Jump to content

Grobnik - FAQ, Tips&Tricks


Raptor6767

Recommended Posts

Dakle, pošto ima jako puno postova/threadova na ovu tematiku, zamislio sam ovaj topic kao mjesto gdje ekipa može raspravljati i Grobniku:

 

vremenima

setupu za stazu

gumama (pumpanje, koje su najbolje)

.

.

.

.

 

Uglavnom, da stavim layout staze:

 

grobnik_pista.jpg

 

circuitojg5.jpg

 

Karakteristike staze:

 

Dužina: 4.168,75 m

Duljina (u zavojima): 2.017,63 m

Širina: 10 m

Širina na startnoj liniji: 15 m

Broj zavoja: 15

Sudačka mjesta: 25

Vozi se lijevi krug

Link to comment
Share on other sites

bilo bi fora kad bi netko ko je cesto dolje snimio kakav onboard video s komentarima o prolasku zavoja, kocenjima i slicno.. za newboove koji se spremaju na stazu prvi put :)

 

(ima vec onboard videa, al ne s komentarima.. zapravo vidio jedan, Foxov)

Link to comment
Share on other sites

bilo bi fora kad bi netko ko je cesto dolje snimio kakav onboard video s komentarima o prolasku zavoja, kocenjima i slicno.. za newboove koji se spremaju na stazu prvi put :)

 

(ima vec onboard videa, al ne s komentarima.. zapravo vidio jedan, Foxov)

 

Potpisujem! :thumbsup:

 

Naslov videa bi mogao biti "Grobnik for dummies".. :lol:

 

P.S. Rajmond, ako baš nitko ne stavi takav video onda računamo na tebe! ;)

Link to comment
Share on other sites

ajmo onda odmah, na koliko pumpate gume, koliko više ulja stavite, koliko brzih krugova u komadu radite?

 

bump... :D

 

od sto trkača glasa čuti nijednog ili se takve informacije jednostavno ne dijele preko foruma? :eek:

 

 

kolko vidim do petka yebeno vrijeme i onda u subotu koji pljusak i malo hladnije... :doh: :)

Link to comment
Share on other sites

bump... :D

 

od sto trkača glasa čuti nijednog ili se takve informacije jednostavno ne dijele preko foruma? :eek:

 

 

 

Tesko ti je razumjeti putanje, ako nikada nisi vozio. Kada se vidimo u subotu, idemo zajedno na stazu i pokazat cu ti di grijesis.

 

Subota 12.02. je odlicna za trening, nece biti velike guzve.

Link to comment
Share on other sites

Reneco ne postoji, postoji Reneko ;)- i ja ne govorim o cijeni TD-a u negativnom kontekstu - TKO VOLI NEK IZVOLI.

 

ALI, najviše "pritužaba" od ekipe na "zidiću" sam čuo upravo radi troškova TDa - od guma, benzina pa do "skupih" (to je relativno, zavisno o financijskoj situaciji individuue i prioritetima) startnina.

 

Eto, samo toliko.

 

 

Ja da si mogu priuštiti, vozio bih svaki TD i ne bi me ni najmanje hebalo 4-5 auta koji love vremena (dapače, tih nekoliko napravi manje krugova od "nas" koji ne lovimo rekorde).

 

Samo sam na to mislio.

 

onda su izabrali krivi hobi

Link to comment
Share on other sites

mora se priznati da je 2010. sezona bila daleko najslabija do sada, no rezultati su kakvi jesu, zato je boje gledati vremena staza

 

recimo Cabar gdje jedan Michl vozi 3:01, sto je svjetski rezultat, Buzet gdje je granica za aute oko 2,36 itd, itd... a nasi brdasi nisu ni blizu tome

 

zato sam i rekao da bi bilo zanimljivo vidjeti Krainca na grobniku s RS-om i usporediti ga s Hrvojem

 

osobno se ne bih kladio na Krainca :)

Link to comment
Share on other sites

mora se priznati da je 2010. sezona bila daleko najslabija do sada, no rezultati su kakvi jesu, zato je boje gledati vremena staza

 

recimo Cabar gdje jedan Michl vozi 3:01, sto je svjetski rezultat, Buzet gdje je granica za aute oko 2,36 itd, itd... a nasi brdasi nisu ni blizu tome

 

zato sam i rekao da bi bilo zanimljivo vidjeti Krainca na grobniku s RS-om i usporediti ga s Hrvojem

 

osobno se ne bih kladio na Krainca :)

 

sa istim autom ili svako sa svojim RS-om?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...