Jump to content

Ken Block videos


Recommended Posts

  • Replies 489
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Meni se cini da ste malo prestrogi prema "cigli", evo mille kaze da je uzivo vidio takav show i da je bio super, al mu je "cigla" dosadan.

Nije mi bas jasno zakaj mu je sad ovaj filmic dosadan, a pred par dana mu je to isto samo uzivo bilo zakon i interesantno.

Vjerojatno jel je ovaj to prvi isfurao proslavio se zbog toga i sad je bas on dosadan.

 

Vidim najveci problem je sto je pokusavao nekoliko puta, sve neki rally frajeri ovdje koji bi to iz prve odvezli?

Pitajte Ivu i brklju i mrguda..... Koliko je to lako i jel se izvrte koji put.

Jel Block neki vrhunski rally vozac(ocito nije kad je 19.), jel svejedno zna vrhunski vozit auto po gymkhani, zna inace nebi nikad ni snimili ovaj filmic da tako izgleda.

Mozda je prosao dobro 100x po istom mjestu al su htjeli da bude jos cm blize....

 

Uostalom nek sloze gymkhanu i live daju Loebu da odvozi sto je slicnije voznji na filmu, ak ne odvozi iz prve nek mu uzmu sve naslove(dam se kladit da nebi odvozio iz prve ni slicno)

 

Na kraju krajeva ni meni sad vise nije interesantno ko prvi na koji su svi poludjeli, istina da ovaj nije najbolji rally vozac, ali cijenim sto i ovako zna odvozit pa makar iz nekoliko pokusaja.

Ako se ne varam ima i natjecanje u gymkhani pa nek dode neki rallyas okusat se sa Blockom mozda je ovaj bolji u tome.

Link to comment
Share on other sites

E baš to, neki neznaju kontrolirat auto od 100 konja kad prokliže 10cm ................:D a Block je dosadan i ponavlja se............ hahaha ,čovjek se igra sa brutalnom igračkom i kontrolira auto koji proklizava cijelo vrijeme sa sva 4 kotača

 

A kak još može zdriftat a da već nije viđeno, ima tko ideju?????....nek nacrta koerografiju...............

Link to comment
Share on other sites

aj recite vi meni nesto... gledanje CDCa cijeli dan kako driftaju po istoj stazi nije dosadno?

jeste li vidili nesto novo? da je netko driftao prednjim kotacima s BMWom, ono naopako?

da je prošao suparničkog vozača ali ušao mu kroz zadnja vrata i izašao na prednja?

 

laprdate...

Link to comment
Share on other sites

Dosadno je zato sto nema nekog zadanog opipljivog cilja za srusit(tipa vozit ispod 10 sekundi), kao da nogomet nije dosadan, ali ima opipljivi cilj, zabit vise golova od drugog.

Ovdje je sve vise odokativne metode, bilo bi mozda interesantnije da su neki senzori pa mjeri tko je prosao najblize, zbroji se ukupni score, pa je taj pobjednik :D:

Link to comment
Share on other sites

aj recite vi meni nesto... gledanje CDCa cijeli dan kako driftaju po istoj stazi nije dosadno?

jeste li vidili nesto novo? da je netko driftao prednjim kotacima s BMWom, ono naopako?

da je prošao suparničkog vozača ali ušao mu kroz zadnja vrata i izašao na prednja?

 

laprdate...

 

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Pekx changed the title to Ken Block videos

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

Announcements


×
×
  • Create New...