Jump to content

Grobnik - FAQ, Tips&Tricks


Raptor6767

Recommended Posts

gume tak pumpas kad hoces biti spor i ici kuci bez istih

 

a 8 i 9 vrijedi za michelin, yokohama, pireli,dunlop imaju drugacije oznake

 

Sry, nisam nigdje spomenuo da mislim na michelin, navikao se samo o brojevima pričat. :lol:

 

Gume tak pumpaš ako hočeš da ih ne uništiš u 6 krugova.... ;)

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ja ti govorim iz iskustva s pumpanjem guma na grobniku. Inače na cupu smo ih pumpali visoko, i kada smo bili na pretprošlom Track Day-u, je bila na 2.2, raspala se u 6 krugova, iako je i prije bila loša. Govorim o cestovnoj gumi.

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ja ti govorim iz iskustva s pumpanjem guma na grobniku. Inače na cupu smo ih pumpali visoko, i kada smo bili na pretprošlom Track Day-u, je bila na 2.2, raspala se u 6 krugova, iako je i prije bila loša. Govorim o cestovnoj gumi.

 

iskustvo ti ne znaci nis, vrijeme je mjerilo

 

o cestovnim gumam pricamo, naravno

Link to comment
Share on other sites

a jbg-a, malo sam se zaletio vjerovatno, ja govorim o mojem iskustvu, kako ja to radim, i kako su me učili. :) Za brze krugove, odvoziš 3-5 krugova, i u boks, gume, promjenti malo set ako je potrebno,i ajmo opet 3-5 brza kruga.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ja pumpam samo jednom gume u 3 brza kruga i nista ne diram, na focusu u trci iza losije gume jače napumpane naprijed novije malo slabije napumpane, sve 4 gume lose...ne nove i odvezem kvalifikacije i 14 krugova trku....kod slika druga pjesma...nikad se nesmiju ispustati slikovi, pogotovo kad su vrući....Dominik malo vise zna o gumama i iskustvo sa svjetskih staza uz Seat supercopa, Eurocup i WTCC naravno :) Pozdrav....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Koliko je ono Colak vozio onog E92 M3?

Uhhh sta sam gladan,auuuuu :D

 

Ugl.KrunoLuzer je reko da je brzi od M3 na grobniku pa mi nije bilo jasno na koju on foru moze ic iapod 1.45 :D

 

1:43 na starim gumama iz WTCC-a koje su kasnije pukle:lol:

Link to comment
Share on other sites

Evo pogle gore sve mi se cini da krivo mislis :D

Lako se djeci hvalit kak si brzi od M3 na Grobniku :rofl:

 

Kaj se sada pravis glup.ovaj je pitao ko je iso brze m3 ili ja ..

I ja sam rekao po vremenu ja... I kaj dam krivo reko?

Link to comment
Share on other sites

Kaj se sada pravis glup.ovaj je pitao ko je iso brze m3 ili ja ..

I ja sam rekao po vremenu ja... I kaj dam krivo reko?

 

Reko si da ti je Viper reko da on nemoze vozit sa M3 ispod 1:50,a da ti ides sada napadat vrijeme ispod 1:50 ....

Uostalom evo Rajmond ti je napiso da ima snimku di M iz 0 ide 1:46 zasto uopce dalje raspravljat :D

 

Uhhh sta volim kad se pravis pametan :)

 

Al nebitno duzan si klopu :*

Link to comment
Share on other sites

Reko si da ti je Viper reko da on nemoze vozit sa M3 ispod 1:50,a da ti ides sada napadat vrijeme ispod 1:50 ....

Uostalom evo Rajmond ti je napiso da ima snimku di M iz 0 ide 1:46 zasto uopce dalje raspravljat :D

 

Uhhh sta volim kad se pravis pametan :)

 

Al nebitno duzan si klopu :*

 

Viper je reko ovom decku u taxi driveu da nemre ici ispod 1, 50 sa tim setupom koji ima na autu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...