Jump to content

F1 Spa-Francorchamps


Sico

Recommended Posts

naravno da je i sreca faktor,uvjek je bila,i uvjek ce bit. Vettel je napravio puno gluposti,ali je imao i puno pehova,slazem se. Ali ovo mu nije prva sezona u f1, i ovakve voznje i greske su totalno neprihvatljive kad zelis biti prvak,i kad imas daleko najbolji bolid.

 

Sto bi tek bilo da ferrari nije konkurentan,pa da sve "odbacene" bodove red bulla pokuplja mclaren, hamilton bi bio vec daaaleko ispred...

 

Ja iskreno navijam za hamiltona,jer je totalno moj tip vozaca,ne kalkulira previse,vec se bori,i ako je neko ispred njega,pokusat ce sve da ga sustigne,pa cak i po cijenu izljetanja u zadnjih par krugova. Pravi nasljednik montoye i senne. Statistike me ne zanimaju ni najmanje, niti bi ikad volio da mclaren postane toliko dominantan kao ferrari pocetkom desetljeca,pa da se ham prosece prvenstvima,i da gledamo utrke u kojima se iz pocetka zna ko ce/tko smije pobijediti,samo se ne zna sa koliko sekundi prednosti.

 

Kad sve povucemo,svi mi imamo nekog drazeg,nekog omraznijeg, ali tko ne prizna da je hamilton pokazao najvise od svih ove sezone,i ako uzme naslov,bit ce to jedan od najzasluzenijih naslova u zadnjih xx godina, taj nije za ovu raspravu.:thumbsup:

 

takoĐer joŠ jedno objaŠnjenje o Čemu neki vidi kao i ja a neki vide samo beraČa pamuka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

po tom kriteriju 90% sportskih komentatora je nekompetentno za sportove koje komentira, jer u njima nikad nisu sudjelovali :doh:

 

a inače, apropo toga 'bio sam na par trka pa sam najpametniji', na rtl-u ili dsfu, nisam ziher, je Niki Lauda komentator.... čovjek je bio na par trka pa je jelte kompetentan :rofl: :)

taj je dosad lupio više gluposti od bilo kojeg 'nekompetentnog' komentatora :doh:

 

sva sreca pa F1 niti jedan autosport nije nogomet :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

popeo mi se lik vise posred kurca stalno s istim forama. Ok voli ga, skuzili smo, hvala ajmo dalje.

 

Tekst i argument 0, samo jedna te ista fotka :doh:

 

Kaj te jebe? ovo?..ma nije to ništ, jebi ga, ne kužiš i ko te jebe al tek ću ti se sad popest posred kurca, dogovoreno!?

 

aer1o3.jpg

Edited by BABA
Link to comment
Share on other sites

kaj je schumacher trebao pustiti sve te prolaze? covjek je vozio svoju liniju samo ga nitko nije outbreakao

 

to su TRKE...shvatite

 

jedina glupost je ono udaranje hilla, to je pederski i to jako jako pederski

 

ni blizu pederski kao Coulthardovo kocenje na izlasku iz zavoja kad ga je Schumacher trebao obici za koliko 2 ili 3kruga..Schumachera ljudi pljuju radi toga sto lik ce dati sve za pobjedu, ali njegovi rezultati govore sve i to boldanim slovima, a dok Hamilton ne osvoji bar 7 naslova prvaka netreba ga se stavljat u istu recenicu sa kraljem xD

Link to comment
Share on other sites

a temu si pgodio ko prstom u šupak :doh:

 

Pa vidim u ovom topicu više slika od Shumachera, nego bilo čega drugog pa reko kad je bal...:P

 

Poanta clipa nisu Shumijevi potezi, već da je vozio nadmoćan bolid. Recimo da se prošlogodišnja pravila nisu mijenjala tj. da su bolidi ostali isti idučih 7 godina Button bi imao 7 prstena i našla bi se grupa ljudi koja bi ga dizala u nebesa. Shumi je super vozač, ali da je bolji od ostalih nije, a dokaz je 2005. i 2006. kad je imao konkurenciju.:cheer:

 

A utrka u Spa mi je bila odlična. Vettel se ponovo osramotio i nije mi krivo s obzirom koliko se napuhao, a još se sa sise nije skinuo. Velika šteta za Buttona koji je izgubio važne bodove. Alonso neka zaboravi ovu sezonu jer ga sreća služi ko mene kad igram loto. A Hamilton je car. Inače mi je antipatičan kao osoba, proračunat u izjavama, nekako pomukao, ali kao vozač lagano mi postaje jedan od najboljih i svaku utrku se nadam da će se dogoditi dvoboj Alonso - Hamilton jer njih dvojica nisu samo vozači, već trkaći (što se za dosta F1 vozača ne može reći). Još kad bi im se dogodine pridružio Shumacher imali bi što komentirati nakon utrka :) Ipak, največa nada mi je da ih Kubica sve pomete u Renaultu:cheer:

Link to comment
Share on other sites

Malo da podignem thread,da ne gledamo samo slike nekad dobrog vozaca koji je vjecno izjavljivao da zeli voziti za crvene do kraja karijere :P

 

Ne znam koliko pratite flexi-wings sagu, evo jedan zaaanimljivi video s on board kamere Vettelovog bolida u trenutku sudara s buttonom. Dooobro obratite pozornost (gledajte vise puta) na savijanje i njihanje krila dok Vettel ulazi i izlazi iz zavjetrine

 

YouTube - sebastian vettel crash spa 2010

 

Dosta strucnjaka otvoreno raspravlja o tome da se sudari Red Bullovima ne dogadjaju zbog vozackih pogreski,nego upravo zbog tog nevjerojatnog flexi krila,i da je moguce da bolid postaje nestabilan upravo zbog nagle promjene u donoforceu kad bolid naglo izadje iz zavjertine drugog bolida. Dakle,moguce da je to fantasticno krilo prednost,ali i prokletstvo...

Link to comment
Share on other sites

baš se jako vidi.

 

što se tiče prljavih poteza i pripisivanje i nabijanje na nos za određenog vozača, neznam o čemu to sve ovisi.

 

npr. sveobožavanog sennu, Bog mu dao duši lako, nitko nije razapinjao kad se zabio na prvom zavoju drito samo da bi osigurao naslov i nikom ništa, e pa ako to nije šupački onda stvarno, al činjenica je da su svi oni pokvareni i moraju bit za posao koji radi, samo neki više neki manje.

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno jako flexi krilo drito kad izlazi iz zavoja krilo ostane skroz na koso i to zaista može biti razlog sudaru, tako je prije par godina Ferrari koristio nekakav premah preko krila koji je pod elektronskim impulsom stvarao površinu koja je bila izrazito gruba i time povećavao downforce, odustali su od toga jer je bilo malo skupo i da su se vozaći jako teško navikavali na to

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...