Jump to content

F1 Novosti


Don-0007

Recommended Posts

ok maldonado je kamikaza al ovdje je i webber mogao malo više po vanjskoj i ostavit nešto prostora...

 

Alonso fakat čuda radi u ovom Ferrariju

 

A kimi ako pobijedi, samo čekam pressicu i 'i dont care' odgovore na pitanja o događajima iza sebe :D

Link to comment
Share on other sites

Fantastična utrka! Svaka čast Raikonenu,Alonsu i Vettelu i po meni su trenutno definitivno svijet za sebe u F1! Sad je jasno da će Alonsu trebat najmanje 1 pobjeda u zadnje dvije utrke,ako želi skinut tih 10 bodova razlike..

Edited by Lamb of God
Link to comment
Share on other sites

slazem se, frajer je guzicar na entu

kad je takav madjionicar koji kurac nije presao buttona na tvrdjim i starijim gumama neg se mucio iza njega 6krugova?

a getriba sa dugim prenosnim omjerima, smanjen downforce, svjezije gume...

 

bljak

Link to comment
Share on other sites

Slažem se,mogao je odmah završiti utrku da je na početku bio samo malo jači sudar i sigurno bi bio nešto lošije rangiran da nije izlazio safety car i da nije odustao Hamilton,ali kako je prestigao Buttona i stisnuo Alonsa na kraju je sjajno i zaslužio je 3.mjesto,isto kao i Alonso 2. a Raikonen je bio lud ko šlapa,pogotovo u razgovoru s timom :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ma ponaša se ko dijete.

 

Tamo u onoj kućici gnjavi Raikonnena koji ga ne doživljava i koluta očima, onda na podiju pokušava imitirat raikkonena pa najmerno kaže 'we could have fucked it up' da bi ispao faca jer psuje, i onda još zalije Coultharda jer kao to je fora.

 

A Raikkonen je kralj.

 

How does it feel to win a race?

 

Nothing special.

Link to comment
Share on other sites

da je alonso to napravio svi bi bili sretni...

 

meni je ovo bila odlicna utrka, jedva cekam da vidim kako ce bit dalje, ali ne navijam ni za ferrari a pogotovo ne za alonsa, pa se nadam da ce vettel uzet prvenstvo, jer jedini to i moze, s obzirom da je nerealno za ocekivat da ce raikkonen dobit...

Link to comment
Share on other sites

odlićna trka, vettel je odvozio odlićno koliko god ga svi omalovažavali, istina imao je sreće, al svejedno-startao je iz boxa.

 

hamilton :notworthy: odmah mi se digao u očima kad je pitao za rosberga i karthekyana jesu dobro :notworthy:

 

alonso standardno dobar, al mislim da nema nikakve šanse za prvenstvao kad vettel dođe 2x sa kraja poredka na 3. mjesto.

 

Kimi legenda samo takva, kako odhebava ove prek team radia, to je strašno

Link to comment
Share on other sites

Kimi je car...on je vozač, pilot...i normalno je da je hladan...a Vettel je još mlad, David mu je trebao trisku jednu zalijepiti što ga je smočio....

 

Nije Vettel bio zloban malo je htio uvesti smijeha za publiku ali nije mu namjestu izjava..da vjerovao sam da imam šansu za podij

Link to comment
Share on other sites

mene je toliko oduševilo to pitanje, toliko imam drugu sliku o njemu, u svemu tome je odvojio vremena da pita za kolege, ujedno i budućeg timskog kolegu.

 

svaka mu čast i vozio je dobro do PONOVNOG rikavanja bolida, možda i nije pogriješio potpisavši za merc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...