Jump to content

Ken Block videos


Recommended Posts

  • Replies 489
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Zanimljive su mi ove izjave:"50% foruma ovo, 50% foruma ono".

Bila riječ o f1, wrc...uvijek bi 50% foruma to radilo bolje.

 

Trebate shvatiti da su to razine natjecanja gdje najboljeg i najgoreg dijeli nekih 5% razlike u sposobnostima, ako i toliko i da je i onaj najgori bolji od 90 posto odlicnih vozača inače ne bi bio ondje gdje je.

Link to comment
Share on other sites

uvijek isto.. jal... ja mislio da ga je ovaj ponizio, a ono po sekunde.. wow..

meni su clipovi super.. i dalje ne razmisljam niti se zamaram time.. volim i snowboard.. i skate.. i sve sto ima veze s tim.. tako i DC brand..

i kao sto je netko vec rekao.. tip se sjetio dignut lovu na tu foru i dobro se zabavlja..

cak ga i ja namazem na Dirt 2 :D

Link to comment
Share on other sites

Koa sto ej receno..jedno 40% foruma bi moglo doci na razinu cigle sto se tice vozackih sposobnosti da ima na raspolaganju toliko novaca za auto , gume , treninge i sve sto uz to ide. Na kraju je potrebna jebena ideja i snimatelji da se to zabiljezi i unovči kao sto je to napravio on.

 

Kraj priče

 

Jel sad netko bolji ili losiji..pa realno cigla je popusio za sekundu, isto kao sto netko na SR-u za stotinku popusi. Pa je popusio je, da li to znaci da je losiji ? U toj trci trenutno da ali neznaci da je u cijelom zivotu losiji wtf ?

 

A i da je sto onda ..

Link to comment
Share on other sites

Kakva se frka potkurila iz mog komentara, jao...

 

Dakle, budući da vidim da se svašta može iščitat iz onog što sam mislio da sam jednosmisleno rekao....

 

Ken Block dobro vozi. Dobar je, doista. Da li je jebeno-super-dobar-wow-izvrstan? Nope, po mojem SKROMNOM mišljenju nije ništa posebno. Zašto ništa posebno? Jer bi *ja vjerujem* 50% ovog foruma s tim parama i tim treninzima moglo jednako dobro bit. Dakle, prema mom mišljenju, prosjek.

 

Da li je to što je on uspio napravit - filmići, reklame, itd. atraktivno i uspješno? Apsolutno. Da li je digao hrpu para? Je, svaka mu čast, tu mu skidam kapu i nema se kaj reć. Čovjek je popularizirao naziv gymkhana za koji (opet vjerujem) 99% ljudi nije nikad ni čulo prije nego je vidlo njegove filmiće.

 

Svaka mu čast na svemu tome. I dalje ću si svejedno uzet za pravo da kažem - vozi dobro, ali ništa posebno da ću se tome čudit ili skidat kapu i prepričavat to sutra frendovima.

Link to comment
Share on other sites

Kakva se frka potkurila iz mog komentara, jao...

 

Dakle, budući da vidim da se svašta može iščitat iz onog što sam mislio da sam jednosmisleno rekao....

 

Ken Block dobro vozi. Dobar je, doista. Da li je jebeno-super-dobar-wow-izvrstan? Nope, po mojem SKROMNOM mišljenju nije ništa posebno. Zašto ništa posebno? Jer bi *ja vjerujem* 50% ovog foruma s tim parama i tim treninzima moglo jednako dobro bit. Dakle, prema mom mišljenju, prosjek.

 

Da li je to što je on uspio napravit - filmići, reklame, itd. atraktivno i uspješno? Apsolutno. Da li je digao hrpu para? Je, svaka mu čast, tu mu skidam kapu i nema se kaj reć. Čovjek je popularizirao naziv gymkhana za koji (opet vjerujem) 99% ljudi nije nikad ni čulo prije nego je vidlo njegove filmiće.

 

Svaka mu čast na svemu tome. I dalje ću si svejedno uzet za pravo da kažem - vozi dobro, ali ništa posebno da ću se tome čudit ili skidat kapu i prepričavat to sutra frendovima.

 

 

Kada limar uzme neku gnjilu kramu za slagati , može ispasti vrhunski , a može i dalje ostati krama.

 

Ovisi o trudu i , naravno , financijama.

 

Isto tako , vrhunski limar će iz prve nešto povariti i poravnati , malo lošiji će iz više puta napraviti isti rezultat

 

Da može svaki limar napraviti vrhunski posao - ne može

 

Da svaki limar može sfušati - može

 

Isto tako i taj Block, bitan je krajnji rezultat.

Filmići izgledaju jebeno , zanimljivi su za pogledati.

 

Kako je on došao do toga nije , zapravo , niti bitno.

 

Ali treba mu skinuti kapu na ideji i uopće da se netko , tko ima love , uopće upusti u ovo. Ali njega to zabavlja.

 

Činjenica , na ovome forumu , ali i općenito u HR , ljudi NIKAD nisu zadovoljni , uvijek se traži dlaka u jajetu. Uvijek , ako je nešto dobro , na kraju ima neki ALI.

 

To se najviše vidi po autima tu , netko juri , ali to nije dovoljno jer može to još brže...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Pa to i kažem.

A tek njegovi počeci, razbijao se redovito.

Ja i dalje tvrdim da je lik sigurno bolji vozač od 99% foruma.

 

 

Lool, jok nije, ipak tu da dodje ne bi doso do glasa kak bi mu ovi dezurni objasnili haahahaha... :doh:

Edited by 444IN
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Ken Block videos

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

Announcements


×
×
  • Create New...