Jump to content

VAG 2.0 TDi 170 KS (2007.god)


Recommended Posts

2.0 TDI 170 su uvijek siemens

 

2.0 tdi u golfu 140 su sve bosch i one ne odlaze tj. odlaze radi krive specifikacije ulja.

 

i to je to. kak sam zakomplicirate s tim diznama da je to cudo jedno

 

3000 eur za dizne...cemu kad za 200 eur komad reparirane s garancijom puta 4 je 800 eur

Link to comment
Share on other sites

Pa evo mogu ja jedan zakljucak onda.. Po cemu onda kupit to auto (osim sto je VW), jer ocito zbog stedljivosti nije.

 

Mislim, nek trosi ko upaljac, ali kad ti svako malo prnu dizne koje su evo najjeftinije 5k kn (reparirane ako sam dobro skužio), dakle usteda (ako je na gorivu) nije na ovome.. A i taj ima servise ko i druga auta... Jos zamajac je dvomaseni? po meni, onda lagano preskocit ove motore, jer ne vidim isplativost..

Link to comment
Share on other sites

Toči vozi tu i tamo promjeni diznu, na mom je otišla jedna dizna i onda sam promjenio sve 4 za nove, u firmi smo ih imali 4 kom Leona osim dizni i nekih sitnih senzora ništa, što se tiče jamstva nikavih problema uglavnom prolazi sve, manje više, inače imao sam iskustva s Renolom i mogu reć da je tu tek jebada s jamstvom.

Što se tiče rikavanja istih nema pravila ali naše gorivo je smeće i to je poznato i jako utječe na PD elemente koji su osjetljivi, sad se daju isti i reparirati, Balog,,,

Uglavnom za stvarno dobru lovu nebi razmišljao jer sam mišljenja da je sve to individualno kako na kojem autu, recimo frend vozi E90 320d i sad se sprema na cca 1.5 kile eura popravaka, light show na instrument tabli, sve je to relativno.

Što se tiče voznih osobina potrošnje itd..jako sam zadovoljan, auto hebeno leži na cesti, malo tvrd , percizan volan, odlično ide i potrošnja je ok, 5,5-8.5 lit, mjenjač odličan, vozan auto.....

Link to comment
Share on other sites

2.0 TDI 170 su uvijek siemens

 

2.0 tdi u golfu 140 su sve bosch i one ne odlaze tj. odlaze radi krive specifikacije ulja.

 

i to je to. kak sam zakomplicirate s tim diznama da je to cudo jedno

 

3000 eur za dizne...cemu kad za 200 eur komad reparirane s garancijom puta 4 je 800 eur

 

moram priznat da nisam čuo ni vidio da je ikome dizna otišla zbog specifikacije ulja...bregasta eventualno

 

2fast pikni mi sms-om broj šasije sutra pa se čujemo kad provjerim auto

Link to comment
Share on other sites

prijatelj mi je uzea passata 2007 godinu 2,0 tdi nakon misec dana krepala jedna dizna,kupia novu nije zna za reparirane,nije proslo 2 dana isa u zadar i pola puta na auto putu krepa druga dizna,platia vucnu sluzbu do st,narucia u vw reparirane oko 1000 eura + moras dat svoje,montira ih na auto u zadar ponovo u samom zadru motor pocne se gasit safe mode bla bla ode u prvi servis jedna od dizna nevalja.nakon toga ga je proda i uzea e60 3.0d i miran od kako ga je uzea. znaci ovin ja ne serem po vw meni otac ima passata 2003 god 1.9 tdi i jedine troskove na tom autu su godisnji servis u porschea je oko 900 kn ulje i filteri i to je to pali i vozi,al izgleda svi ovi vw novije generacije su nikakvi,imate tu na forumu clana mex-a sa golfom 5 2.0 tdi koji obozava vw pa je sam reka da ne viruje tom motoru kad negdi ide dalje

Link to comment
Share on other sites

ne brini za dizne,to se dobije pod garanciju,gdje god auto bio servisiran(dobio info iz prve ruke i frend veli da to riješava bez beda)...

mene bi više brinulo,kvačilo,turbina,gubitak vode i to kaj je VW:P(pa će te ekipa opelista za jaja objesit,za te pare kupiš vectru 100%:P)

Link to comment
Share on other sites

Susjed ima Passata karavana DSG 2.0 TDi 140ks iz 2007-e, od prvog dana kad je kupljen do prvih 23tkm (u 6 mjeseci) je potrošio 8L ulja. Auto je reklamiran iz 4. pokušaja je promjenjen motor, s drugim je napravio 56tkm i opet isto, stavljen treći motor, taj je ok ali od onda mjenjač svako malo sere, stane na semaforu pa neće krenut ili neće u rikverc iz garaže ili na 180 šalta u ler i tako to...Dizne je mjenjao 3x u 130tkm i evo sad auto ima nekih 200tkm čini mi se i nije mi kasnije više spominjao dizne e sad ili su mu one manji problem pored mjenjača ili su ok od zadnje izmjene

 

Prije tog aje imao Passata 1.9 PD 130 s 400tkm i nikad nikakvih problema....

Link to comment
Share on other sites

ne brini za dizne,to se dobije pod garanciju,gdje god auto bio servisiran(dobio info iz prve ruke i frend veli da to riješava bez beda)...

mene bi više brinulo,kvačilo,turbina,gubitak vode i to kaj je VW:P(pa će te ekipa opelista za jaja objesit,za te pare kupiš vectru 100%:P)

možda može frend riješit al ako broj šasije xy nije imao zadnja 3 servisa u ovl servisu (i bio upisan ofkors) onda nist od garancije...

Provlačenje preko druih brojeva sasije je vec štela i to moze radit (al auto mora fizički bit tu pošto ide sve online u dojčland)

 

2fast ako nije passat il seat onda se nebrini:thumbsup: ima daleko manje slučajeva s skodama i audi-ima:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...