Jump to content

Vaša iskustva s kombiniranjem dijelova iz različitih xenon kitova


Recommended Posts

Jučer baš zamjenio žarulje. Lijeva izgubila boju, počela svijetlit ko halogenka pa zamjeni obje. Samo kupio nove žarulje i stavio ih na postojeće balaste. Radi najnormalnije sve ko i prije.

 

I kod mene je bilo tako, koju god žarulju stavio, naravno ako je bila ispravna, radilo je :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo "H7R", jel kakti te R imaju neku traku nakeljenu tak da farovi bez leće ne raspršuju svjetlost okolo ali meni je to sve isto. Možda ove fokusiraju malo bolje ali moj far ima onu plastičnu kapicu uspred žarulje tak da i prije nije smetalo vozačima iz suprotnog smjera ali ajd, kad sam uzimao nove žarulje, reko budem i to uzeo...

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo "H7R", jel kakti te R imaju neku traku nakeljenu tak da farovi bez leće ne raspršuju svjetlost okolo ali meni je to sve isto. Možda ove fokusiraju malo bolje ali moj far ima onu plastičnu kapicu uspred žarulje tak da i prije nije smetalo vozačima iz suprotnog smjera ali ajd, kad sam uzimao nove žarulje, reko budem i to uzeo...

 

je a kako ti znaš dal smetaš vozačima ili ne ?

 

2 gabre .. nije poanta u više svjetlosti već u boji svjetlosti ..

Link to comment
Share on other sites

to da li smetam drugima riešim na način da po gradu spustim farove na -2 u kabini i riješeno, kad iziđem na otvorenu dignem

 

no ja bih malo manje plavo...

 

oće tko kupit 2x6000k žarulje, vozile 10k km? dam samo da prodam :)

Link to comment
Share on other sites

da pitam kad je već tema slična..

 

kad upalim xenon jedna žarulja se upali normalno a druga samo blicne na pola sekunde i ne radi?

 

jel problem u žarulji, balastu ili eventualno kontaktu nekom, instalaciji?

Link to comment
Share on other sites

meni nakon 3 godine riknuo balast i od jensa kupio drugi za jako dobru cijenu i još mi ga dofurao u Zabok.....

 

ugl. nemam nikakvih problema, sve radi normalno i bez greške........

 

BTW: preporučam Jensa kaj se tiče toga jer i u slučaju da i dođe do nekih problema s njim nećeš imat nikavih natezanja, vozit se bez svijetala tjedan dana i sličnih glavobolja.....

Link to comment
Share on other sites

da pitam kad je već tema slična..

 

kad upalim xenon jedna žarulja se upali normalno a druga samo blicne na pola sekunde i ne radi?

 

jel problem u žarulji, balastu ili eventualno kontaktu nekom, instalaciji?

 

Meni sa istim simptomima krepala zarulja. Stavio drugu i peri dalje.

Probaj zamijenit zarulje... stavi ovu koja radi na mjesto ove koja samo blicne. Ako se normalno upali, onda je zarulja. A ak isto samo blicne onda je balast. ;)

Edited by FlashBack
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...