Jump to content

quattro pogon


Recommended Posts

i kad ga ima to ide na stetu samo 4x4 jer treba te sve diferencijale i poluosovine okretati

 

i samo da kazem - najbrzi najsposobniji auto u kojem sam se vozio je zaista 4x4...ali takav je samo jedan - i nije quattro

 

Pa zato i kazem da ima neke minuse ali i DEBELO vise je u plusu !!

 

Samo neka te Obie po boku malo sa svojim propelja da vidis kako ne ide prek nosa!!

 

Da pogodim LAda Niva !! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ne ne ne i NE - osnove ne razumijete a svi trkači

 

pogon uopce ne utjece na brzinu u zavoju

 

pogon dolazi u igru tek kada vozac krene ubrzavati iz zavoja - tu je krucijalna razlika...ali u idelanim uvjetima i tu nebi trebala biti...

Istina, ali nije cijela staza zavoj. Baš me zanima test dva automobila na, recimo, deset različitih staza:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa zato i kazem da ima neke minuse ali i DEBELO vise je u plusu !!

 

Samo neka te Obie po boku malo sa svojim propelja da vidis kako ne ide prek nosa!!

 

Da pogodim LAda Niva !! :rofl:

 

Kako po boku kad to ima torsen...koji kaze...ako guza krene znaci da treba 2/3 vise momenta naprijed...pa to pokrene prve kotace, zadnji ulove grip, torsen posalje moment nazad i onda pitaš "jesi živ" i zoves vucnu sluzbu da te skine iz obliznjeg stabla - znas i sam da nema cile mile kod 4x4...ili po PS - u ili nikak

 

I da jos ni na jednom trackdayu nism vidio 4x4 osim dolje navedenog da je napravio imalo respektabilno vrijeme

 

2 obie: Lancer Evo VI TM Edition sa trkačim ovjesom, 3 mehaničke špere, kovanim motorom itd itd itd

Link to comment
Share on other sites

Moglo bi se staviti kvatro u formulu bez problema, ionako većina bolida ima 50 i više kg balasta da postignu najmanju propisanu težinu, mislim da je to dosta za kardan, dva diferencijala i par poluosovina... od titana:punk::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kako po boku kad to ima torsen...koji kaze...ako guza krene znaci da treba 2/3 vise momenta naprijed...pa to pokrene prve kotace, zadnji ulove grip, torsen posalje moment nazad i onda pitaš "jesi živ" i zoves vucnu sluzbu da te skine iz obliznjeg stabla - znas i sam da nema cile mile kod 4x4...ili po PS - u ili nikak

 

I da jos ni na jednom trackdayu nism vidio 4x4 osim dolje navedenog da je napravio imalo respektabilno vrijeme

 

2 obie: Lancer Evo VI TM Edition sa trkačim ovjesom, 3 mehaničke špere, kovanim motorom itd itd itd

 

pa po tvojem svi sa quattro pogonom su slupani, izbijeni, po stablima...

pa jel ti procitas prije nego napises??

 

quattro iziskuje određenu vozačku vještinu baš kao i stražnji pogon... da mozes iz njega izvuc maximum.

obicno ekipa sere kako te zadnji pogon izvrti ovo ono... a sad ti pises kako s quattrom zavrsis na stablu?? wtf? nhf ali daj stvarno procitaj prije nego napises... vidim da nisi nista bolji argumentima od štićenika pa me ni ne čudi zasto me ne razumis.

 

vidim da se politika nastavlja... zamolit cu jos jednom da me se izbrise s foruma. vidim da nema smisla. ma koliko se ja trudia uvik nailazim na iste posprdne komentare...

Link to comment
Share on other sites

daj obie...ne budi tvrdoglav...tebi je quattro svetinja kao i audi...kao takva osoba se tebi ne mogu dokazat neke stvari...odmah se nades uvrijedenim ako se bilo sta kaze protiv 4 krugica...

 

ponosno i prkosno...trazis da te se brise sa foruma da ispadnes kao zrtvica...smiri zivce i sjedi u svoj auto, napravi par krugova i smirit ces se :)

 

p.s. to vrijedi i za neke zadrte BMW-jase :)

Link to comment
Share on other sites

vidim da se politika nastavlja... zamolit cu jos jednom da me se izbrise s foruma. vidim da nema smisla. ma koliko se ja trudia uvik nailazim na iste posprdne komentare...

 

 

 

iako si mi do sad bio skroz OK osoba po tome kaj imam za procitat da pises, na ovakav post bih te obrisao isti tren da sam admin...mislim cemu ovakve gluposti?

 

 

takodjer htio bih rec, quattro je zakon za po snijegu i obaranje vremenskih rekorda u snjeznoj okolini ili penjanje u brijeg po snijegu....ali bas da se moze driftat, ne bih se slozio. moje osobno misljenje je da quattro moze u bok i sve to stoji, ali da je pravi drift samo kod rwd-a....

Link to comment
Share on other sites

daj obie...ne budi tvrdoglav...tebi je quattro svetinja kao i audi...kao takva osoba se tebi ne mogu dokazat neke stvari...odmah se nades uvrijedenim ako se bilo sta kaze protiv 4 krugica...

 

ponosno i prkosno...trazis da te se brise sa foruma da ispadnes kao zrtvica...smiri zivce i sjedi u svoj auto, napravi par krugova i smirit ces se :)

niti mi je quattro svetinja niti audi... ali naravno da ga volim.

ali obozavam i bmw i treba sam ga uzet ovo lito, e46, međutim stvari su se poslozile tako kako jesu, moj auto je osta kod mene... nisam ni po kojem autu niti i po kojem pogonu pljuva i govoria da ne valja.

niti sam sra da je zadnji pogon ovakav ili onakav, kako ce te izvrtit i završit ces u kukuruzu... tako da mi ne moze niko nista rec.

 

ovakve "argumente" mogu citat i na drugim kvazi auto forumima i ne ocekivam to na hrawebu di se skuplja "ozbiljnija" ekipa...

vidim da konkretne informacije ni ne mogu dobit pa mi ni nema koristi.

Link to comment
Share on other sites

iako si mi do sad bio skroz OK osoba po tome kaj imam za procitat da pises, na ovakav post bih te obrisao isti tren da sam admin...mislim cemu ovakve gluposti?

 

 

takodjer htio bih rec, quattro je zakon za po snijegu i obaranje vremenskih rekorda u snjeznoj okolini ili penjanje u brijeg po snijegu....ali bas da se moze driftat, ne bih se slozio. moje osobno misljenje je da quattro moze u bok i sve to stoji, ali da je pravi drift samo kod rwd-a....

 

mmmm...Ken Block rings a bell

Link to comment
Share on other sites

ovakve "argumente" mogu citat i na drugim kvazi auto forumima i ne ocekivam to na hrawebu di se skuplja "ozbiljnija" ekipa...

vidim da konkretne informacije ni ne mogu dobit pa mi ni nema koristi.

caka je u tome..kad si tvrdoglav, imas neke stvari u glavi i koliko ti god ekipa govorila da je to drugacije ti svoj misljenje neces promjenit :) (takav sam i ja)

BMW ekipa je iznjela zanimljive argumente...sve u svemu, audi je sporiji na stazi...quattro kao quattro je JEBENA STVAR, ali u motosportu nema sta za trazit...imao stari audi 200 turbo quattro...tako da znam o cemu se radi :)

Link to comment
Share on other sites

 

takodjer htio bih rec, quattro je zakon za po snijegu i obaranje vremenskih rekorda u snjeznoj okolini ili penjanje u brijeg po snijegu....ali bas da se moze driftat, ne bih se slozio. moje osobno misljenje je da quattro moze u bok i sve to stoji, ali da je pravi drift samo kod rwd-a....

 

ma sve ja to kuzim... daleko od toga da ce sa rwd drift ispast puno atraktivniji jer ga nista ne ispravlja u putanji.. itd itd... nisam ja nikad ni reka da ces sa quattrom postic drift kao kod cistog rwd ali da mozes driftat - mozes.

ali mogucnost driftanja ne znaci da je neki pogon bolji ili lošiji...

driftaj sa rwd bez špere :no2:

 

ugl. sta sam tia rec... kad se skuzi na kojem principu djeluje torsen (a trudia san se svim snagama to objasnit al neuspješno) onda ce sve ostalo sjest... do tad je on svima samo pogon na sva 4 koji ima gubitke.

jedino sta mogu je dat nekome kljuc od auta i odvest na poligon i rec - aj vozi.

 

eod

Link to comment
Share on other sites

caka je u tome..kad si tvrdoglav, imas neke stvari u glavi i koliko ti god ekipa govorila da je to drugacije ti svoj misljenje neces promjenit :) (takav sam i ja)

BMW ekipa je iznjela zanimljive argumente...sve u svemu, audi je sporiji na stazi...quattro kao quattro je JEBENA STVAR, ali u motosportu nema sta za trazit...imao stari audi 200 turbo quattro...tako da znam o cemu se radi :)

 

puno faktora utjece na to zbog cega je neki audi bia sporiji ili brzi od nekog bmwa na stazi... jer da quattro ne valja nebi ga audi gura toliko u motosportu poput dtm-a, di je na kraju zabranjen i uvedeno pravilo iskljuciv RWD jer se konkurencija bunila odlaskom iz dtm-a zbog dominacije. al to je sad ne bitno. necu ulazit u tu sferu jer je i to sizifov posa...

i nebitna je u svemu tome. stvarno je nebitno...

 

stvar je u tome ako se nekome ne sviđa 4x4 i preferira rwd ili fwd ne znači da je govno neupotrebljivo... valjda neki inzinjer koji je to isprojektira ima malo vise mozga od nekolicine forumasa.

Link to comment
Share on other sites

Kako po boku kad to ima torsen...koji kaze...ako guza krene znaci da treba 2/3 vise momenta naprijed...pa to pokrene prve kotace, zadnji ulove grip, torsen posalje moment nazad i onda pitaš "jesi živ" i zoves vucnu sluzbu da te skine iz obliznjeg stabla - znas i sam da nema cile mile kod 4x4...ili po PS - u ili nikak

 

I da jos ni na jednom trackdayu nism vidio 4x4 osim dolje navedenog da je napravio imalo respektabilno vrijeme

 

2 obie: Lancer Evo VI TM Edition sa trkačim ovjesom, 3 mehaničke špere, kovanim motorom itd itd itd

 

 

KAD

 

bi to tako bilo u praxi, jaooooooo....

 

istina je malo drugacija. Barem sto se tice snijega.

 

A taj tvoj TM Vi sam ja sa toyotom od 200ks na motoru, starom 20 godina (koja je sad kod paleta da ne bi bilo zabune) guzio po zumberku DOK me nije pustio pred sebe.

 

A ja sam isao ZADNJI da nikom ne smetam, jer mi nije radio ventilator (krepao relej, odnosno rastalio se), pa je cura u krilu drzala zice od releja i spajala kad smo kretali na voznju. toliko o tome.

 

znaci, ove rasprave o pogonu su stvarno.....pretjerane.

 

Najbrze sam se u zivotu vozio 383kmh, a NAJBRZE sam se u zivotu vozio niz Zumberak u Kangoo dizlu od 65ks, FWD, a vozac je bio Antun Filipec. Oni koji ga znaju...znat ce sto pisem, a taj isti zumberak sam prosao sa Curom u Hyundai Accentu 1.3, Loncem sa brdom Impreza, Mazdom 323GTR-om i toyotom celicom gt4, opel corsom 1.4......i nitko nije mogao brze od kangooa. toliko o pogonima :lol:

Link to comment
Share on other sites

BMW ekipa je iznjela zanimljive argumente...sve u svemu, audi je sporiji na stazi...quattro kao quattro je JEBENA STVAR, ali u motosportu nema sta za trazit...imao stari audi 200 turbo quattro...tako da znam o cemu se radi :)

Totalne nebuloze...Audi je kroz povijest dokazao da je quattro pogon nedodirljiv i na stazi...pogledaj povijest TransAm-a, Imsa-e, DTM-a, ST-a...u svim natjecanjima je Audi bio nedodirljiv bas radi quattro pogona i u svim je taj isti pogon zbranjen ili penaliziran masom posto su konkurenti (izmedju ostalih i BMW) na stazi bili nemocni.

 

Edit: Nije da velicam Quattro...ali svako ko je probao 2wd i 4wd sa preko 350 konja po nasem 'rvackom asfaltu zna da je smisao 2wd-a sa tolikom snagom jako upitna...

Edited by tonci
Link to comment
Share on other sites

troši isto kao moj skuter od 50 ccm sa blokadom zato što i ide isto toliko do 100kmh...ako uopce ide :P

 

auti iz gnoj koncerna???nisi se bas nasao na pravom mjestu za ismijavanje bilo kojeg auta,nije rijec o audiju,jer ako postoji 9.krug pakla za aute onda je to definitivno Suzuki LOL,pa prethodnik tvog swifta je najpoznatiji LIJES NA KOTAČIMA!!!

što se ostalog tice o nepotrebnosti 4wd tice,ocito je da su i bmw i audi i porsche i mercedes u krivu itd.,jer ipak je tvoj suzuki davne 1492. otkrio indijancima kotač što se sam okreće,dok su Njemci pravili aute u Japanu su mislili da je zemlja šperploča :doh: :doh: :doh: :P

 

A znaš zašto se GTI zvao lijes na kotačima? Zato što je 1990 pravo 99% auta na HR cestama... Konkurencija su mu bili GSI16v, i neznam tko još..

 

Što se tiče malih drkavica, meni bolja mala drndalica sa 3,42kg/hp nego tenk sa 12kg/hp! :doh:

Link to comment
Share on other sites

A znaš zašto se GTI zvao lijes na kotačima? Zato što je 1990 pravo 99% auta na HR cestama... Konkurencija su mu bili GSI16v, i neznam tko još..

 

Što se tiče malih drkavica, meni bolja mala drndalica sa 3,42kg/hp nego tenk sa 12kg/hp! :doh:

 

I renault 5 gtt ja bi rekao...a i g II gti 16v...:) al dosta o tome:lol:

 

a opet i 205ica je bila tu...

Link to comment
Share on other sites

....Audijev Quattro, tj. Torsen je dobar, ali je isto tako jos daleko od ovoga nabrojanoga gore.

prijatelju miješaš kruške i jabuke NHF

torsen je mehaničko savršenstvo u AWD-u, svi ostali trebaju neku hidrauliku, elektroniku itd......zato je nedad*ebiv....zato je kvalitetan...nema se šta pokvarit....skini onom bmw-u jedan senzor od ABSa i vidjet češ kak xD (ne)radi

 

isto vrijedi za sve vas koji uspoređujete F1, WRC, i every-day vozila....kruške i jabuke

 

nitko nema u garaži, a svi pljuju po njemu??? a nije da ne bi mogli kupiti, da se razumijemo. (da ne bi mislili kak 'oću reći da je nedostižan).....to su šprehe naših "majstora" - joj to je skupo za održavat, joj ovo, joj ono.....objašnjenje mog frenda mehaničara - "to je svemirski brod"....ne nije!!!!

 

da čujem - kome se pokvario torsen!!!!.....tak sam i mislil:P

 

istina...ima puuuuno brzih i odličnih vozila sa RWD i FWD ali nisu AWD (to je prvo!) i onda tek dolazimo na to koji je kakav AWD

 

bacat quattro na bok - kako ne frende....meni uspije ponekad (malo je pretežak i slab) al ak ne'ko može, može obie svoga.....vratimo se na mehaniku, omjer snage/otpora vs multiplikatora momenta po osovini pa ćeš brzo zaključit da može

 

btw ni wankel motor nije prihvaćen u industriji, a ima puno više prednosti nego mana naspram klasičnog klipnog...al nije taj topik

Link to comment
Share on other sites

prijatelju miješaš kruške i jabuke NHF

torsen je mehaničko savršenstvo u AWD-u, svi ostali trebaju neku hidrauliku, elektroniku itd......zato je nedad*ebiv....zato je kvalitetan...nema se šta pokvarit....skini onom bmw-u jedan senzor od ABSa i vidjet češ kak xD (ne)radi

 

 

Mislim da si me krivo shvatio, nisam mislio najbolji u mehanickom smislu, koliko je kvalitetan i nepoderiv (iako se i torsen moze shebati), vec najbolji od voznih osobina, zato sam i naveo automobile...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...