Jump to content

F1 Novosti


Don-0007

Recommended Posts

Nije Vettel bio zloban malo je htio uvesti smijeha za publiku ali nije mu namjestu izjava..da vjerovao sam da imam šansu za podij

 

Vettel je dijete koje pokušava privuć pozornost. Em tamo ko neki attention whore maltretira Raikkonena na vaganju, em poslije s onim namjernim ubacivanjem fucked up i bloody fast car, em s tim zaljevanjem Coultharda... Grow up.

Link to comment
Share on other sites

fetl je debil al je najbrzi na gridu, alonso po meni najkompletniji vozac ove sezone s obzirom sto izvlaci iz ferarija koji i nije bas u klasi ko redbull i mclaren, prvi put vidio nesto pozitivno kod crnje to što je pito ostale vozace jel su dobro. Al Kimi je kralj kraljeva bio i ostao :D , vidio priliku i iskoristio je na najbolji nacin :). predobra trka

Link to comment
Share on other sites

a si vidija koje oko ima hamilton? vidio coek da je tamo zaostalo neko polje pamuka pa da ubere :D

 

btw kimi je prejak ..

 

they gave me shit because i didnt smile :D

 

 

btw webber je trebao pobrat 2 kazne jebote.. a ovi nista..

 

 

ovaj perez je napravio isto kad se vratio na stazu ko i weber.. samo nije imao srece jer su se svi iza njega nabubali

Edited by Noci_jr
Link to comment
Share on other sites

Q. (Leonid Novozhilov - F1 Live) Kimi Raikkonen, how and with whom and how many days will you celebrate this win?

 

KR: I have almost two weeks. As long as I manage to get myself to the next race I think the team is happy. I try to get home at some point.

 

Totalni car :D

Link to comment
Share on other sites

StickerPoint iz Istre radi te majice, potrazite ih na FB, vidio sam danas negdje da su stavili tocno ovakvu kakvu je i Nicko stavio, a mogu vjerojatno napraviti i kombinacije po zelji:

 

https://www.facebook.com/stickerpoint.hocunalju?fref=ts

 

Koliko dode majca?

 

Ne koristim face, jel imaju mozda nalju za auto "leave me alone, I know what I'm doing" tipa? Ako ne, nek im netko predlozi. Recimo ovako nes ko na majci, slika formule i taj natpis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...