Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Bio i danas na radionici, bio je naglasak na čišćenju interijera i poliranju.

 

Koristili smo gotovo sve "aftermarket" preparate za čišćenje unutrašnjosti te većinu polir pasta/glina/vosaka.

 

Opet jedna odlična radionica. :thumbsup:

 

Dobili i poklone:

 

imag0738t.jpg

 

Naravno, i opljačkali nas:

 

imag0737e.jpg

 

:D

 

Taman da mi komplementira Sprey & clay kit i Ultimate compound polir pastu.

 

I da...roštilj je bio opet odličan (pečenice, šiš ćevapi & ćevapi). :thumbsup:

 

 

Bilježim se za "Božićnu radionicu" također. :cool:

 

 

 

 

 

P.S. Dario je slikao, vjerujem da će staviti slike. ;)

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

bilo je odlično :thumbsup: puno korisnih stvari za isprobat' i uvjerit se šta kako djeluje itd ;) svaka vam čast, odlično ste prezentirali sve i objasnili do u detalj sve što smo vas pitali :thumbsup: za svaku preporuku i vidimo se definitivno na idućoj radionici :D

p.s. roštilj je bio odličan ko god ga je radio :D

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:potpis na sve od megane-a....

 

:notworthy:ovo mi je bila prva radionica te cu se svakako potruditi doci i na sljedece...

 

dečki su stvarno susretljivi i žele sve objasniti, svi proizvodi se mogu isprobati na jednom, slučajno odabranom autu od posjetitelja... (šteta što je Mirzin bio predobro održavan pa nije bilo drastične razlike)...

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi idući put što se tiče 'testnog auta' trebalo staviti u 10:00h glasanje i u 10-20 min odlučiti po viđenom na čijem autu da se radi :thumbsup: čisto da se zahvati odrade na autu na kojem će biti najviše vidljivi, tj. na kojem će se pokazati najbolji rezultati prije/poslije :thumbsup: eto samo mala preporuka Svig, mislim da bi se i većina složila sa prijedlogom, a i vi bi u potpunosti mogli prezentirati svoje proizvode

Link to comment
Share on other sites

Super proveden dan ,pohvala Saši i ekipi na organizaciji :thumbsup: vidimo se i sljedeci put ponovo :cheer:

 

evo par fotki tek tolko

 

img1558-medium.jpg

 

Rene prati nastavu

img1556-medium.jpg

 

Vex prati nastavu

img1557-medium.jpg

 

RENE NE PRATI NASTAVU :rofl:

img1559-medium.jpg

 

i ostatak

img1560-medium.jpg

img1562-medium.jpg

img1563-medium.jpg

img1564-medium.jpg

img1566-medium.jpg

img1568-medium.jpg

img1569-medium.jpg

img1571-medium.jpg

img1574-medium.jpg

img1578-medium.jpg

 

i za kraj ponovo Rene u modu razmisljanja :lol:

img1580-medium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bilo je super, ja sam čak za to da uopće ne mora biti izvlačenje za neki "naš" auto (premda je to fora jer dobiješ kompletno sređivanje auta :notworthy:) već da dečki iz Partesa dofuraju neki auto na kojem će se stvarno primjetiti razlika već na prvi pogled kad se polira auto jer od većine nas auti su u super stanju (pošto smo auto entuzijasti i te spike :lol:).

 

Svaki put je sve bolja ta klinika i ima sve više "učenika". Jako dobra/lijepa stvar od strane Partesa da uz to šta nas nauči kako da ispravno koristimo njihove (Meguiars) proizvode ujedno ih i promovira.

 

Odličan CRM s njihove strane, a mi se ujedno dobro zabavimo i možemo "besplatno" (naravno, poslije svake "klinike" uvijek ostanem bez >200kn :D) isprobati proizvode i vidjeti koji nam najviše odgovaraju ili ne - tako se da uštedjeti puno novaca (bez pokušaj-pogreška metode) prilikom odabira preparata/proizvoda.

 

Dobili smo danas karticu s kojom imamo popust od 10% na sve Partesove usluge/proizvode. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...