobom o kvaliteti vozača F1...

 

Da si malo, samo malo više talentiran za vožnju sad nebi pisao to što pišeš o Hamiltonu,ali pošto vidim i da si tvrdoglav neću se više ni trudit da ti objasnim njegove kvalitete u usporedbi s drugima.:no2:

 

Sve najbolje i živio frende:D

 

Dado, stvarno ga melješ. Ovo gore su samo od jucer i danas tvoji postovi, o cemu mi pricamo ovdje? Sad se maltene vise nitko ne smije javit u temu o F1 jer "nije vrijedan" da mu ti, zbog svog vremena s Grobnika, objasnjavas neke stvari o utrkama?

 

Btw, ono sto ti vozis na Grobniku nisu utrke, pa ne znam o cemu pricamo i cemu takav stav, vi ste svi kurac. I kakve veze s komentiranjem F1 ima dal netko zna vozit il je totalna baba za volanom? Za komentiranje F1 ti treba samo malo mozga u glavi, kojim formiras svoje misljenje, nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

Dado, stvarno ga melješ. Ovo gore su samo od jucer i danas tvoji postovi, o cemu mi pricamo ovdje? Sad se maltene vise nitko ne smije javit u temu o F1 jer "nije vrijedan" da mu ti, zbog svog vremena s Grobnika, objasnjavas neke stvari o utrkama?

 

Btw, ono sto ti vozis na Grobniku nisu utrke, pa ne znam o cemu pricamo i cemu takav stav, vi ste svi kurac. I kakve veze s komentiranjem F1 ima dal netko zna vozit il je totalna baba za volanom? Za komentiranje F1 ti treba samo malo mozga u glavi, kojim formiras svoje misljenje, nista drugo.

E ovo si moram priznat dobro napisao, iako ja bas nekrivim Dadu previse jer rasprave o F1 tj. ovaj topic su uvijek zustre, pa se zalomi neka ovakva nepromisljena izjava, samo malo treba smirit tenzijei sve 5, gdje bi dosli kad bi svi navijali za X.X., nebi imali o cemu raspravljat :) p.s. imam dojam da ce uskoro izletit Babin Schumacher opet sa ekrana :D sorry morao sam, nhf

Link to comment
Share on other sites

Dado, stvarno ga melješ. Ovo gore su samo od jucer i danas tvoji postovi, o cemu mi pricamo ovdje? Sad se maltene vise nitko ne smije javit u temu o F1 jer "nije vrijedan" da mu ti, zbog svog vremena s Grobnika, objasnjavas neke stvari o utrkama?

 

Btw, ono sto ti vozis na Grobniku nisu utrke, pa ne znam o cemu pricamo i cemu takav stav, vi ste svi kurac. I kakve veze s komentiranjem F1 ima dal netko zna vozit il je totalna baba za volanom? Za komentiranje F1 ti treba samo malo mozga u glavi, kojim formiras svoje misljenje, nista drugo.

 

Jako lijepo napisano.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja ne kažem da je sreća/nesreća GLAVNI faktor hamiltonovog vodstva, jel da nije vozač kakav je onda bi se i di grassi mogao nadat sreći da će svi poispadat i on pobijeđivat, nego samo kažem da ovi što ga zagovaraju tvrde da je on prvi samo zato što je dobar vozač, a da sreća nema veze sa tim, a činjenica je da ga je do sada sreća mazila u ovoj sezoni.

 

 

također sam rekao i da nemora svaki vozač uvijek imat sreće, npr. webber je do ove godine bio veliki pehist, pa ove godine i nije tako, isto tako je i alonso imao sreće prije, ove godine i nema.

 

 

normalna stvar da je sreća samo usputni faktor koji toliko ne utjeće na sve, ali da su neke okolnosti išle npr. na alonsov mlin, a ne na hamiltonov bodovno stanje bi bilo drugačije i to je sastavni dio svakog sporta.

 

 

nego je meni smiješno, kako ovi ljubitelji hamiltona misle da je svemoguć i da sreća sa tim nema veze.

 

 

@dado svaka ti čast na tvojoj sposobnosti vožnje i krugu na grobniku, al nemoram znat vozit 1:40 na grobniku da vidim dali je neko u nećemu imao sreće ili ne.

 

ja nikad nisam rekao da je hamilton loš vozač, ako jesam slobodno me quotaj, nego samo da uz to što je najkonstantniji ove sezone da su ga neke okolnosti pomazile, a iskreno da je 10x bolji vozač nego što je to mu nebi puno vrijedilo da je red bull znao iskoristit ogromnu prednost svog bolida do sada, no to je njihova (ne)sposobnost.

Link to comment
Share on other sites

i meni je hamilton antipatican, i nemam nekog posebnog favorita u f1... ali mi je ostao u glavi jer svaki put kada se desi promjena vremenskih uvjeta covjek napravi posao kako treba... nema glupih odluka, nema nepromisljenih poteza, pa covjek je na kvalifikacijama na hard gumama sa djelomicno mokrom stazom popravio vrijeme... ne mozete reci da covjek NEZNA ma kako god on bio supak,papak,arogantan,prgav,berac pamuka bla bla bla... :D

Link to comment
Share on other sites

 

ja nikad nisam rekao da je hamilton loš vozač, ako jesam slobodno me quotaj, nego samo da uz to što je najkonstantniji ove sezone da su ga neke okolnosti pomazile, a iskreno da je 10x bolji vozač nego što je to mu nebi puno vrijedilo da je red bull znao iskoristit ogromnu prednost svog bolida do sada, no to je njihova (ne)sposobnost.

 

 

Naravno da je i sreca faktor,uvjek je bila,i uvjek ce bit. Vettel je napravio puno gluposti,ali je imao i puno pehova,slazem se. Ali ovo mu nije prva sezona u F1, i ovakve voznje i greske su totalno neprihvatljive kad zelis biti prvak,i kad imas daleko najbolji bolid.

 

Sto bi tek bilo da Ferrari nije konkurentan,pa da sve "odbacene" bodove Red Bulla pokuplja McLaren, Hamilton bi bio vec daaaleko ispred...

 

Ja iskreno navijam za Hamiltona,jer je totalno moj tip vozaca,ne kalkulira previse,vec se bori,i ako je neko ispred njega,pokusat ce sve da ga sustigne,pa cak i po cijenu izljetanja u zadnjih par krugova. Pravi nasljednik Montoye i Senne. Statistike me ne zanimaju ni najmanje, niti bi ikad volio da McLaren postane toliko dominantan kao ferrari pocetkom desetljeca,pa da se Ham prosece prvenstvima,i da gledamo utrke u kojima se iz pocetka zna ko ce/tko smije pobijediti,samo se ne zna sa koliko sekundi prednosti.

 

Kad sve povucemo,svi mi imamo nekog drazeg,nekog omraznijeg, ali tko ne prizna da je Hamilton pokazao najvise od svih ove sezone,i ako uzme naslov,bit ce to jedan od najzasluzenijih naslova u zadnjih xx godina, taj nije za ovu raspravu.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Šta je je, Hamilton je odvozio utrku kako spada. Alonso se usro da bolje nije mogao, al dobro od početka je vidio da će imati veselu utrku, pa je u želji za više pritisnu prejako.

 

Sve u svemu čestitam Hamiltonu jer je ovu trku dobio vozeći onako kako treba. Dobro onaj izlet nije bio u tom điru al ok :D

Link to comment
Share on other sites

razumijem da svatko navija za nekog, al tvrdit da hamiltonu sreća ništa ne vrijedi i da je sve zaslužio svojim talentom je obićna glupost, a ta njegova sreća ne umanjuje činjenicu da je nadaren i da stvarno zna vozit, al samo nemojte mlatit gluposti.

 

Srecu i nesrecu na stranu, Hamilton je ove sezone daleko najbolji vozac. Najmanje pogresaka uz najvise dobrih poteza.

 

 

Za komentiranje F1 ti treba samo malo mozga u glavi, kojim formiras svoje misljenje, nista drugo.

 

Ma kakav mozak, bitnije je da si se suljao necijim boxom ili da si vozio na Grobniku :lol: Jer bez toga nemozes nikako shvatit te komplicirane stvari :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dado, stvarno ga melješ. Ovo gore su samo od jucer i danas tvoji postovi, o cemu mi pricamo ovdje? Sad se maltene vise nitko ne smije javit u temu o F1 jer "nije vrijedan" da mu ti, zbog svog vremena s Grobnika, objasnjavas neke stvari o utrkama?

 

Btw, ono sto ti vozis na Grobniku nisu utrke, pa ne znam o cemu pricamo i cemu takav stav, vi ste svi kurac. I kakve veze s komentiranjem F1 ima dal netko zna vozit il je totalna baba za volanom? Za komentiranje F1 ti treba samo malo mozga u glavi, kojim formiras svoje misljenje, nista drugo.

 

pa tko ti brnani da ista pises, pisi brate koliko hoces, al same glupost, a onda ti smeta kad te se ispravi :lol::lol: argumentirano, jer takvo je i stanje na stoperici i tablici :lol::lol:

 

a sto se tice komentiranja, pa zasto onda u italiji F1 komentira Tarquiniev inzenjer, vozaci, suci pa sve do Jergovica koji je bio dio F1 ali ne u natjecateljkom smislu, sto ja JESAM u WTCC-u

 

pa sta tebe ne stave da malo pokazes kak se to radi :lol::lol::lol:

 

voznja po grombniku nisu utrke, istina, ali daleko, dalkeo blize od gledanja ISPRED TV-a

 

2 KA.... moze Jergovic i Schumaher govoriti za Monzu sto hoce, ja ti mogu reci zasto tako mislim jer sam tamo bio, izgubiuo prvenstvo i okusio svu draz FIA-ne igre,preferiranja,zdrave pameti i logike ,ono o cemu pricamo ovdje, a TI ????

 

tu sve pocinje i zavrsava u raspravi s tobom i slicnima, pa kad to shvatis valjda ces skuziti da se s tobom nitko ne prepire i hvali, nego ti objasnjava stanje onako kako je, htio ti to prihvatiti ili NE :rofl::dance3vs1::dance3vs1:

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

Srecu i nesrecu na stranu, Hamilton je ove sezone daleko najbolji vozac. Najmanje pogresaka uz najvise dobrih poteza.

 

 

 

ja nigdje nisam rekao da nije, nego sam se samo osvrnuo na ovo sprdanje kak on uopće nije imao sreće i da zašto se to uopće povezuje sa njim.

 

 

@dominik ja te izuzetno cijenim zbog tvog znajna i iskustva sa svim tim i jako sam ti zavidan što i sam nisam imao prilike to iskusit.

 

vjerujem da si vrlo kompetentan u svom području, al kad ovak odgovaraš svima ispada da se praviš pametan i hvališ kako si bio svagdje i neznam što.

 

 

svako ima pravo svoje mišljenje, barem po meni, ne nisam bio na monzi JOŠ?

 

al ne razumijem izjavu da je to najgluplja staza ikad, to zato što si izgubio tam prvenstvo ili šta??

 

 

recimo svi hvale suzuku, a meni staza nije ništa posebno, al nikad neću reć ni da je najgluplja staza ikad, svaka staza ima nešto zanimljivo i nijedna mi nije glupa, pa mi je čisto zbog toga bila smiješna tvoja izjava, pogotovo za stazu kao što je monza.

Link to comment
Share on other sites

pa tko ti brnani da ista pises, pisi brate koliko hoces, al same glupost, a onda ti smeta kad te se ispravi :lol::lol: argumentirano, jer takvo je i stanje na stoperici i tablici :lol::lol:

 

a sto se tice komentiranja, pa zasto onda u italiji F1 komentira Tarquiniev inzenjer, vozaci, suci pa sve do Jergovica koji je bio dio F1 ali ne u natjecateljkom smislu, sto ja JESAM u WTCC-u

 

pa sta tebe ne stave da malo pokazes kak se to radi :lol::lol::lol:

 

voznja po grombniku nisu utrke, istina, ali daleko, dalkeo blize od gledanja ISPRED TV-a

 

 

nemam ja nista protiv ispravljanja, odnosno drugacijeg misljenja. Moj komentar se odnosio na taj elitisticki stav, "ja se vozim po grobniku i imam pravo komentirat a vi ostali ne i zato sutite" Iako sam se btw po Grobniku vozio dosta prije njega :P . Sama cinjenica da je netko sudjelovao u nekakvom natjecanju ne znaci da ima mozga u glavi, ti recimo kao glavni primjer te tvrdnje. Ono panglu si samo takav :lol: iako vjerujem da znas izracunat koji otpor stvaraju jajca muhe u letu.

 

Dakle, poanta je da svatko od nas ima oci i vidi sto se dogadja i samim time tu medju sobom mozemo komentirat, neki pametnije, neki gluplje. Ali reci "ti da si bolji vozac znao bi to i to" je totalno profulana poanta.

Link to comment
Share on other sites

po tom kriteriju 90% sportskih komentatora je nekompetentno za sportove koje komentira, jer u njima nikad nisu sudjelovali :doh:

 

a inače, apropo toga 'bio sam na par trka pa sam najpametniji', na rtl-u ili dsfu, nisam ziher, je Niki Lauda komentator.... čovjek je bio na par trka pa je jelte kompetentan :rofl: :)

taj je dosad lupio više gluposti od bilo kojeg 'nekompetentnog' komentatora :doh:

Link to comment
Share on other sites

i meni je hamilton antipatican, i nemam nekog posebnog favorita u f1... ali mi je ostao u glavi jer svaki put kada se desi promjena vremenskih uvjeta covjek napravi posao kako treba... nema glupih odluka, nema nepromisljenih poteza, pa covjek je na kvalifikacijama na hard gumama sa djelomicno mokrom stazom popravio vrijeme... ne mozete reci da covjek NEZNA ma kako god on bio supak,papak,arogantan,prgav,berac pamuka bla bla bla... :D

 

Ja se nisam kurčio svojim vremenom Grobnika da mi daje za pravo komentirati za razliku od drugih nego nisam mogao šutiti i čitati pljuvanje po Hamiltonu:doh:

 

OVO JE JEDNO OD OBJAŠNJENJA U ČEMU JA VIDIM NJEGOVU KVALITETU

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...