Jump to content

Vulkanizer: Bracun ili Koloper?


drahic

Kod koga je bolje napravit optiku/spur?  

49 members have voted

  1. 1. Kod koga je bolje napravit optiku/spur?

    • Bracun
      28
    • Koloper
      21


Recommended Posts

Koloper ima onaj stol koji dize auto u zrak i svaki malo spusteniji auto ce zapeti sto zbog nestrucnog rukovanja osoblja ( citaj: samo se zalete autom gore ili dole ) bez da imalo pripaze sto zbog toga jer je sistem takav.

 

Bracun moja preporuka.

 

Meni redovno podatavljaju daske prije navoz da se moze normalno popest gore i uvijek paze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Trulec definitivno. Dok ja odem popit kavu oni gotovi. Kad sam išao na prvi špur nakon kupovine na mom bivšem ventu frajer je brenerom grijao šarafe da opusti ovjes. Rekao mi da nije špur rađen bar 10 godina. Nakon toga beba. Možeš mu prije špura otić da ti napiše ako šta treba mjenjat na ovjesu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovako stvar je slijedeća dns mi u zubaku radili špur i kažu da nikak ne mogu dobit da je špur u nuli radi gewindi trenuto je na minus 2 na oba kotača, malo mi je to glupo jer i drugi se voze na gewindama a opet da mi je špur minus 2 to je ipak malo previše pojest ce mi gume za god dana.

 

Kome otić da proba to složit??

Link to comment
Share on other sites

Ovako stvar je slijedeća dns mi u zubaku radili špur i kažu da nikak ne mogu dobit da je špur u nuli radi gewindi trenuto je na minus 2 na oba kotača, malo mi je to glupo jer i drugi se voze na gewindama a opet da mi je špur minus 2 to je ipak malo previše pojest ce mi gume za god dana.

 

Kome otić da proba to složit??

 

Trulec, Oporovečka ulica (Dubrava)....odličan majstor

Link to comment
Share on other sites

Ovako stvar je slijedeća dns mi u zubaku radili špur i kažu da nikak ne mogu dobit da je špur u nuli radi gewindi trenuto je na minus 2 na oba kotača, malo mi je to glupo jer i drugi se voze na gewindama a opet da mi je špur minus 2 to je ipak malo previše pojest ce mi gume za god dana.

 

Kome otić da proba to složit??

 

Cim gewinde vide taman da ti je podizac stakla krepo gewinde su krive tak da se nemoj nis cudit...

Link to comment
Share on other sites

Ovako stvar je slijedeća dns mi u zubaku radili špur i kažu da nikak ne mogu dobit da je špur u nuli radi gewindi trenuto je na minus 2 na oba kotača, malo mi je to glupo jer i drugi se voze na gewindama a opet da mi je špur minus 2 to je ipak malo previše pojest ce mi gume za god dana.

 

Kome otić da proba to složit??

Ni nemozes stimat nagib na prednjim kotacima kod nas na Ibizama. Meni je u minusu malo manie od 2 stupnja. Nece ti gumama biti nista. Ja sam jos spur malo otvorio naprijed jer je u originalu lagano zavoren i gume mi se niista pretjerano ne trose. Dapace, odlicno mi je sta se trose jednako rubovi i sredina tak da mii je za mene taman pogodeno!

Link to comment
Share on other sites

Cim gewinde vide taman da ti je podizac stakla krepo gewinde su krive tak da se nemoj nis cudit...

 

Ma znam, al budem otiso do bračuna da on vidi.

 

Ni nemozes stimat nagib na prednjim kotacima kod nas na Ibizama. Meni je u minusu malo manie od 2 stupnja. Nece ti gumama biti nista. Ja sam jos spur malo otvorio naprijed jer je u originalu lagano zavoren i gume mi se niista pretjerano ne trose. Dapace, odlicno mi je sta se trose jednako rubovi i sredina tak da mii je za mene taman pogodeno!

 

Renda ubio sam gume u pola godine, ok bilo je 250 ks al opet i to samo unutarnje rubove...

 

treba treba ;)

 

Hvala ti

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
da dignem malo temu, kakva je sad situacija sa spurom u zg i okolici? i dalje su "najbolji" Bracun, Koloper, Vulkal ili?

 

meni i dalje od svih njih najdrazi BAT i tamo jedino i idem zadnjih par godina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...