Jump to content

F1 Spa-Francorchamps


Sico

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

dećec, pa nije on dosao u F1 iz borbe s pjetlovima :rofl::rofl::rofl: znao je i prije neku trku odvesti, kuzis

 

uzalud ti komentari kad ni trke ni voznje vidio nisi, niti znas gdje je greska, niti kad , niti zasto

 

ostaje ti samo da gledas kak Hamilton melje sve ispred sebe vec u iducem tjednu na najglupljoj mogucoj stazi na kojoj sam bio vise puta i za koju znam, Monzi

 

O ne, he is back :lol::lol::rofl::rofl:

 

Ako se salis, onda je jos i fora. Ako si ozbiljan s ovakvim postovima, onda je to vec tuzno :( :console:

 

Ma molim te Dominik, pričaš gluposti. On samo ima puno sreće (pogotovo u trkama u kojima pobijedi), inače ne zna voziti i niš ne valja. :lol::lol:

 

A ja sam kao rekao da ima puno srece i ne zna vozit :doh:

Edited by Outlaw
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumijem vas ni naše komentatore ni ljude u F1...

Od kad sam prije x godina pogledao formulu 3000 i vidio kako vozi Weber samo sam cekao da dodje u F1, vukao se po takvim ekipama da nije imao šanse za dobar plasman, te je imao toliko nesrece kad bi bio u poziciji za koji bod nešto crkne. Sad konačno ima dobar bolid, bolji je od timskog kolege al ekipa i dalje gura Seba. Stvarno bi volio da ove godine osvoji naslov... Hamilton je dobar, al Weber se puno više veseli pobjedi i vožnji. Pa tko bi ovako vozio

 

YouTube - Mark Webber vomits in Fuji

Link to comment
Share on other sites

pričaš gluposti

 

naravno da pricam gluposti,isto kao sto su pricali oni "zasljepljenici Njegovim Bozanstvom" da je upravo on i njegov rad na razvoju bolida svojevremeno doveo Ferrari do onog sta je bio,a pritom zaboravljali slucajno ili namjerno na Brawn-a, Bryne-a i ostale koje je tada Ferrari kupio iz Bennetona...

 

Treba znat razlikovat salu od istine. Isto kao sto je istina da je Rosberg redovito pocetkom sezone zavrsavao na podijima sve dok nisu na Michaelovo inzistiranje promjenili medjuosovinski razmak i teziste bolida,i time gurnuli Rosberga ka sredini poretka..:(

Link to comment
Share on other sites

naravno da pricam gluposti,isto kao sto su pricali oni "zasljepljenici Njegovim Bozanstvom" da je upravo on i njegov rad na razvoju bolida svojevremeno doveo Ferrari do onog sta je bio,a pritom zaboravljali slucajno ili namjerno na Brawn-a, Bryne-a i ostale koje je tada Ferrari kupio iz Bennetona...

 

Treba znat razlikovat salu od istine. Isto kao sto je istina da je Rosberg redovito pocetkom sezone zavrsavao na podijima sve dok nisu na Michaelovo inzistiranje promjenili medjuosovinski razmak i teziste bolida,i time gurnuli Rosberga ka sredini poretka..:(

 

Ferrari prije schumachera nije imao naslov od 1976 godine ako se ne varam, bolid Brawn GP nije nigdje nestao nego je taj bolid rade za vozace koji su tada vozili za taj tim. Bolid za ovu godinu je raden za Button-a koji vozi na drukciji nacin i drukcije se bolid ponasa, ovom ocito ne pase. Ali mozemo se mi tu razglabat do sutra vidjet cemo sljedece sezone.

 

I kad vidim ovdje da neki pisu od borbenosti vozaca, svi su postali ko pickice, za sve se zale, cvile, placu i sta ja znam, kad je button probao prestic Hamiltona, ovaj se naljutio ko da mu je ne znam sto napravio, presmijesno, postali su prave mimoze:doh:

Link to comment
Share on other sites

upravo to alene,

 

svi su postali neke cvilidrete, a i FIA je tu puno kriva jer kaznjava za svaki "incident", bokte, još malo ša će im žmigavce ugraditi koje će morati koristiti kad krenu pretjecat....

 

buuhuuu, dotaknuo me, bio sam ispred njega 10cm, zašto on to radi, ... idu mi na kurac više s tim kukanjima i kažnjavanjima.

 

daj ih pustite da se utrkuju, a tek kad bas naprave veliku pizdariju namjerno onda kazna

Link to comment
Share on other sites

Ma to je gotova stvar, to vise nikada nece biti F1 kao prije, ova pravila glupa koja izmisljaju s ogranicenim setovima guma s 1 tankom goriva, jebote jos ce im napraviti cestove gume i cestovne motore i vozit ce se tako, bez boksa, bez goriva bez icega..pa F1 je bila najzanimljivija kad se taktiziralo i kad se napocetku utrke vidjelo koliko je koji bolid tezak i znalo se tko ce biti brzi, danas taktika ne igra nikakvu ulogu, pitanje je samo koliko ce gume dugo izdrzat, koji bolid koliko zdere gume i koliko goriva trosi, cirkus..

Link to comment
Share on other sites

potpis za ovo kukanje, stvarno postaje užas. netko jednom pretekne i odmah je to potez sezone i odjednom postaje legenda :doh:

 

a pravilo bez tankiranja je valjda nesto najgluplje od kada je formule, čak gore od KERS-a :fear2: totalno su unistili strategiju

Link to comment
Share on other sites

to tako izgleda vama dvojci laika, ali stvari nisu ni blizu takve kako vi to tumacite

 

kod formule dodira NE SMIJE biti, pa pogledajte si sta se sve dopusta u autima i zasto

 

bolid se ne radi po vozacu, to bi mogoa biti jedan od godisnjih bisera myhraweba,gume su uvjek i u svakoj trci pokazatelj tko je najbrzi, itd......

Link to comment
Share on other sites

meni je jedino iskreno krivo sta su uveli zabranu tocenja goriva na utrci, tu se je po meni izgubio dio napetosti jer promjena guma traje gotovo isto vremena kod svih momcadi jedino je pitanje predvidjanja vremenskih uvjeta, tako da je to pravilo po meni korak nazad, oni ziher imaju neki razlog koji ,pretpostavljan, Dominik zna obrazlozit, ali eto meni se nesvidja to pravilo..btw. ja sam fan M.Schumachera, ali dobro je sto se ovako razvija sezona, nije bilo fora gledat ni kad je Schumi osvajao 2 od 3 utrke i osiguravao naslov (pre)rano, tak da uvijek moze bit gore, a ona vremena iz 80ih i 90ih se vjerujem nikad nece ponovit radi vise razloga,na1.mjestu sigurnosti i tehnologije, tako da ja mislim da se nisu vozaci toliko promjenili tj. omeksali nego je citava F1 otisla puno naprijed..da se mene pita vozili bi oni sa kuplungom i rucnim mjenjacem i bez ikakve elektronike, ali to nije vise realna opcija..

Link to comment
Share on other sites

Formula 1 je cirkus koji je izmisljen da odredeni ljudi zarade pare, i ako meni laiku nije zabavno to gledat, sama popularnost formule opada i oni gube pare, ne kazem ja da se oni trebaju udarati jedini druge ili bilo sta, ali ono sto se desilo u turskoj mi je presmijesno, webber ne popusta, sudare se i ispadne sranje, to je utrka, desava se pogotovo kad jure cca 290 ili koliko vec razvijaju na toj ravnici, i onda ista utrka button pokusa prestic Hamiltona i ovaj se naljuti na cijeli tim ili sta god, pobjedi utrku i hoda ko pokisla godina.

 

A sto se izrade bolida tice, ako button laze, lazem i ja

 

http://www.autosport.hr/iz-svijeta/formula-1/3026-button-schumacheru-sorry-stari

 

A zabrana dolijevanja goriva mi je nesto stvarno glupo, produzili su bolid i smanjili mogucnost taktiziranja, ne vidim cemu to, to je bila stvarno jedna od glavnih stvari u F1

Link to comment
Share on other sites

ne uopće se ne trude dobit pažnju geldatelja.

 

samo je 50% promijena pravila doneseno radi pokušaja da se poveća gledanost ( bilo da se pokuša povećati broj pretjecanja, ili npr. promijene bodovnog sustava da natjecanje biude tijesnije).

 

još jedan u nizu tvojih idijotnih i neargumentiranih odgovora

Link to comment
Share on other sites

zato te i nazovu i pitaju kakva bi ti pravila zelio da dobiju tvoju paznju ??? :rofl::rofl::rofl:

 

Ne zovu mene ali nazovu Mihajla da se vrati da im se digne gledanost:) A ti si kao inace jako pametan:thumbsup:

 

Pa F1 je tu da se vozaci gustaju, sponzori tu uopce nemaju nikakve veze...

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

meni je jedino iskreno krivo sta su uveli zabranu tocenja goriva na utrci, tu se je po meni izgubio dio napetosti jer promjena guma traje gotovo isto vremena kod svih momcadi jedino je pitanje predvidjanja vremenskih uvjeta, tako da je to pravilo po meni korak nazad, oni ziher imaju neki razlog koji ,pretpostavljan, Dominik zna obrazlozit, ali eto meni se nesvidja to pravilo..btw. ja sam fan M.Schumachera, ali dobro je sto se ovako razvija sezona, nije bilo fora gledat ni kad je Schumi osvajao 2 od 3 utrke i osiguravao naslov (pre)rano, tak da uvijek moze bit gore, a ona vremena iz 80ih i 90ih se vjerujem nikad nece ponovit radi vise razloga,na1.mjestu sigurnosti i tehnologije, tako da ja mislim da se nisu vozaci toliko promjenili tj. omeksali nego je citava F1 otisla puno naprijed..da se mene pita vozili bi oni sa kuplungom i rucnim mjenjacem i bez ikakve elektronike, ali to nije vise realna opcija..

 

Zabranu dolijevanja goriva su donijeli radi smanjenja troškova :doh: F1 i smanjenje troškova...otkad su to počeli raditi, usrali su F1:no:

 

Sve ti je jasno kad Ferrari radi rezanja troškova ugrađuje lošije hladnjake u bolide i onda im motori rade na 10-15st višoj temp...

 

To je sve postala katastrofa, pravila se mijenjau ko čarape, ne smiješ više skrenut bez dopuštenja FIA-e....

 

Najbolje utrke su bile 80-tih i početkom 90-tih...

Link to comment
Share on other sites

ne uopće se ne trude dobit pažnju geldatelja.

 

samo je 50% promijena pravila doneseno radi pokušaja da se poveća gledanost ( bilo da se pokuša povećati broj pretjecanja, ili npr. promijene bodovnog sustava da natjecanje biude tijesnije).

 

još jedan u nizu tvojih idijotnih i neargumentiranih odgovora

¸

 

svakom omalo ozbiljnijem poznavaocu autosporta i tehnike je jasno da je tehnika F1 vrh strojarskog i fizikalnog znanja postizanja akceleracije i deakceleracije vozila na krivudavoj cesti , koliko god ti ista promjenis, tolerancije za pogresku od idealnog su vrlo male , znanje savrseno i opet se uspostavi poredak i voznja kakva je bila prije

 

 

sto vise slobode to je najjeftinije u F1 svijetu, u ostalim sportovima te ogranicenja spasavaju, inace ne bi imao sanse protiv tvornica ..itd,itd.

 

a to sto se pravila mjenjaju su price za ovakve poput tebe, jer je tebi to show i pravis romane od toga i cirkus i tako u gro i gro izjava koje izlaze iz F1 ili bilo kojeg drugog auto sporta

 

ako ti to nije argumentirano odes u neki svjetski tvornicki motorsport odjel pa vidi sta je tam i kako, pa nam javi :)

Link to comment
Share on other sites

¸

 

svakom omalo ozbiljnijem poznavaocu autosporta i tehnike je jasno da je tehnika F1 vrh strojarskog i fizikalnog znanja postizanja akceleracije i deakceleracije vozila na krivudavoj cesti , koliko god ti ista promjenis, tolerancije za pogresku od idealnog su vrlo male , znanje savrseno i opet se uspostavi poredak i voznja kakva je bila prije

 

 

sto vise slobode to je najjeftinije u F1 svijetu, u ostalim sportovima te ogranicenja spasavaju, inace ne bi imao sanse protiv tvornica ..itd,itd.

 

a to sto se pravila mjenjaju su price za ovakve poput tebe, jer je tebi to show i pravis romane od toga i cirkus i tako u gro i gro izjava koje izlaze iz F1 ili bilo kojeg drugog auto sporta

 

ako ti to nije argumentirano odes u neki svjetski tvornicki motorsport odjel pa vidi sta je tam i kako, pa nam javi :)

 

 

opet izljavjuješ žešće debilane , neargumetnirane, koje većim dijelom uopće ne odgovaraju na danu temu, te ispunjene vlastitim samoljubljem jer si eto slikao se s ross brawnom :doh:

 

Sve da i stoji ono iz prvog dijela, a ne stoji, to ne mjenja činjenicu da je većina promijena pravila uvođena iz pokušaja da se sport učini zanimljivijim... ostatak promijena je rađen radi ušteda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...