Jump to content

KOE Kragujevac 2011 7.-8. 5.


Vanjica

Recommended Posts

Zax i ja ušli u TOP 8 na King of Europe, poizbacivali smo talijane, mađare, rumunje..., koji su došli sa kamionima, novim gumama, timom mehaničara itd....

 

Jebali smo im maaaaajku! :)

 

tooooo jebote hahahahahah

 

daj malo detaljnije :notworthy::cheer::cheer::cheer:

Link to comment
Share on other sites

Zax i ja ušli u TOP 8 na King of Europe, poizbacivali smo talijane, mađare, rumunje..., koji su došli sa kamionima, novim gumama, timom mehaničara itd....

 

Jebali smo im maaaaajku! :)

 

Tooooooooooooo lutko :thumbsup::thumbsup:

 

žao mi je kaj nisam bio, ali sam iz budimpeste dosao tek u subotu u 4 popodne i fakat mi se nije dalo voziti jos 600km

Link to comment
Share on other sites

Nabrzinu detaljnije jer sam na faxu.

 

Nas 5 bilo iz HR, Mrgud, Zax, Foler (M3 kocka), Goc (M3 kocka sa V8 motorom) i ja.

 

Petak prošli Goc i ja predkvalifikacije (jer prvi put vozimo na KOE pa je potrebno da vide da nisi "totalni konj").

Subota cijeli dan treninzi, bila je ogromna gužva pa smo cijeli dan odvozili možda 15ak krugova svaki.

 

Nedjelja ujutro warmup pa kvalifikacije. Mrgud se kvalificirao 11, Zax mislim cca 14.?, ja 22, Foler 32 i Goc 33.

32 vozača je išlo u twin, znači nas 4 od 5.

 

Ja naletio na Mrguda i pobijedio. Kasnije sam u TOP 16 naletio na nekog ludog talijana sa M5 kockom i njega sam izbacio. Za ulazak u polufinale sam vozio protiv Sedlara (E36 M3) koji je prije par tjedana osvojio Logatec. Prva vožnja 7-3 za njega (ja nisam mogao izbacit iz treće brzine, jebala me getriba). Druga vožnja 6-4 za mene.

 

Ne znam točno za Zaxa protiv koga je vozio i to :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se kvalificirao 17., u prvoj rundi izbacio rumunja sa proširenom mat crnom V8 kockom, u drugoj rundi izbacio folera koji je imao problema sa brisačima.

U top 8. izgubio od Adama Kenerija za jedan bod 6-4 i 5-5. Kerenji je na kraju bio ukupni pobjednik i inače prvak KOE 2009 i drugi 2010. godine. Vozi E36 sa M5 motorom.

 

Staza je bila teška, dvije vrste totalno različitog asfalta + pregibi, uzbrdice i nizbrdice.

Vrijeme u subotu sunce i suho.

Nedjelja kiša ujutro, kvalifikacije opet suho, twindriftovi kiša kao iz kabla.

Talijani svi poispadali po kiši, po suhom su ubijali, ali snaga auta na kiši im se pokazala kao hendikep, a prevladala je tehnika.

Isto kao što brklja kaže, bez veze da su stavili hrvate da se pozibacivaju međusobno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...