Jump to content

F1 Monza


Sico

Recommended Posts

rima će sad ko baba :)

 

 

dećec, pa nije on dosao u F1 iz borbe s pjetlovima :rofl::rofl::rofl: znao je i prije neku trku odvesti, kuzis

 

uzalud ti komentari kad ni trke ni voznje vidio nisi, niti znas gdje je greska, niti kad , niti zasto

 

ostaje ti samo da gledas kak Hamilton melje sve ispred sebe vec u iducem tjednu na najglupljoj mogucoj stazi na kojoj sam bio vise puta i za koju znam, Monzi

 

 

 

imaš pravo svima je pokazao, slobodno tako i u idućoj utrci :D

 

 

 

i opet promašim samo jedan par, da petrov nije završio utrku mogao sam 100€ dignut

Link to comment
Share on other sites

ferrariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .....

 

vettel je super rijesio na kraju 4ti...

nije mi jasno di je rosberg izgubio toliko vremena

 

 

u sredini kadra hrvatska zastava :)))

 

i ovaj fajt oko boce lool

 

 

btw al ga ovaj stari drobi...

prije ces se hladit u paklu nego ovi naredit nesto vettelu LULZ

Edited by Noci_jr
Link to comment
Share on other sites

Joooj kak sam uživao kad je crnček spotrgao kotač. Skačem od veselja, a stari me pita kaj je. Rekoh gle usporenu snimku pa vidi nadobudnog crnčeka. Da se kužimo nemam niš protiv njega i dapače sviđa mi se njegova neziheraška vožnja, al hebiga nije mi tip nikako sjeo. Nije ni Alonso, Massa mi je veća ljudina, al s manjkom vozačke hrabrosti.

Link to comment
Share on other sites

Eh da....vidjet ćemo što će biti na par zadnjih utrka...

 

Imaju problema s motorima, jer se mehanizam ventila razloha i onda gutaju previše zraka...

to je riješeno poslije bahreina

Ferrari može koristiti motore koje su već koristili tijekom sezone. Ovo im je zadnji novi motor, ali ne i zadnji u sezoni ako se ne varam.

točno :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

najgluplja staza na svijetu, kad stave zivi pjesak na 1 sikanu onda mozda pocne liciti na nesto gdje se moze fer voziti

 

Znamo da je ne volis nikako, al to su tvoji razlozi...no atmosfere ko tam nema nigdje.

 

Al za pijesak sam prvi da se vrati jer ovak se na svim stazama praštaju greške...u određenoj mjeri

Link to comment
Share on other sites

Taman se zurio doma i upalim Tv vidim berac pamuka leti van :D

Ja odmah me oraspolozilo, dalje mi je bilo nebitno, bilo mi je zao sta Webber nije bolje, ali i ovako je ok...

Nadam se da ce bit bolje u iducim utrkama za Webbera, barem bolji od one mulcine sa njime u momcadi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...