Jump to content

F1 Spa-Francorchamps


Sico

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Crni ak stigne Schumachera po rezultatima, a neće nikad, onda će bit hodajuća legenda

 

 

 

Ma nema sanse, pa najveci uspjeh ove sezone je Webber sa 4 pobjede, Hamilton ima 3, dakle to ce valjda biti zabiljezeno kao uspjeh da sa 3-4-5 pobjeda postane svjetski prvak. Kad je postao svjestki prvak imao je 5 pobjeda.

 

Hamilton je samo dobar vozac, legenda nije i cisto sumnajm da ce dostici uspjehe legende.

Link to comment
Share on other sites

ok dado, po čemu je on to tako poseban?

 

Eh kad me tako lijepo pitaš butem se potrudio objasniti

 

- Ja cijenim vozača po njegovim sposobnostima u borbi sa drugim na što Hamilton u 99% slučajeva izađe kao pobjednik

 

-Navodno ima sreće što je došao u Meklaren pa odmah od siline sreće dominira nad Alonsom (navodno najboljim vozačem u tom trenutku)

 

-Hamilton je pretekao više auto u ovoj sezoni nego svi zajedno (da opet je sreća upitna)

 

-Meklaren ove godine nije bio konkurentan Red Bulu ali opet Hamilton ima sreće što je na čelu prvenstva

 

-Hamilton je proglašen najboljim vozačem u ovoj sezoni (da ali kaj drugi strani ljudi znaju,bolje znaju ovi naši sa myhraveb)

 

-Bahat je zato što voli utrku pa krize kao pravi vozač u borbama,bahat je što vozi sa osmijehom na licu a nije u grču kao Alonso,bahat je bio također sad na presici sa osmijehom na licu kad je dodirnuo Webera po ruci i rekao a nadao sam se da bu seifti kar ostao do kraja utrke.

 

Pa ja nemogu vjerovati da nevidite jedino je Montoya (moj idol)nešto slično radio što danas radi Hamilton (moj novi idol)

 

Ja nevolim brzog vozača koji vozi kao kompjuter (slaže krugove)a kad dođe fajt brzo odustane

 

Eto malo ukratko

Link to comment
Share on other sites

Još malo

 

1997 - zadnje utrka Šumaher vs Vilnev a moja prva utrka formule 1 da sam počeo pratiti i to zbog Šumahera (zbog njegove borbenosti).Šumaher nije dozvolio Vilnevu da ga pređe i razbio je sam sebi bolid i izgubio prvenstvo,mnogi ga zamrzili zbog načina agresije kako vozi a ja ga zavolio i redovno počeo pratit formulu 1

Šumaher moj 1 idol sve do trenutka kad je Montoya u brazilu prešao Šumahera i to tako tijesno ali srčano do poda.

 

Montoya moj novi idol i jako mi je žao što je napustio formulu 1 da sam umalo prestao gledati formulu 1 i sad se pojavi Hamilton sličan njima ali u novijem dobu.

Link to comment
Share on other sites

Hamilton je odlican vozac. U pocetku, iako brz, dosta je grijesio vozacki, vozio nepromisljeno, radio sranja,... ali definitivno je sazrio i sad (ove sezone) je stvarno odlican u svim pogledima. I kako sad stvari stoje pred njim bi trebala bit "dobra buducnost".

 

 

1997 - zadnje utrka Šumaher vs Vilnev a moja prva utrka formule 1 da sam počeo pratiti i to zbog Šumahera (zbog njegove borbenosti).Šumaher nije dozvolio Vilnevu da ga pređe i razbio je sam sebi bolid i izgubio prvenstvo,mnogi ga zamrzili zbog načina agresije kako vozi a ja ga zavolio i redovno počeo pratit formulu 1

 

 

:lol::lol: Jeben primjer :lol:

Link to comment
Share on other sites

ma da metneš kobayashia u mclaren ili red bull zavrsavao bi prvi drugi... karikiram, ali me kužite.

 

 

force india ima stvarno boelstan top speed i ubrzanje, kao da ima 150ks više od mercedesa... (što vjerojatno i ima :lol: )

 

naravno,pa koji su oni glupani,sta daju opce silnu lovu za jednog Buttona npr. kad im neki klinac moze za free dizat prva mjesta. Stavili su oni i Kovalainena prosle dvije godine,pa je "osvajao" sta je osvajao.

 

A ova druga recenica ti je OMG,pa znas li ti uopce cije motore Force India ima?

 

Ono za Montoyu takodjer no comment teski,tvoje vidjenje Formule 1 i njenih vozaca je u najmanju ruku vrlooo specificno :drink:

Link to comment
Share on other sites

joj da je kubici bolji bolid :(

skidam kapu covjeku, kolko se sjecam do sad lik nije grijesio (velike greske) nikad i predobro vozi

 

Tako je.... ima srca al eto da ima bolji bolid imao bi boljih rezultata.... ako renault do kraja sezone nebude najkonkurentniji za vrh onda mislim da nema sto trazit tu neg da ode dalje... nebi rekao u ferkana al u redbull definitivno:dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Hamilton je odlican vozac. U pocetku, iako brz, dosta je grijesio vozacki, vozio nepromisljeno, radio sranja,... ali definitivno je sazrio i sad (ove sezone) je stvarno odlican u svim pogledima. I kako sad stvari stoje pred njim bi trebala bit "dobra buducnost".

 

 

 

 

:lol::lol: Jeben primjer :lol:

 

 

dećec, pa nije on dosao u F1 iz borbe s pjetlovima :rofl::rofl::rofl: znao je i prije neku trku odvesti, kuzis

 

uzalud ti komentari kad ni trke ni voznje vidio nisi, niti znas gdje je greska, niti kad , niti zasto

 

ostaje ti samo da gledas kak Hamilton melje sve ispred sebe vec u iducem tjednu na najglupljoj mogucoj stazi na kojoj sam bio vise puta i za koju znam, Monzi

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

ma da metneš kobayashia u mclaren ili red bull zavrsavao bi prvi drugi... karikiram, ali me kužite.

 

kubica čuda radi sa renaultom i primjer je odličnog vozača.

 

force india ima stvarno boelstan top speed i ubrzanje, kao da ima 150ks više od mercedesa... (što vjerojatno i ima :lol: )

 

Force india ima identican motor kao i Mercedes GP i Mclaren :), ali je drukcije podesena aerodinamika sto mu je i najbitnije da mu poraste top speed:)

Link to comment
Share on other sites

kakav bozji montoya, taj u svojoj cijeloj karijeri u f1 nije ostavio traga vrijednog spomena.. je radio pizdarije i bio nepromišljen, pa je eto vidim nekima zakon...

 

U vrijeme Šumaherove vladavine popularnosti u F1 Montoya je u Wiliamsu nakon jedne sezone postao 2 najpopularniji vozač F1.

 

Montoya je u vladavini Šumahera i Ferarija prestigao na stazi 3 puta a njega Šumi nije niti jednom.

 

Montoya je preticao bolide s vanjske strane dok drugi nisu mogli nikako zbog aerodinamike, pa frende ja nekužim šta je za tebe vrijedno spomena ili ti možda nisi vrijedan da se raspravljam s tobom o kvaliteti vozača F1...

Link to comment
Share on other sites

dećec, pa nije on dosao u F1 iz borbe s pjetlovima :rofl::rofl::rofl: znao je i prije neku trku odvesti, kuzis

 

uzalud ti komentari kad ni trke ni voznje vidio nisi, niti znas gdje je greska, niti kad , niti zasto

 

ostaje ti samo da gledas kak Hamilton melje sve ispred sebe vec u iducem tjednu na najglupljoj mogucoj stazi na kojoj sam bio vise puta i za koju znam, Monzi

 

čovijek se neki put stvarno mora čudit tvojim izjavama, al neki put su i baš zabavne:lol:

Link to comment
Share on other sites

dećec, pa nije on dosao u F1 iz borbe s pjetlovima :rofl::rofl::rofl: znao je i prije neku trku odvesti, kuzis

 

uzalud ti komentari kad ni trke ni voznje vidio nisi, niti znas gdje je greska, niti kad , niti zasto

 

ostaje ti samo da gledas kak Hamilton melje sve ispred sebe vec u iducem tjednu na najglupljoj mogucoj stazi na kojoj sam bio vise puta i za koju znam, Monzi

 

Ma molim te Dominik, pričaš gluposti. On samo ima puno sreće (pogotovo u trkama u kojima pobijedi), inače ne zna voziti i niš ne valja. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

U vrijeme Šumaherove vladavine popularnosti u F1 Montoya je u Wiliamsu nakon jedne sezone postao 2 najpopularniji vozač F1.

 

Montoya je u vladavini Šumahera i Ferarija prestigao na stazi 3 puta a njega Šumi nije niti jednom.

 

Montoya je preticao bolide s vanjske strane dok drugi nisu mogli nikako zbog aerodinamike, pa frende ja nekužim šta je za tebe vrijedno spomena ili ti možda nisi vrijedan da se raspravljam s tobom o kvaliteti vozača F1...

 

dado, ja sam iznio svoje mišljenje, ti svoje, a malo se moramo i sprdati između. :cheer:

 

svatko ima svoje favorite :)

Link to comment
Share on other sites

da, samo Mercedes i Mclaren imaju iste motore

 

99% sam siguran da si u krivu i da Force India ima POTPUNO iste motore kao i McLaren i Mercedes.

 

Isto tako znam da Ferrari, Sauber i Toro Rosso koriste 100% identične motore...u to sam 100% siguran.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...