Jump to content

Auto trese?


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 3 years later...

Jel moguce da auto kod kocenja trese zbog krivo okrenutih diskova ? Lijevi na desnoj strani i desni na lijevoj strani ?

 

Te sam diskove imao na jednom autu prije i kocio sa 230 u nulu pred naplatnima i sve bilo ok a sad na ovom autu mi na 100 vec tresu a mislim da sam ih naopako montirao..

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da auto kod kocenja trese zbog krivo okrenutih diskova ? Lijevi na desnoj strani i desni na lijevoj strani ?

 

Te sam diskove imao na jednom autu prije i kocio sa 230 u nulu pred naplatnima i sve bilo ok a sad na ovom autu mi na 100 vec tresu a mislim da sam ih naopako montirao..

mislim da ne.

ja sam dvaput reklamirao textar kad sam za četvorku uzimao i onda treće odma nove potokario zericu i bilo je dobro.objašnjenje je da ne "odleže" dovoljno na skladištu pa se razjebu odma.

Link to comment
Share on other sites

stvar je u tom sto mi diskovi imaju lijevi i desni. kataloski broj drukciji bas zbog toga. nemres kupit dva jedna i onda rec imam par. Mislim mozes al neznam koje su posljedice..

 

Zato pitam..

Link to comment
Share on other sites

dobio krivo zapakirane 312mm diskove busene i montirao sam jedan kako treba, drugi kontra i nikakvih problema.

 

neki auti imaju simetricno busene tj. L i D dok mercedes SLS ima oba ista tj. jedne rupice gledaju naprijef, druge natrag.

Link to comment
Share on other sites

po meni , tebi su posavijane glavcine jer ti je i da 312mm treslo

 

nakon tokarenja diskova vise nije nista treslo. btw Glavcine su prosle 15 tisuca km ( doduse iz tokica ) i nisam u nikakvu rupu naletio nikada tako da neznam uopce kako se ona savije.

 

Kod okretanja diskova na ovo sam aludirao:

 

img_7391kojhq.jpg

 

img_7390hzj1u.jpg

 

 

Meni su trenutno oba diska okrenuti da "grabe" naprijed a ne kao na slikama ovim da "odbijaju" jer sam ja mislio da sa tim grabljnjem bolje hvataju zrak i hlade se ali ocito da je to naopako.

 

 

p.s. - ako sam dobro upoznat za 312 disk je jedan kataloski a 334 dva razlicita gdje u opisu pise L i R za svaki disk

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

334 disk ( bar moj ) ima rebra pod koso kao na ovoj prvoj slici lijevo. Ako kazes da 312 ima ravna rebra kao na slici desno onda je razlika ocigledna. Nadam se da je u tome razlog .

 

Planiramo sam ih samo okrenuti i staviti nove plocice. Sad se pitam da ih odnesem provjerit tokaru tu nekom lokalnom mada u UK to nece bit 100kn po disku bas ..

Link to comment
Share on other sites

Meni auto trese na 110-115kmh, u voznji i na kocenju pri vecim brzinama, pri brzinama iapod 80 ne trese uopce

Sav ovjes izgleda dobro, dvaput sve pretresli..

Ako i jesu diskovi smotani, da li je mogice da zbog njih trese i u voznji, bez kocenja

A nakon sto predjem 130 ne trese, ali trese ako kocim, i to onako kao da preko nekog zuba zapinje dok kocim

Link to comment
Share on other sites

Meni auto trese na 110-115kmh, u voznji i na kocenju pri vecim brzinama, pri brzinama iapod 80 ne trese uopce

Sav ovjes izgleda dobro, dvaput sve pretresli..

Ako i jesu diskovi smotani, da li je mogice da zbog njih trese i u voznji, bez kocenja

A nakon sto predjem 130 ne trese, ali trese ako kocim, i to onako kao da preko nekog zuba zapinje dok kocim

 

Meni na 100 lagano "zuji" kao da vozim po punoj liniji onako, na 125-130 jače i kasnije prestane do 190 ništa i onda opet. Dok kocim ne trese ništa niti ne vuče. Na 17" na 19" i na 20" ista stvar. Sve pregledano 2x, u bmwu i u još jednoj garaži i sve ok, gume balansirane ponovo, trap centrirao i u Hr i u Ch isto opet. Drugi tjedan mijenjam letvu pod garanciju pa ćemo vidjet.

Link to comment
Share on other sites

A kako da to provjerim, pa nisu toliko smotani da okom vidis? Ili mislis da ih skin.pa nekako provjerim? Ali zasto trese samo u odredjenoj brzini, i ne trese na kocenju na.maloj brzini

Pa imaš u servisu alat s kojim se vidi da li je disk spigan. Skine se kotač, našarafi se taj alat i onda ti je ide igla koja mjeri udaljenost dok okrećeš kotač.

 

Ne znam kak se zove taj alat, a možda postoji i neka druga varijanta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...