Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Bilo je odlično danas, organizacija na razini.

 

Saša i kolege su stvarno dali sve od sebe da nam objasne, pokažu i puste nas da SAMI isprobamo sve preparate.

 

 

Dečki su imali tombolu (je da je bila namještena, ali Bože moj...:D) i kolega sa Fabiom karavan je dobio kompletno pranje i poliranje auta - naravno, svi smo je polirali i isprobavali proizvode na njoj. :thumbsup:

 

Naučio sam dosta i mogu reći da jedva čekam sljedeći "seminar". :notworthy:

 

Stvarno bih se želio zahvaliti osoblju Auto Parte$-a na susretljivosti i odličnom provedenom subotnjem prijepodnevu! :thumbsup:

 

 

P.S. I ćevapi su čak bili odlični. ;)

 

IMAG0650.jpg

 

IMAG0655.jpg

 

 

Naravno, nisam mogao odoljeti i morao sam Clia malo počastiti sa glinom i aplikatorima:

 

IMAG0660.jpg

 

Majicu smo dobili na poklon. :) :thumbsup:

 

Onda sam se sjetio da mi je ručnik od mikrofibre na pranju doma, a tak sam bio nabrijan na pranje pa sam se odlučio kemijski očistiti sve tepihe u autu...a i Rendić si je počastio tutač za ročkas:

 

IMAG0657.jpg

 

IMAG0659.jpg

 

IMAG0658.jpg

 

Pa je Gordan vidio da se nešto dešava ispred garaže:

 

IMAG0661.jpg

 

:D

 

Uglavnom, lijepo proveden dan uz vodu i šampone. S time da sam ja još u 8h saugao Clia. :D

 

 

 

 

Vrhunski - još jednom - jedva čekam iduću radionicu i FAQ / DIY sa DA polirkama!

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima, moji su već posivili, ni usisavač ne pomaže, a kupio sam nekakvu tekućinu koja se kao razrijedi u vodi i onda se tak pjeni kad se čisti s četkom ali qrac. Ovo mi se čini da bolje radi svoj posao :)

 

Da, ovo se odmah pjeni, ali mi je cudno da je samo vozacki tepih bio prljav...

 

Cuo sam da ima aparat za kemijsko na staroj Samoborskoj nakon OMVa prema Malesnici pa cu jos tamo probat jedan dan.

Link to comment
Share on other sites

Bilježim se sa štovanjem. ;)

 

Također! :thumbsup:

 

 

Svaka čast na organiziranom i odličnoj realizaciji! Zanimljivo je za poslušat savjete stručnjaka i još bolje šta se može isprobat rad sa brdo proizvoda i vidjet iz prve ruke kako djeluju!

 

Odličan posao još jednom i radujem se idućoj radionici! :cheer:

Link to comment
Share on other sites

 

Cuo sam da ima aparat za kemijsko na staroj Samoborskoj nakon OMVa prema Malesnici pa cu jos tamo probat jedan dan.

 

Tuda svaki dan prodem, kada se recimo ide od škorpikove prema malešnici ima odma iza omv-a s desne strane praona i tamo ga nije bilo i ima jos jedna, blizu skretanja za jankomir s lijeve i ta je u takvom K da ju je bolje u širokom luku zabic - isao tamo oprat auto cim se otvorila, bolji efekt bi bio da sam u onu špricu napunio vode i s time si pošpricao cijeli auto... jedino ako u zadnje vrijeme nema nešto novo tamo što sam previdio...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Došlo nam je par novih artikala

 

Speed glaze 80 - 234 kn

Final inspection 34 - 104

Pain cleaner - 111kn

Deep crystal polish - 111 kn

Carnauba wax - 111 kn

Cleaner wax paste - 118 kn

Quik wax - 96 kn

Vinyl&Rubber cleaner&conditioner 3.8 L - 501 kn

Bug and tar remover- 96 kn

Ultimate protectant dash&trim restorer- 96 kn

Body solvent 3.8 L - 428 kn

DA microfiber correction system 1447 kn

Unigrit 1500 foam finishing disc (15 kom) - 802 kn

Unigrit 3000 foam finishing disc (15 kom) - 802 kn

Unigrid foam interface pad (152mm) - 97 kn

Professional 6" backing plate Unigrid - 317 kn

Kanta crna - 73 kn

Grid guard 146 kn

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...