Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Treba mi krpa za brisanje auta poslije pranja, znaci tipa kanebo , jelenje koze ... jer kupio sam od sonax-a kozu za brisanje auta , i konstanto mi ostavlja za sobom vodu u malim kapljicama... kao da je masna , ali nije oprao sam je u vodi , vrucoj , hladnoj ... i nisat nema pomoci... znaci da kad hocu pokupit vodu s auta i osusiti ga da ne ostavlja vodene mrlje.

Link to comment
Share on other sites

problem je s tim sonaxovima jer ih treba cijediti stalno, meni ruke otpadaju kolko ju puta iscijedim dok obrišem cijeli auto :S imaš ručnike meguiarsove reći će ti svig koji su dobri, ima više vrsta ;) ja ću sebi isto uzet to

 

ma moze bilo sto samo da skuplja vodu kako se spada i da ostane kad potegnem s druge strane suho a ne mrljavo. Ma ja ju iscijedim i rukom i na onaj ocjeđivač pa nista opet mrljavo..

Link to comment
Share on other sites

ma moze bilo sto samo da skuplja vodu kako se spada i da ostane kad potegnem s druge strane suho a ne mrljavo. Ma ja ju iscijedim i rukom i na onaj ocjeđivač pa nista opet mrljavo..

 

Navrati jedan dan do dućana pa ti preporučim nešto :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

22.10 Klinika za auto entuzijaste,još imamo mjesta

 

Za sada prijavljeni

1.Rene

2.Debeli

3.Dario

4.Cyberphere

5.2 fast

6.Gabre

7.Goertosing

8.Renda

9.Vex

10.Sunstorm

11.Tin

12.Megane

 

Ako sam nekoga zaboravio nek se upiše

Link to comment
Share on other sites

Polir pasta za uklanjanje "oblaka-swirlova" Meguiars SWIRL X

 

e to mi treba...boja mi perlaefekt plava, nema ogrebotina nego ima tih swirlova...jel mi treba jos sta? mislio sam uzeti vosak neki

 

 

Ako baš želiš 100% uklonit swirlove jedino strojno poliranje ti pomaže.

 

Da se i sa swirl X-om napraviti dobar rezultat ali morati ćeš dobro ožuljati ruke,nakon njega bi ti preporučio NXT vosak i trebao bi biti zadovoljan s rezultatom.

 

http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.510.008

 

http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.510.008

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...