Jump to content

Vulkanizer: Bracun ili Koloper?


drahic

Kod koga je bolje napravit optiku/spur?  

49 members have voted

  1. 1. Kod koga je bolje napravit optiku/spur?

    • Bracun
      28
    • Koloper
      21


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

imho nema sanse, pa to su dve razlicite sasije!

 

Veli čovjek koji radi špur kod Bračuna da je to sve isto - Golf IV, Golf V, stari Leon, novi Leon, stara Octavia, nova Octavia. Samo kao na novima se da otraga podešavat. I ja bedast povjerovao. Pitaj boga jel je sad to kak spada podešeno. Zar je toliko teško odabrat pravi auto u tom njihovom kompjuteru. :bash::bash::bangin:

Link to comment
Share on other sites

nema veze jedno s drugim...

 

joj sto volim kad se ljudi koji bi trebali biti profesionalci prave tako pametni...

 

a osijek je dno dna sto se tice takvih stvari... meni je tek 3. vulkanizer uspio izbalansirati 18" da ne tresu...a kod dvojice prijasnjih sam se naslusao pricica i izgovora poslije balansiranja da je to strasno...

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju Koloper nije znao namontirati gumu 195/45R14 na 9j felgu... i još dok su se trudili shebali felgu...

Strojna obrada Žugčić bez problema namontirao sve 4 gume u roku 40 minuta... :lol:

 

A što se tiče špura za to je definitivno najbolji Trulec u dubravi...

 

Dok sam radio kao šef voznog parka u Overseasu nagledao sam se svih mogućih vulkanizera i samo mogu reći da moj auto ide na špur samo Trulecu... Jer čovjek će uvijek odraditi svoj posao i više od toga... Recimo na mojoj astri se ne štela zadnji kraj...Čovjek se poigrao i složio to... Iako ja to nisam znao da nije dobro bilo on je to složio i nije naplatio ni kunu više radi toga...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

radio sam špur kod Kolopera i na sve 4 felge se vide sitna oštećenja na mjestima gdje nasjeda taj stroj za balansiranje

felge su lakirane na novo prije mjesec dana cca..

 

ali već prije 2 godine mi se ista stvar desila kod BAT-a i to na felgama koje nisu bile novo lakirane nego original tvorničke...

 

 

jel to znači da se svaka felga ošteti kad se radi špur??

 

baš sam popizdio..nove felge i sad puno sitnih oštećenja po rubu...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

moram na špur opet jer mi kod Kolopera zadnja 2 puta nisu dobro centrirali volan koji stoji jako malo desno kad idem ravno

 

neda mi se do njih opet jer su mi i felge oštetili kad su radili špur zadnji puta

 

 

sad ne znam gdje da idem?

 

mislio sam kod Šurine ali kad sam navratio da se raspitam vidio sam da špur radi neki mladić koji mi baš ne uljeva povjerenje

 

ostaju još Bračun, BAT i Trulec od ovih za koje sam čuo preporuke

 

slušam još preporuka kome najbolje otići...

Link to comment
Share on other sites

Trudec u dubravi meni radi savrseno a sve sam obisao

moze napravit po tvornickim postavkama ili kako mu ti kazes da hoces i covjek si ostavi 1h za auto tako da ima vremena i uglavnom se moras narucit jer je pun

 

Danas sam bio kod Truleca...naručio se jučer, imao je par termina za ponuditi

 

prezadovoljan sam, baš kako si napisao, čovjek je sat vremena podešavao i bavio se oko auta..na kraju nemam prigovora...sve je tip top i puno sam zadovoljniji nego kod Kolopera

 

a i puno mi je bliže tako da sad znam gdje ubuduće idem na špur

 

cijena 150kn prednji + zadnji špur :)

 

svaka čast

Link to comment
Share on other sites

Koloper ima onaj stol koji dize auto u zrak i svaki malo spusteniji auto ce zapeti sto zbog nestrucnog rukovanja osoblja ( citaj: samo se zalete autom gore ili dole ) bez da imalo pripaze sto zbog toga jer je sistem takav.

 

Bracun moja preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...