Jump to content

Ken Block videos


Recommended Posts

  • Replies 489
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

i da se đozi počinje pjenit :D

 

ma ne,

ja se samo moram slozit s tobom, a to je da bi se iz one crne pusilo ko iz kocnica fiestice :D

 

negko kako se zove mala da je stavimo u "onaj" topic tamo gdje spada :naughty:

 

btw, da definitivno nije wrc vozac, al definitivno nisu ni kadrovi drifta snimani 443.16 puta, i ne poplahne ga bas svaki golobradi decec pocetnik

Link to comment
Share on other sites

ne, ti imas...

 

 

http://hr.wikipedia.org/wiki/Ironija

 

 

 

Pa tko ovdje misli da je on najbolji vozac svijeta? Ili da oni njegovi filmici se snime iz jednog pokusaja :lol:

 

Tako da ne kuzim bas s kim se bori ekipa koji tvrdi da on kao nije nis posebno jer mu se filmici snimaju iz vise pokusaja i jer ima ljudi na svijetu koji ga mogu pobijedit :lol:

Link to comment
Share on other sites

I opet ću ja reć - 50% vozača s ovog foruma da imaju pare kao Ken Block i da imaju stazu svaki dan i volju za vježbanjem, u roku godine dana bi naučili ovako vozit i snimit one silne "gymkhane" iz 500 pokušaja u kojem sve izgleda nevjerojatno i ludo, a zapravo je ništa posebno.

A vi sad recite da ja serem.

Link to comment
Share on other sites

Đozi baš si kmet.

 

Ja ne razumijem gdje ti vidiš da sam napisao da on nema pojma? Napisao sam da on ne radi ništa spektakularno što ne bi mogao netko drugi (od vozača) s tolikim budžetom, vremenom za treninge i stotinama ponavljanja. Uostlaom, eto kako on stoji u istoj stvari sa Tannerom.

 

Osim toga, sumnjam da bi cigla mogao izvest nešto ovakvo:

 

YouTube - Tanner Foust Street Drift: Mulholland Highway

Edited by Brklja
Link to comment
Share on other sites

filipe ne seres...ovo sta su vozili ovdje na ovom filmicu sa ovim fiestama je zajebancija..

nema tu tehnike prevelike..a oni filmici sta on snima je kurac.,,.

staze su CRNE od guma koliko je to vjezbao..

i naravno sve se snima i montira kasnije.

obicni papak po meni!!!

Link to comment
Share on other sites

opet vi o ken blocku :D

pa covjek je vozio sekundu sporije, nije da ga je ovaj namazao za 15 sekundi...

a i kao da ovaj tanner foust nema isti budzet i iste uvjete za treninge...

po ovom kaj je videno danas je brzi foust a sutra bu block...

obadva jebeno voze i to je to....

a to kaj bi svi tak mogli da imaju para, e jebiga sta bi bilo kad bi bilo....

Link to comment
Share on other sites

Block sigurno nije talenat kakvog svijet nije vidio, ali čovjek zabavlja ljude i uz izvrsnu produkciju i naplati to. Tko god kaže da ne zna voziti je stvarno zakinut jer ipak vozi za Ford u WRCu. Ne ostvaruje neke iznimne rezultate, ali čim ga je neki idiot koji radi za firmu koja se utrkuje od 1905 uzeo nešto znači:thumbsup:

 

Brklja, ti možeš sa svojim BMWom raditi triput luđe stvari, ali ne možeš i ne znaš to prodati, ne trebaš biti ljubomoran:P

 

A da ima ljudi koji bi puno brže i bolje vozili da imaju novaca, e pa da je baba muško, zvala bi se Duško:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

I opet ću ja reć - 50% vozača s ovog foruma da imaju pare kao Ken Block i da imaju stazu svaki dan i volju za vježbanjem, u roku godine dana bi naučili ovako vozit i snimit one silne "gymkhane" iz 500 pokušaja u kojem sve izgleda nevjerojatno i ludo, a zapravo je ništa posebno.

 

 

Seres :)

 

Kao prvo; ne vozi on samo "Gymkhanu":doh:

 

Kao drugo; isto kao sto bi 50% foruma da imaju pare, veze i vjezbaju svaki dan mogli u F1 vozit :lol: U biti jos jednostavnije jer F1 se stalno vozi po istim stazama, samo njih par treba izvjezbat :lol: Lakse nego sve ovo sto vozi Block :)

 

Sto ste zapeli za Kena :huh: Vozac u automotosportu, kao i mnogi drugih. Sigurno ima mnogo boljih vozaca, ali jos sigurnije ih ima puno vise losijih. Samo sto se sjetio ove fore s filmicima i super su filmovi.

 

A to sto vi mislite da ste otkrili toplu vodu sto se "skuzli" da se puno puta snima pa spaja, itd... to je druga stvar :lol: Ali ako vas veseli :cheer:

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Ken Block videos

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

Announcements


×
×
  • Create New...