Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Povodom zatvaranja vrlo uspješne sezone Links teama pripremamo malu proslavu u krugu našeg centra za njegu vozila.

 

Povodom toga dajemo popust na kupovinu Meguiars proizvoda 10% !!!!

 

Ponuda vrijedi samo sutra,tj 29.10.2011 od 08-15h

Link to comment
Share on other sites

Koliko je pametno prat auto sa samponom na koji je prethodno nanesen vosak?

 

Ja sam shvatio da nije pametno to radit vec nakon obicnog pranja proci sa quick waxom da se sacuva primarni vosak?

 

Nema problema ako je blagi šampon, kao BTBM ili ovo što je Svig predložio, to nisu hevy duty šamponi, neće ništa vosku, poslije kod brisanja koristi LT (last touch) i sve 5.....ovi jaki šamponi i jače složen APC ti skidaju vosak, kao i one samoposlužne autopraone...

Link to comment
Share on other sites

Nema problema ako je blagi šampon, kao BTBM ili ovo što je Svig predložio, to nisu hevy duty šamponi, neće ništa vosku, poslije kod brisanja koristi LT (last touch) i sve 5.....ovi jaki šamponi i jače složen APC ti skidaju vosak, kao i one samoposlužne autopraone...

 

Kak da perem auto na miniwashu onda? Samo na ispiranje? Ili?

Link to comment
Share on other sites

pa meni je auto na voskan i normalno ga perem sa miniwashem i šamponom i spužvom i i dalje je vosak na autu, dobro za sad je to mj dana... :)

btw. vosak brutalna stvar, evo 10dana nisam prao auto i vozio se po kiši bla bla i niš i dalje se sjaji, tj ima fleke od kapljica ali u mraku je i dalje do jaja :D

Link to comment
Share on other sites

evo danas prvi put oprao auto sa Meguiarsovim proizvodima i moram reci da sam jako zadovoljan... Auto je prvi put vidio glinu (kao lubrikant koristen quick detailer kojeg sam cijelog potrosio), nakon toga cleaner wax (ili ti 3u1), i onda gold class vosak... Auto je ko ogledalo, i crna boja je bas dobila, hm, punocu... Uglavnom, jako zadovoljan, poslije stavim koju sliku, nisu neke, al tek tolko... Hvala Svigu na preporuci proizvoda (i Dariu za 3u1)....

Link to comment
Share on other sites

Lovrek ovo je super ispalo.

 

daj molim te samo opet kako je isao proces pranja

 

sampon

glina

cleaner wax

wax

 

mislim da bi i moj crni auto mogao na slican tretman

 

da, taj redoslijed... s tim da uz glinu ti treba lubrikant, ja sam koristio quick detailer...

 

2 svig: budem kad se dokopam fotica, nemam u full rezoluciji slike tu... ako ti je dovoljno 800x600, uzmi po izboru neku od uploadanih...

 

hvala na pohvalama, sredjivao sam auto dobrih 5 sati (zajedno sa unutrasnjoscu...)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...